reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Lece obrac cały gar ziemniaków, bo dzis z kotletem a jutro zrobie kopytka albo kluski śląskie, żeby się nie narobić

Agulka kończ juz obierac te ziemniaki ile można ;-):-D:-D:-D

No to jestem spowrotem!Tuska śpi a plan się powiódł w 100% o 12:10 byłyśmy już w domku:tak: Szczepienie zniosła dzielnie oczywiści był płacz przy ukłuciu ale jak już ją puściłam to moment i uśmiech był na twarzy. Dostała pierścionek, naklejkę i długopis w nagrodę od pielęgniarki:tak:

Ale prezenty :-) a u Nas był zastrzyk i............następny proszę a nie jeszcze zapłacić trzeba było rzecz jasna ale 135 zł nie 164 jak ostatnio dziwne te ceny u nas mają myślałam że zawsze powinno byc tyle samo a tu jakoś dziwnie.

S pojechał po resztę styczniowej wypłaty. Ciekawe kiedy będzie za luty:baffled:
Mateusz ostatnio straszny nerwus się zrobił. Jak coś mu nie wychodzi to piszczy i drze tą japkę, zaraz wszystkim rzuca,aż mamuśkę ręka świerzbi,żeby tą kozinę przez dupkę wypędzić.
Rano znowu ząb mnie napierdzielał,ale na całe szczęście tabletka pomogła. Ciekawe jak długo tak wytrzymam. Raczej jest do wyrwania,ale i tak się boję i kasa kasa. U nas za wyrywanie ze znieczuleniem pewnie 100,a za leczenie, zwykłe 100 minimum,no a kanałowe to strach myśleć 300-400, może więcej.
Nie dość,że u nas brzydko to jeszcze przez te czorne okna nic nie widać:crazy:
Tak jakos nie mam weny ostatnio

To w sumie i dobrze że czarne bo jak brzydko to na co tu patrzeć ;-)
A co do humorków to mój Igor ostatnio coś zaczął wymuszać płaczem na mnie to nie działa ale za to na babcię tak i teraz młody w domku próbuje tego samego:wściekła/y::rofl2::happy: nie na darmo się mówi "Rodzice są od wychowywania a babcie od rozpieszczania"

Anetasa jak malutka ? ja mocna dzisiaj trzymałam kciuki żeby nie było gorączki i co udało mi się ????

Hrudzia kochanie gdzie jesteś ??? Wróciłaś już ???? Czekamy na cudne wieści i foto relację

Donkat
hop hop gdzie się schowałaś???

Carioca jak kruszynka???

Kasiu
jak noga mamy?

Gabids
pytałam wcześniej (nie wiem czy ominęłam odp czy nie docztałaś pytania)jak mama sobie radzi z tą stratą pogodziła się już ???
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ale prezenty :-) a u Nas był zastrzyk i............następny proszę a nie jeszcze zapłacić trzeba było rzecz jasna ale 135 zł nie 164 jak ostatnio dziwne te ceny u nas mają myślałam że zawsze powinno byc tyle samo a tu jakoś dziwnie.

Anetasa jak malutka ? ja mocna dzisiaj trzymałam kciuki żeby nie było gorączki i co udało mi się ????

Takie prezenty to pierwszy raz:-) co do pierścionka to pewnie jakaś dziewczynka go zostawiła i teraz za nim płacze;-) długopis to Tuśka zabrała poprostu pielęgniarce ot mały złodziej mi rośnie:-D a że ta nie chciała jej denrwować po szczepieniu to stwierdziła że wexmie sobie drugi;-) a naklejka pierwszy raz z napisem dzielny pacjent:tak: u nas zawsze płacę tyle samo 90zł i pytałam o pneumokoki więc u nas 270zł kosztują:tak:.
Dzięki kochana że trzymałaś kciuki narazie gorączki nie widać:tak: więc myślę że już się nie pojawi:sorry2: mała szaleje jeszcze ale za niedługo idziemy się kąpać i spać w końcu mama chce obejrzeć m jak miłość:-)
 
Nuśka tyle ziemnioków miałam do obrania, że siedziałam do tej pory

Mały dzis spał tylko 40 min z samego rana, myślałam, że będzie druga drzemka ale nie chiał a jak już zaczęły mu oczka się zamykac to było przez 18 więc mu nie pozwoliłam. Teraz smacznie już spią.

Ja też jestem ciekawa co u kruszynki Carioci?

Po południu pojechałam sama na zakupy( spożywcze) i sie trochę zrelaksowałam i odpoczęłam od pisków, krzyków i kłótni.
 
Takie prezenty to pierwszy raz:-) co do pierścionka to pewnie jakaś dziewczynka go zostawiła i teraz za nim płacze;-) długopis to Tuśka zabrała poprostu pielęgniarce ot mały złodziej mi rośnie:-D a że ta nie chciała jej denrwować po szczepieniu to stwierdziła że wexmie sobie drugi;-) a naklejka pierwszy raz z napisem dzielny pacjent:tak: u nas zawsze płacę tyle samo 90zł i pytałam o pneumokoki więc u nas 270zł kosztują:tak:.
U nas 300 zł :baffled: a w sumie powinno być tyle samo przecież to ta sama szczepionka :confused:
A co do prezentów to myślałam że taki zestawik mają dla dzieciaczków a tu się okazuje że Tuśka sobie sama zrekompensowała ból :-D:-D:-D super da sobie radę dziewczyna w życiu



Wiem, że nie ta pora, ale własnie wcinam kiełbasę na gorąco z GÓRĄ musztardy, chyba okres sie zbliża

Smacznego kochana smacznego ja też jestem jakaś ostatnio głodna i to bardzoooo ale też jestem przed no mam przynajmniej taka nadzieję ;-):-D:-D
 
Wiem, że nie ta pora, ale własnie wcinam kiełbasę na gorąco z GÓRĄ musztardy, chyba okres sie zbliża
Agulka smacznego:tak::-)ja teżwlaśnie zjadlam tosta z bulki z ogromną ilościa sosu czosnkowego i jeszcze zastanawiam się czy nie zrobić se jeszcze...:zawstydzona/y::sorry2:
Nuśka Agulka tyle tych ziemniaków obrala żeby chyba nam wszystkim jutro na obiady porozsylać;-)
Anetasa dobrze że obylo się bez gorączki i oby się już nie pojawila:no:
Carocia co tam u Ciebie i twojej kruszynki???
 
Ząb mnie dzis nawalał( bo przypominał o rejestracji) i w końcu zadzwoniłam. Termin na 30 marca i co do tej pory z bólu mam się zwijać? Na razie przestał, bo nacisnęłam na zgrubienie przy dziąśle i wyszła ropa:szok:, ale w przyszłym tyg. prywatnie. Będę robic na kasę i za kasę u tej samej babki:tak:
 
reklama
Do góry