reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
to że jest malo widoczna to nieistotne, bo druga kreseczka za darmo się nie pojawia :tak:

ten test wyszedł taki niejednoznaczny poza tym przed @ może dojść do naturalnego poronienia więc się nie napalam mówiąc szczerze to nawet chyba wolałabym żeby to nie było w tym miesiącu bo miałam sporo stresów i podnosiłam ciężkie przedmioty więc bałabym się że coś będzie nie tak
 
Ja się już żegnam. Zbieram się powolutku do domku tylko muszę jeszcze ogarnąć rozgardiasz na biurku. Dobrej nocy Wam życzę.
 
witam, dlugo nie posiedze, bo ammy z P inne plany;-):-)

my dziś jesteśmy umówieni z D rodzeństwem na kręgle dzieci zawieziemy do teściów a my pojedziemy się trochę rozerwać:-):tak:już dawno nie gralam w kręgle mam nadzieje że nie najem tam się wstydu:sorry2:

super monia, widze ze cos sie ciekawego zaczyna dziac poza siedzeniem w domu z dziecmi:tak::-)

Donkat to Ty również w tym roku wkroczysz do grona "3-eczek" to jest nas 3 czyli 3 razy po 3...... czy może więcej przyznawać się :tak:
.

ja dopiero w grudniu, wiec nie gadam z wami-staruchami:-D:nerd:

Ale tu dzisiaj puściutko:dry: a ja właśnie przepłakałam pół godziny w kiblu bo dstałam wiadomość że mój wujek zginął dziś w wypadku na motorze. Młody człowiek dopiero po czterdziestce zostawił żonę i syna który chodzi do gimnazjum:-:)hmm: no i idę wyć dalej

:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(

Psychicznie to już czasem dostaję fiksum dyrdum,
Wogóle dziękuję za pamięc i wsparcie dziewczyny.

trzymaj sie dzielnie!!!

od tego sa BB-ony!!:tak::-)


Oprocz kwiatkow od moich najcudowniejszych mezczyzn:-) dostalam od rodzicow filtr na wode Brity ( bardzom szczesliwa) i bizuterie recznie malowana, piekna...


ale fajnie, ze wam we trojke fajnie:tak::-)

filtr-super sprawa:tak:

Boże dziewczyny czytałyście już Zbigniew Religa nie żyje :szok:

wlasnie zajrzalalm na onet i nie moglam uwierzyc:-:)-:)-:)szok:

Hrudzi co to za filtr, bo ostatnio sie zastanawiam i chcę kupić?????

Dzięń minał fajnie i nie nudno.

to sa te filtry dzbankowe (ja je tak nazywam).
ja kupilam miesiac temu Anna (Brita jest drozsza, moze i lepsza, nie wiem:sorry2:). dlatego tak mi zalezalo na odkamienieniu czajnika, zeby woda byla nieksazitelna. jestem bardzo zadowolona. na poczatku bylo male zamiesznaie, skad nalewac wode, ze nie prosto zkranu, tylko z dzbanka, ale szybko doszlismy do wprawy. widac, ze jest woda przefiltrowana, bo szybciutko sie gotuje i nic nie plywa na wierzchu herbaty:sorry2: a u mnie byl wczesniej bialy kozuch:baffled:

gdybym była w ciąży to byłby cud bo nie staraliśmy się zbyt intensywnie...

i wlasnie o to chodzi : zero intensywnosci:-D

Mama mnie dziś załamała :-( powiedziała, że bardzo dobrze wyglądam i że przy:-(tyłam ja tu chcieć schudnąć, a tu tyje :szok: mam dość tej zimy chcę wiosny i lata i spacerów!!!!!

"uwielbiam" takie komlementy. :crazy: kojarza mi sie z moja babcia i ciociami, gdy pojechalismy na jakas uroczystosc rodzinna, a one : dziecko jak ladnie wygladasz (od razu wiedizallam o co chodzi), taka buzke masz okraglejsza:crazy::-D

teściowa też mi dziś powiedziala że jakoś brzuszka dostalam:wściekła/y::crazy:

to tak w ramach zyczen?:-D

szczerze to nawet chyba wolałabym żeby to nie było w tym miesiącu bo miałam sporo stresów i podnosiłam ciężkie przedmioty więc bałabym się że coś będzie nie tak

no i wez tu babie dogódź:szok::-D

nie martw sie tym, bo w sumie zaordek sie ledwo zaiwazal, wiec jesli przetrwa to nie powinno mu to zaszkodzic. ja tez sporo dzwigalam, jechalam do i z angli autokarem, stresowalam sie...i okazalo sie, ze podpaski tkroe wzielam sa niepotzrebne, bo ejstem w ciazy. ciaze przechodzialm bezproblemowo i niunka jest zdrowa:-)
 
ja tez już się żegnam.Posiedzę jeszcze troszke z D bo jutro zaś nowy tydzień się zaczyna i będę go widziec tyle co wcale.'
DOBRANOC KOCHANE BBONKI:-)
 
reklama
Do góry