reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

a nie uszyłabys sama albo nie znasz kogos z maszyną?

my mamy maszyne, ale z czego mam to uszyc? musi byc chyba odpowiedni gruby matrial-kiepsko sie na tym znam:sorry: ciekawe, czy nie wyjdzie drozej, niz kupne

Widziałyscie wynik meczu, ja osobiście nie lubię ale podpatrzyłam w TV bo J ogląda 10:0 dla nas:szok::szok::-D

slysze jak p z tesciem ogladaja i komentatorzy maja wiecznie podneicony glos, wiec podejrzewlalam ze dobrze nasi graja, anie jak z Irlanida ostatnio:rofl2:
 
reklama
:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: no widzisz a jak Maja miała 2 latka to kazała i nawet podwójnie trzeba było dziecko ubrać by grzało:crazy:

Widziałyscie wynik meczu, ja osobiście nie lubię ale podpatrzyłam w TV bo J ogląda 10:0 dla nas:szok::szok::-D
mi też zawsze mówiono żeby smarowac dzieci na nocżby sie wygrzaly:baffled:
Agulka a co to za mecz bo nie oglądam, na jakim programie???
 
Justyna - ja smarowałam Stasia wielokrotnie Pulmex Baby, na noc oczywiście. Czemu lekarka mówiła że nie można? Kopałam działkę, jak chcesz tylko jednoroczne kwiatki posiać to ewentualnie można wzruszyć dziabką, ale przekopać lepiej, bo substancje mineralne z głebszej części przenoszą się na wierzch. Jak tylko przedziabiesz, to kwiatkom w pewnym momencie dobrze zrobiłaby jakaś odżywka, w sklepach tego pełno.
Agulka - dobrze, że będzie spał z Wami. Oj współczuję choroby maluszka. Donkat dobrze pisze, warto oklepywać.
Monia - mój ogląda mecz z piwem w ręku, do tego te jego wąsy, normalnie Fredzio Kiepski :crazy:

Życzę miłego wieczorku Bebonki, dobranoc :happy:
 
dobra prywatna pediatra przyjmuje w środy i piątki. Jutro małego będę cały dzień klapać, syropem poić, z domku nie wychodzić, szaleć jak Justyna radzi...... i zobaczymy jak się nie polepszy a co gorsza pogorszy to w piątek pojedziemy
 
reklama
Justyna - ja smarowałam Stasia wielokrotnie Pulmex Baby, na noc oczywiście. Czemu lekarka mówiła że nie można? Kopałam działkę, jak chcesz tylko jednoroczne kwiatki posiać to ewentualnie można wzruszyć dziabką, ale przekopać lepiej, bo substancje mineralne z głebszej części przenoszą się na wierzch. Jak tylko przedziabiesz, to kwiatkom w pewnym momencie dobrze zrobiłaby jakaś odżywka, w sklepach tego pełno.
o działkę pytam,bo nie wiem,czy mi ręce nie odpadną albo,czy nie zlamię się na pół:-D:-D
A jeśli chodzi maści rozgrzewające to lepiej stosować je wdzień, poniewarz w noc ciałko bardziej się rozgrzewa,a to powoduje intensywniejsze odkrztuszanie, więc dziecko może męczyć się całą noc,a nawet zachłysnąć flegmą
 
Do góry