reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
no, w koncu doczytalam:tak:

a tak w ogole to sie witam, bo dzis jeszcze tu nie bylam:-)

jak sie dluzej taka pogoda utrzyma, to nie wyrobie. nosi mnie na robote a potem padam ze zmeczenia:rofl2:
dzis potrzebuje masazu, relaksu, przytulanka,a P na razie oglada mecz:baffled:
ale to dobrze, bo mam chwilke dla was;-)

moja gwiazda szaleje calymi dniami an dworze i na wieczor mimo wsyzstko problem ze spaniem:crazy:dzis znow byla awantura:eek:

nie bede wyliczac, co dzis zrobilam, bo was zanudze. w kazdym badz razie, haruje w i kolo domu:-D

widze, ze hrudzia jako jedyna wymyslila jakis kawal:-)ja jakos nie maialm weny, nawet P nic nie zrobilam:sorry:

Donkat - przeglądając dziś allegro znalazłam Twoją zieloną kurteczkę, powodzenia w sprzedaży
.

dziekuje, dziekuje:tak:

No nie mówilam, że to prawdziwe korepetycje z seksu :D

a gdzie? jakie?:szok:

po pracy lece zakupic waiderko, łopatkę i grabeczki do piaskownicy- bedziemy się bawić:)))))

ja wyciagnelam dzis z szafy i juz byla inicjacja:-D



:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: zwinęli mi wycieczkę sprzed nosa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i to nie żart

:-:)-:)-:)-:)-(inna rownie fajan, pewnie czeka na was i sie usmiecha:-)

Witam.

W nocy prawie nic nie spałam

ja po calym dniu bieganai ze sciera spalam jak niemowle:tak:

witam w piekny sloneczny dzień:-):-):-):-)
ale mam w domu syf:wściekła/y:caly czas sprzątam ale jest jeszcze gorzej niż bylo:wściekła/y:

no i wogóle moja la nie chce wychodzic na dwór ona woli siedzieć w domu:szok::szok::szok:

myslalam, ze tylko u mnie sa takie efekty sprzatania:szok:

a czemu nie chce na dwor? dzis przed poludniem tez musialam julitke usilnie namawiac, zeby poswiecila siedzenie na nocniku na rzecz slonka:rofl2:


Kochane, nie będzie mnie przez jakiś czas, bo już z niczym się nie wyrabiam.:no: Ale wrócę :tak: Może jakoś w wakacje.:sorry:

w te chociaz?:happy:

ja też miałam kiedyś myśl,ze zapuszczę mu włoski

ja wole ajk chlopcy maja krotko obciete wloski. jakos fryzury typu: grzybek, czy inne dluzsze nie przypadly mi do gustu:sorry:

Powysyłałam Wam zaproszenia z jakichś tam kosmetyków (już nie pamiętam nazwy:eek:) od siebie i mojej mamy

dostalam, przeslalam dalej, dziekuje:tak:

Jestem i ja oczywiście;-) dzisiaj jakiegoś pawera dostałam i nawet ruszyłam swoje 4 litery za biurka:szok: nasz kibelek lśni i okna na recepcji i cała recepcja:tak: To chyba na wieść że podwyżka będzie już od tego miesiąca:-)


jak jest motywacja, to i pracowac sie chce:-)

ale chyba macie sprzataczke? czy wy musicie myc same?

Ja jeszcze nigdy nie jadałam szpinaku:-:)-:)no::no::no:

dla mnie nie ejst za smaczny. jem raz na jaaaakis czas bardziej zmusu, bo wiem,ze zdrowy.
wg mnie najlepszy jest na surowo, swiezy, np. w salatce lub na kanapke.
dlatego tez posieje w ogrodku:tak:
 
Justyna, jak chcesz zmusic S do robienia czegokolwiek, skroro bierzesz sie za takie rzeczy? nie pokazuj facetowi, ze wszystko potrafisz, bo wtedy nic jzu nie zrobi.

ja tez za duzo rzeczy robie sama, choc mam mi mowila, zebym nie szalala, ale jak juz zaczelam, to tak jest

siedz i czekaj, az on to zrobi:tak:
 
jak jest motywacja, to i pracowac sie chce:-)

ale chyba macie sprzataczke? czy wy musicie myc same?

Mamy pokojową :tak: która wszystko robi ale czasem i my ruszamy swoje 4 litery z za biurka nie ma jakiegoś przymusu tylko jak tam której się coś zachce to robi;-) jedyny nasz sprzątający obowiązek to każda co dzieniie myje podłogę na recepcji.
 
Justyna, jak chcesz zmusic S do robienia czegokolwiek, skroro bierzesz sie za takie rzeczy? nie pokazuj facetowi, ze wszystko potrafisz, bo wtedy nic jzu nie zrobi.

ja tez za duzo rzeczy robie sama, choc mam mi mowila, zebym nie szalala, ale jak juz zaczelam, to tak jest

siedz i czekaj, az on to zrobi:tak:
nie twierdzę,że nie,ale mogę czekać do lata,a wtedy to mogę trawę zasiać,bo np. jutro jedzie do Francji, następny weekend odpada... A nie chcę żeby teściu szarpał nie na mojej działce
 
Nie podoba mi się Adasia kaszel, duszący stary odkurzacz....... rozgrzał sie i się dusi...wrrrrrrrrrrrrr lekarz czeka, ale nie ten co u nas przyjmuje
 
:-) Witam się i ja z wieczora. dzisiaj byliśmy z K. oglądać pralkę i lodówkę... nie wiem co wybrać :szok: tyle tego. a dzidzi kupilam kostium i bluzeczke białą, tak jak na dorosłą osobę tylko w rozmiarze 104:-) ale wyglada to naprawde bosko. nie chciala sie rozebrac... :laugh2: piszecie o tych porzadkach i dzialkach, kurcze chyba bede musiec sie tez wziac do roboty, bo wypadam jak leń przy was :zawstydzona/y: pozdrawiam
 
:-) Witam się i ja z wieczora. dzisiaj byliśmy z K. oglądać pralkę i lodówkę... nie wiem co wybrać :szok: tyle tego. a dzidzi kupilam kostium i bluzeczke białą, tak jak na dorosłą osobę tylko w rozmiarze 104:-) ale wyglada to naprawde bosko. nie chciala sie rozebrac... :laugh2: piszecie o tych porzadkach i dzialkach, kurcze chyba bede musiec sie tez wziac do roboty, bo wypadam jak leń przy was :zawstydzona/y: pozdrawiam
co Ty my tylko się przechwalamy:-pco do lodówki to ja kupiłam z zamałym zamrażalnikiem,bo tylko 2 szuflady
 
reklama
Agulka, moze oklepuj malemu plecki, to ta flrgma bedzie sie odrywac

Alusia, to niunka bedzie wygladac pieknie w tycgh ciuszkach:-)
 
Do góry