reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

kiedys tez tak mialam...ale ktos mi kiedys powiedzial: zyj i daj zyc innym...wiec nie przejmuje sie zbytnio czynnosciami innych i nie sledze ich kazdego kroku. Nawet jesli obok jest Stas.
Wyobrazam sobie jakbym to ja sie czula gdyby ktos mnie tak to rusz obserwowal i pouczal...wrrr


Mysle ze jestes bardzo zawzieta...a ja z ta cecha mam na pienku bo moj J jak sie uwezmie...to chocby skaly sraly...:wściekła/y::dry:

No właśnie :-( chyba muszę odpuścić i jak mnie najdzie ochota coś powiedzieć uszczypnąć się lub ugryźć w język :-(

Hrudzia jestem i to bardzo, a to nie ułatwia mi życia :-(
 
reklama
Dziewczyny napiszcie mi proszę jak zachowujecie się kiedy jesteście z teściowymi w jednym pokoju??? Czy zwracacie im uwage jak zrobią coś nie tak??? Czy pozwalacie sobie na doradzanie względem Waszych dzieci i robicie to od razu????

Ja wiem, że robię mnóstwo błędów gdy jestem z Kubą w kuchni i jest tam teściowa. KUR**** nie potrafie czasem przejść obok różnych słów, gestów bez wtrącenia swoich trzech groszy. Chcę się zmienić, ale nie wiem jak.

Ja pozwalam teściowej na wygłaszanie jej opini względem postępowania z małą ale jeśli mamy na jakiś temat odmienne zdanie to zawsze bez zgrzytów teściowa przyjmuje to co ja powiedziałam jako ostateczne i stosuje się do moich zasad:tak: ona zawsze mówi że to nasze dziecko i to my jesteśmy odpowiedzialni za nie dlatego nie robi po swojemu tylko tak jak jej karzą żeby wrazie czego nikt jej nie powiedział że Natala jest taka czy inna bo babcia tak jej pozwalała.

Czesc Laski
Anetasa - mnie tez takie postawy rozczeniowe wkurzaja...chycb ze ktos ma konkretne specjalistyczne wyksztalcenie wtedy rozsadnie jest wybierac wlasnie po to by sie realizowac i dac z siebie wiecej!

No właśnie a on konkretnego wykształcenia nie ma i tak się zachowuje. Nie wiem wydawało mi się że facet w jego wieku mający żonę i dziecko powinnien być bardziej odpowiedzialny:confused: a i dziwię się siostrze że nie potrafi go prowadzić do pionu tylko jeszcze ślepo popiero.:angry:
 
Hrudzia poopowiadaj coś o Toskani : ) jak tam było??? Jaka pogoda, jacy ludzie????
Bylismy akurat w sezonie antyturystycznym wiec nie mijalismy tlumow z aparatmi. ( choc Japonczykow - w maskach! jak M.Jackson:crazy: - bylo i tak duzo) Ludzie elegancy ale niscy. Wloszki wszytskie mocno i sexownie umalowane a mezczyzni zawsze w gustownych butach...choc niscy sa bez wyjatku. Na uliczkach co rusz przystawaja i dyskutuja z kims napotaknym. Jedzenie pyszne szczegolnie ravioli ze szpinakiem i ricotta. Pizza z fanastycznymi dodatkami jak kwiaty cukini, bakalzany,anchois itp Okazalo sie ze makaron gotowany al dente naprawde jest al dente a nie tylko tak ja ja do tej pory gotowalam lekko surowy. Wystawy sklepowe mistrenie co do szczegolu dostrojone.. I na kazdym rogu widac ogromne przywiazanie do trardycji - sklepy z ramami, z poscielami, z porcelania, ba! bawet zaklad szewski byl klimatyczny. A w domach wisza piekne obrazy...Kawa wszedzie pyszna tak jak ogromniaste lody - zyc nie umierac!!!
 
reklama
Bylismy akurat w sezonie antyturystycznym wiec nie mijalismy tlumow z aparatmi. ( choc Japonczykow - w maskach! jak M.Jackson:crazy: - bylo i tak duzo) Ludzie elegancy ale niscy. Wloszki wszytskie mocno i sexownie umalowane a mezczyzni zawsze w gustownych butach...choc niscy sa bez wyjatku. Na uliczkach co rusz przystawaja i dyskutuja z kims napotaknym. Jedzenie pyszne szczegolnie ravioli ze szpinakiem i ricotta. Pizza z fanastycznymi dodatkami jak kwiaty cukini, bakalzany,anchois itp Okazalo sie ze makaron gotowany al dente naprawde jest al dente a nie tylko tak ja ja do tej pory gotowalam lekko surowy. Wystawy sklepowe mistrenie co do szczegolu dostrojone.. I na kazdym rogu widac ogromne przywiazanie do trardycji - sklepy z ramami, z poscielami, z porcelania, ba! bawet zaklad szewski byl klimatyczny. A w domach wisza piekne obrazy...Kawa wszedzie pyszna tak jak ogromniaste lody - zyc nie umierac!!!

och:confused::confused::confused::confused: miodzio to opisałaś:tak::-)
 
Do góry