reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Ale mi strasznie zamula laptop, więc nie wiem jak długo będę przesyłała te pioseneczki. Jak pójdą 1 to dam znać,bo ta nasza poczta coś dziwnie pusta znowu:baffled:
 
ja lubilam jak moj siostrzeniec byl chory:rofl2:bo wtedy dawal sie przytulac i calowac:-D

justyna, ta poczta od dluzszego czasu jest pusta. kiedys ktos chcial cos wrzucic i zadna nie mogla odczytac, bo nie bylo. jakis duszek tam chyba siedzi:happy:

my po obiadku. zapiekanka smakowala. julitka zjadla tylko troche makaronu. teraz sa z P na dworze bo pieknie slonko zapraaszalo na spacer:-)

do kiedys, pa!
 
Maja 39 gorączki, własnie dowiedziałm się , że wiekszość dzieci z przedszkola dziś siedzi w domu i zrobili z 4 grup jedną:szok::szok::szok: jakis wirus podobny do grypy:crazy:
oj biedna Majeczka:-(zeby tylko Adaś nie zalapal:no:
Ale mi strasznie zamula laptop, więc nie wiem jak długo będę przesyłała te pioseneczki. Jak pójdą 1 to dam znać,bo ta nasza poczta coś dziwnie pusta znowu:baffled:
Justyna daj mi na priwa namiary na naszą poczte;-)

Mati juz sie obudzil bo nie mial za bardzo miejsca żeby sie przekreecac:-Dpróbowalam go jeszcze uspac w wozku ale sie nie dal:no:teraz sie wtula we mnie na kolanach i marudzi


zaś zwymiotywal:crazy::crazy::crazy:
 
:sorry2::crazy::crazy::crazy: a co to oznacza:confused::confused::confused:
No wlasnie:crazy::baffled::confused:...ty Donkat dzis zapiekanke szpinakowa a ja jutro Canelloni ze szpinakiem:-) Ale bedziemy"żelazne" heheh
Monia - tak mi zal Mateuszka:-(....ale poj go ile sie da...ja poilam na sile, strzykawka z op. nurofenu. Tak samo bylo z Orsem i Smecta.

Wlasnie odkrylam forum...kosmetologiczne, w budowie identyczne jak BB...przepadlam...:sorry2::-p
 
reklama
N
Monia - tak mi zal Mateuszka:-(....ale poj go ile sie da...ja poilam na sile, strzykawka z op. nurofenu. Tak samo bylo z Orsem i Smecta.

Wlasnie odkrylam forum...kosmetologiczne, w budowie identyczne jak BB...przepadlam...:sorry2::-p
tej coca coli on mi nie chce już pić:no:tylko wode by pil ale woda wystarczy?no i zrobilam im jeszcze kisielek bo jeść też nie chce no i podaje mu go na sile wlaśnie przez tą strzykawkę.ugotowalam im makaron ale żaden nie chce:no:co mogę im jeszcze podać???????

a i prosze mi tu nie przepadać na żadnym inny forum:no::sorry2::rofl2::eek::evil::oo2::oo::growl:
 
Do góry