reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witam. Myslałam, że po wczorajszych wariacjach mojego dziecka mały pospi chociazdo 7 a tu lipa:( o 4:40 obudził się na cycka a i 6 nie było już mowy o spaniu czy nawet błogim lezeniu i dochodzeniu do siebie:(((.Miałam nadzieję też, że po przestawieniu czasu bedzie Młody spał chociazdo 7 a jak na razie nie ma widoków na taki liksus- moze jeszcze się unormuje.Dzisiaj znowu zapowiada siępiekny , słoneczny dzień i po pracy lece zakupic waiderko, łopatkę i grabeczki do piaskownicy- bedziemy się bawić:)))))
 
reklama
Witam z rańca, dziś mnie nosi. Okna mam takie brudne, ze wstyd, no ale nie umyję sama, trwają negocjacje z mężem, może do świąt się zakończą sukcesem. Póki co wybiera się oglądać markizy po hipermarketach budowlanych.

Agulka - taka minka z uśmieszkiem, bo chyba wystawiasz na allegro też ciuszki? Swoją drogą muszę też parę maneli wystawić, Ty chyba masz program do ładnych zdjęć na allegro, prawda? Nie wiem jak się uśmiechnąć, żebyś dała namiar na niego :rofl2:
Gagulec, Justyna - stanęło na pościeli. A na gwiazdkę dostali od nas właśnie ładny obrus :happy:
Kasia - podciągnęłaś się wczoraj trochę na tych korepetycjach?
 
Czesc:happy::rofl2:
Kasia - wiem,wiem ze sto pomyslow na minute:baffled::zawstydzona/y:...ale to bez sensu. Sorki ze namieszalam...musze to uporzadkowac i moze nie pisac tak na goraco...
Carioca - ja tez uwazam jak Justyna ze recznikow i poscieli nigdy dosc. Choc wazne zeby byla dobrej jakosci i orginalana, wyjatkowa.

Mnie tez czeka zakup tego typu podobnych rzeczy bo moje dwie przyjaciolki po latach staran kupily mieszkania, jakos tak sie stalo ze w tym samym czasie i niedlugo szykuja sie parapetowki:-). Uwielbiam parapetowki - na taboretach, z plastikowym talerzykiem i widelcem i kieliszkiem szampana:laugh2::-)

Gagulec - kto ma wiaderko ten rzadzi...w piaskownicy!:-p:-D
Justyna - a mocno zciachalas wloski Mateuszowi?:szok: Ja Staskowi zapuszczam - bedzie z niego Axl Rose hehehe
Nie znam szkla weneckiego (tylko lustra:-p:-D) ale brzmi pieknie:-):happy:

A my po obiadku spadamy na Starowke ( na gofry? dostalam @ i bardzo potrzebuje tego typu lekrstwa:-p)- moze wieczorem jakis fotki wkleje...

...A tak poza tym to moj ostatni post bo mam juz dosc tego beznadziejnego BB!!!!!!!!
 
...A tak poza tym to moj ostatni post bo mam juz dosc tego beznadziejnego BB!!!!!!!!

No wreszcie sama do tego doszłaś :-p a kysz!!!!! :laugh2::laugh2::laugh2:

Już zrobiłam kawał R i o mało nie zszedł :eek:

Dziś kolejny piekny dzień!!!! Junior teraz śpi, ale koło 12 wybieram się z nim na spacerek :tak: po 13 jedziemy do marketu.
 
Witam wreszcie i ja!Choć w pracy a dopiero teraz zajrzałam ale rano była szefowa i godzinę grzebałyśmy na necie za jakimś fajnym tankini dla niej i dupa nic nam się nie spodobało:no::szok: potem przyszedł nasz struś pędziwiatr (pokojowa):-D i cały czas mam tu z nią wesoło a czas leci:-) u nas nadal piękna wiosenna pogoda jutro też się biorę za okna mam nadziję że pogoda mi nie spłata figla:confused2: wczoraj popołudnie zleciało na spacerku i szaleństwach na placu zabaw:-) a później zgarnęłyśmy dziadzia do nas więc do wieczora mała brykała no i jescze wpadli do nas znajomi na wieczór także nic na allegro nie wystawiłam:no:

Anetasa hop hop jesteś czy wystawiasz ciuszki na allegro kurcze Wy tak sprzedajecie może ja tez bym spróbowała wystawiasz pojedynczo czy zestawy??? A jak pojedynczo to tak mniej więcej od ilu zaczynasz licytację???

Ja wystawiam zazwyczaj takie małe zestawy tzn np spodenki i bluzeczka i zaczynam od 9,99 no chyba że pojedyncze rzeczy to wtedy trochę taniej;-)

Wkurzyłam się dzisiaj i obcięlam Mateusza. Chyba połowę włosów mu scięłam. Wsadziłam go do wanny, on się bawił i pluskał,a ja rżnęłam;-)

To Ty i fach fryzjerski masz opanowany:szok::-D na poważnie to ja bym się nie odważyła :no: aż strach pomyśleć jak moja potencjalna ofiara po takich zabiegach by wyglądała:szok:

Pytanko.

Ile byście max dały za ta kurtkę, jakbyście były BARDZO napalone?????? Szczerze

KURTKA HARLEY-DAVIDSON DWUSTRONNA 2 LATKA (599171958) - Aukcje internetowe Allegro

Ja jakbym była naprawdę napalona to 50zł bym dała:tak:

Hrudzia dobty żart;-):rofl2:

Carioca myślałam właśnie o takim mopie ale też obawiam się że mógłby mi poniszczyć panele:baffled:
 
reklama
Witam.

W nocy prawie nic nie spałam, bo mały wyrczał jak stary odkurzacz, już myslałam, że na pogotowie będziemy jechać, a mu flegma w gardle zastała, kiedy po 3 odkaszlnał spał juz spokojnie

Carioca ja zdjęcia robie w zwykłym PhotoScape
 
Do góry