reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

slyszalam, ze szczaw odwapnia kosci - tak zawsze twierdzila moja mama a ja w to wierzylam. ile w tym prawdy to nie wiem:sorry: raz na jakis czas nikomu nie zaszkodzi, ale na pewno nie jest to samo zrowie jak np. brokul


ruszylam moja glowka i zamaist jezdzic po miescie i umawiac sie w przychodniach, laboratoriach, to najpierw podzwonie i sprobuje w ten sposob:-)

u mnie dzis zupka z fasolki szparagowej
a potem jka P wroci to moze zrobie blinki
 
reklama
Donkat podziwiam, że jesteś w stanie robić zakupy z Julitką :tak: ja zakupy z Kubusiem robię jedynie jak mam wózek ze sobą :sorry: i mogę go w nim uwiązać.

Ale mam kaca moralnego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:wściekła/y:

nie, dzis glownie byloby wysiadanie i wsiadanie do samochodu, bo mialam zalatwic: biblioteke, laboratorium, przychodnie, no i Biedronke, ale w niej Julitka jest grzeczna


a co sie staaaalo?
 
Witam. Jesteśmy u moich rodziców. Maciuś z babcią poszedł na plac zabaw do starszego kolegi :-D;-)Ja zaraz do biblioteki muszę wyjść, jakieś książki do pracy pożyczyć, bo znów przestałam pisać. :zawstydzona/y::wściekła/y:
 
teraz odpoczywaj pojdziesz do biblioteki, jak spacerwicze wroca:-D


no, do ortopedy juz niunke umowialm. po dlugim weekndzie mamy tydzien lekarzy: dzien po dniu niemalze
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry