reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Agulka jak tam Adaś? Mam nadzieję że dziś już tylko lepiej i gorączki nie ma:-)

Hrudzia odświeżaj wiedzę ile się da:-D a kiedy i o której dokładnie to spotkanie tzn kiedy mamy trzymać kciuki?:tak:
co mała dziś napsociła?????:sorry2:

Adaś odpuakć dzis o niebo lepiej, od wczoraj od 23( wtedy była 39,3) najwyższa gorączka to 37,5 ( o 10 rano) humor mu dopisuje i psoci............

Hrudzia chyba dzis około 13 miała te spotkanie:confused:
 
reklama
Majandra chodzi o listę chętnych na spotkanie taką żeby każda która będzie mogła się dopisać:tak: i będzie wiadomo co i jak i ile miejsc rezerwować. Zrobisz taką kochana:sorry2::-)
Taką żeby każda mogła się osobiście dopisać to chyba się nie da. Jedynie można założyć wątek i tam każda post po poście będzie się dopisywać. Mogę zrobić taką listę, co ja będę dopisywać,ale każda będzie musiała wysłać mi na priva. No i muszę dokładnie wiedzieć wpisywac na tej liście. Czy macie już dokładną datę spotkania?
 
co mała dziś napsociła?????:sorry2:

Nie tyle napsociła co wyła i marudziła:wściekła/y: przed spaniem to chyba sąsiedzi musieli pomyśleć że ją katuję:angry: a nerwy mi już puszczały i byłam o krok od spuszczenia jej klapsiora:zawstydzona/y:

Taką żeby każda mogła się osobiście dopisać to chyba się nie da. Jedynie można założyć wątek i tam każda post po poście będzie się dopisywać. Mogę zrobić taką listę, co ja będę dopisywać,ale każda będzie musiała wysłać mi na priva. No i muszę dokładnie wiedzieć wpisywac na tej liście. Czy macie już dokładną datę spotkania?

Termin to chyba 11 lipca:sorry2: to chyba najlepiej będzie utworzyć ten wątek ustalić termin do którego się dopisujemy a potem zamknąć to już jedną listą i rezerwować miejsca;-)

A ja jestem jeszcze dodatkowo dziś zła na mamę i moją siostrą:wściekła/y: znów wykazały się bezmyślnością. Szymek był w poniedziałek u lekarza bo miał temperaturę pani doktor stwerdziła początek zapalenia migdałów. Temperatura wreszcie wczoraj spadła i siostra byla z nim na kontroli. Osłuchowo ok ale gardło jeszcze zaczerwienione:-( więc moja siostra dała go dziś już do mamy i co ta zrobiła poleciała z nim rano na spacer i plac zabaw. Efekt taki że znów ma gorączkę:-( a dodam tylko że u nas dziw wieje że łeb chce urwać.
 
Witam:-)
Hurdzia i jak już po rozmowie?masz tą pracę?bo my jeszcze ciągle trzymamy kciukasy:-)
Agulka super te zdjęcie.....
Anetasa przez bezmyślność mamy i babci cierpi na tym Szymek:-(
No a spotkanie to ja tez myśle że 11 bo my juz wg tej daty wybieramy się na wczasy najpierw spotkanko a później morze...
 
Byłam dzisiaj na podpisie i jeszcze musiałam wejść do pokoju pośrednictwa pracy. Po godzinie stanie bylam 15 zamiast 20:szok: Wkurzona staniem weszłam do pokoju od szkoleń i powiedziałam babce,że nie mogę iść na to szkolenie,bo nie mam z kim zostawiać dziecka przez 4 tygodnie. Powiedziala,że nie ma najmniejszego problemu,bo chętnych jest dużo i zapisała mnie,żeby nie brać pod uwagę. Myślalam,że mam z głowy stanie do pośrednictwa,ale nie,bo pani musiała wyznaczyć mi termin kolejnego spotania, jakby nie mogli wezwać mnie listownie:baffled: Suma sumarum nie miałam po co tam stać,bo kuroniówki już nie mam,a oferty pracy nie chcę więc wyszlam i tym sposobem pozbyłam się statusu osoby bezrobotnej-poszukującej-gotowej:nerd:
 
Wiecie ja w takich sytuacjach jak ta z Szymkiem jestem przewrażliwiona:zawstydzona/y: tyle się tu naczytałam o naszych dzieciaczkach u których ze zwykłej infekcji w kilka dni rozwinęło się jakieś cholerstwo że ja na ich miejscu to bym jeszcze kilka dni przesiedziała z małym w domu:zawstydzona/y: ale jak zawsze nawet się nie odzywam bo w tych kwestiach one zawsze uważają że przesadzam:-( tylko szkoda mi strasznie Szymusia żeby nie wykluło się coś gorszego:sorry2:

Hrudzia i jak i jak?Masz tą pracę? Bo nie wiem czy już mogę puścić kciukasy;-):-)
 
Uwaga uwaga....................MAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-):-):-):-):-)
Tzn, przepraszam, musze jeszcze przebrnac dwa testy dotyczace tego co potarfie - 1 na samej szefowej, mam swoje 45 minut i mam pokazac na co mnie stac 2. Bede caly dzien w salonie "oblugiwala" klientki gdzie wsrod nich bedzie podstawiony tester od samej szefowej. I dopiero wtedy padnie decyzja o podpisaniu umowy!:happy:
Na razie mam nie organizowac opiekunki itd , spokojnie...ale pani B. mnie kupila.:-) Bardzo jej sie spodobalam i na cala rzesze przyslanych Cv po raz pierwszy jest pod taki wrazeniem. A kobieta z jajami, kokretna, rzeczowa i pozartowalysmy.Bez propagandy sukcesu i slomy z butow. No nie mam sie o co przyczepic. Praca 12/12h: plus 2 weekendy pracujace. Jest prowizja chyba 20% ale pani B jest menadzerka i nacisk naklada na obroty. A ze obroty w firmie oscyluja powyzej 20tys (i to przez jedna kosmetyczke!) wiec jest szansa na fajne zarobki.
No po prostu nie moge sie uspokoic, taka jesetm cala podniecona
Juz obmyslam swoj popisowy numer!
..i przepraszam ze tak tylko o sobie ale wciaz nie moge sie otrzasnac. I moze odbierzezcie sie przechwalam jak mnie tam chwalono, i co to nie ja... ale sama w to nie wierzylam, zapomnialam jaki potencjal we mnie drzemie i bardzo mi to bylo potrzebne!Bardzo...

Luandzia - czy podpisywalas jakos konkretna umowe ( umowa/zlecenie) z niania Zuzi? Odpowiedz mi moze na priva.
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja tak tylko szybciutko zebyscie o mnie nie zapomnialy:-p
Hrudzia suuuuuuuuuuuuuper tego ci bylo trzeba, a warunki ekstra:-D

Agulka zdjecie cuuudne- jak ja lubie morze:happy2:

Anetasa szkoda Szymka oby sie nie rozchorował

my dzis bylismy na szczepieniu Julcia zniosła dzielnie
nasze pomiary wzrost 79
waga 10,75
malutka moja ksiezniczka:-D
 
Do góry