reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Monia to macie tą wkładke na muszle??? Ja jak się pytam małego czy będzie siusiu to zawsze potwierdza : / a jak ściagam mu pampka to zapiera się aby nie usiąść i jest krzyk. Tak że mam nadzieję,że latem lepiej pójdzie
mamy taką nakladkę jeszcze po Oli ale maly niebardzo z niej korzysta woli jak się go trzyma na samej muszli:baffled::tak:
 
reklama
A no tak czuje się taki duży : ) chyba dziś spróbuje go posadzić na kibelku ciekawe co zrobi.

Ja właśnie spróbowałam przed chwilą i dostała ataku histeri:baffled: także ten sposób odpuszczam. Już wiem że pogrzeb będzie w piątek o 11 ale nadal nie wiadomo co się stało dlaczego doszło do tego wypadku.
 
Ja z innej beczki... Robiłam sobie włosy szamponetką Czerwień granatu PALETTE Instant Color Farba do Włosów Nr 8 Czerwień Granatu | Sprzedajemy środki czystości, farby do włosów, pieluchy, balsamy, żele, płyny oraz wiele innych - sprawdź sam i nie pokryło mi włosów. Poprosiłam mamę żeby kupiła mi w sobotę normalny duży szampon i kupiła mi PALETTE Szampon Koloryzujący Nr 333 Ciemna Czerwień | Sprzedajemy środki czystości, farby do włosów, pieluchy, balsamy, żele, płyny oraz wiele innych - sprawdź sam . No qrwa nawet dziecko widzi różnicę. Tyle ładnych kolorów czerwonych ma Palette,a ona wzięła ten,bo czerwieni granatu nie było. I teraz nie wiem,czy go nakładać:baffled:
 
Anetasa a jak trzyma się babcia ? Bo to takie straszne pochować własne dziecko:-( nie wżne ile ma lat

Hrudzia my nie używamy kremu do pupci (chyba że jest taka koniecznośc choć ostatnio nie pamietam zeby taka była) za to pampersow uzywamy jak najbardziej i podobnie jak dziewczy za nauke "nocnikowania" zabieramy się tego lata:-)
 
Ja z innej beczki... Robiłam sobie włosy szamponetką Czerwień granatu PALETTE Instant Color Farba do Włosów Nr 8 Czerwień Granatu | Sprzedajemy środki czystości, farby do włosów, pieluchy, balsamy, żele, płyny oraz wiele innych - sprawdź sam i nie pokryło mi włosów. Poprosiłam mamę żeby kupiła mi w sobotę normalny duży szampon i kupiła mi PALETTE Szampon Koloryzujący Nr 333 Ciemna Czerwień | Sprzedajemy środki czystości, farby do włosów, pieluchy, balsamy, żele, płyny oraz wiele innych - sprawdź sam . No qrwa nawet dziecko widzi różnicę. Tyle ładnych kolorów czerwonych ma Palette,a ona wzięła ten,bo czerwieni granatu nie było. I teraz nie wiem,czy go nakładać:baffled:

To jednak coś widać???? mnie się bardzo podoba ten odcień, który kupiła Ci mama :tak: sama kiedyś miałam podobnie zafarbowane włosy. Justyna Ty masz chyba ciemne wlosy???? Jeżeli tak to bierz pod uwage, że odcień będzie nieco ciemniejszy niż ma modelka na opakowaniu. Być może będzie ok. Ja bym zaryzykowala.
 
Zalożyłam sobie pas wyszczuplający w którym chodziłam po porodzie i o MATKO!!!!! Odcinek lędzwiowy mi się odezwał!!! Boli jak diabli kiedy siedze.
 
Czesc dziewczatka:-)
Cisnienie mam chyba 50/20 bo z trudem mysle drukowanymi:nerd:...i juz sie ugryzlam w jezyk zeby sie z J nie poklocic o pierdole...Dzis luzny dzien - spacerek, zakupki...
:confused:Czy wy zawsze nakladacie maluchom krem ochronny pod pieluszke? Czy tylko moze moj Stasio zalatwia swoje potrzeby wylacznie w pampki?:sorry2:

bez kremu :sorry2: chyba, że jest taka konieczność, ale dawno jej nie było.
Naukę zostawiam na późna wiosnę:-D mały chętnie siada na nocnik, nawet woła ale jak jest już w trakcie albo po. NA ubikację aż się rwie żeby go za każdym razem jak jest w łazience sadzać:tak: i to na golasa.

witam sie i ja
znowu długo mnie nie był i mam zaległoścni nie do odrobienia:-(
dzis wolne jutro tez (jutro jedziemy na sesje do fotografa:-D:-D)

dziewczynyki z racji ze zgubiliśmy swój aparat:-( chcemy kupic jakąś nie drogo cyfrówkę tak do 700zl czy możecie coś polecić???

my mamy Kodaka i jestem bardzo zadowolona, dalismy za niego w wzeszłe wakacje 699zł:tak:
KODAK Z1012 IS+SD4GB+Aku+Ład+Futerał nast. Z812 (571422332) - Aukcje internetowe Allegro



U nas noc tez do bani a ranek jeszcze gorszy , z tego niewyspania wyładowałam się na MAi:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2: teraz źle się z tym czuję. Nie dość, że idą póxniej spać to wcześniej wstawają niz zwykle i tak od kilku juz dni:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.
Od dzis OBIECUJĘ, że ide palulu o 22.:tak:

U nas ładnie, słonko świeci, kilka chmurek na niebie, wiaterek jest ale temperatura na +5
 
reklama
sąsiadka jednak przszla dziś:tak:wypilyśmy herbatke zjadlyśmy ciacho i troszkę poplotkowalyśmy a teraz wlączylam Mateuszkowi kolysanki i grzecznie usypia w lózeczku:-):-):-)

a pogooda u nas do d...:wściekła/y:od rana pada deszcz i jest pochmurno a teraz to chyba śnieg zaczol padać:baffled::crazy:
 
Ostatnia edycja:
Do góry