reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
no więc teraz wcinają zwykle kukurydziane Flipsy:tak:no i rozlożylam im lóżko i oglądaja bajki. Ola ma 38,4 więc narazie nic od gorączki jej jeszcze nie dawać czy może już podać:sorry2:
 
ona nie placze i nie marudzi ale widze ze jest slaba:-(ale za to Matuś odzyskal sily no i jak narazie nie wymiotuje ale ciii bo zawsze jak mówię że nie wymiotuje to do 5 minjest chlust...;-)
przypomnialo mi się że ja dziś mam roczek:-)wieczorem powinnam więc coś postawić:tak:;-)a teraz zmykam poczytac dzieciom książeczki...
 
no więc teraz wcinają zwykle kukurydziane Flipsy:tak:no i rozlożylam im lóżko i oglądaja bajki. Ola ma 38,4 więc narazie nic od gorączki jej jeszcze nie dawać czy może już podać:sorry2:
chrupki to bardzo dobry plan, moze ryz z jabłkiem gotowanym i tak jak piszą dziewczyny woda przede wszystkim! mogą nie jeść, ale pić muszą. Ja już dałabym coś na gorączkę, ogólnie przy 39 polecam czopki Codipar, nawet takie maluchy jak my je mogą brać.
 
reklama
My już w domu :tak::-D było fajnie ale nerwowo bo Kuba bez mamy zyć nie może :happy:

Justynka ale masz ładne zdjęcie w podpisie :tak::-) ślicznie razem wyglądacie!

Agulka no to wirus perfidny :dry: a Apap to niby od którego roku zycia można zażywać????

Moniu widok słodki!!!! :tak::tak:Woda jest jak najbardziej wskazana, cola pewnie już mu się przepiła :-D

Hruda kasa żadna :dry: 800zł to jest smiech na sali, ale cóż może później dadzą Ci więcej jak się sprawdzisz co jest pewne w 1000% :tak: a na inne forum proszę mi nie uciekać!!!! No chyba, że jakieś fajne myki w urodzie wyczaisz :-D

Donkat jak mamy to rozumieć???? "Do kiedyś" :confused:
 
Do góry