reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Ja nie lubię nic planować , bo jak mam plany to i tak nic z tego nie wychodzi. Kasia wczoraj miała plan na bara, bara a tu Kubus mamuni potrzebował potrzymać.
 
u nas z tymi planami to jest różnie jeden dzień jest planowany a inny nie.
miala przyjść do mnie koleżanka z dzieciaczkami na kawe a wlaśnie zadzwonila że dziś nie przyjdzie że jak może to przyjdzie jutro:nerd:
 
Ja również nie lubię nic planować bo zawsze to co planowane mi nie wychodzi.

Wiem, że dzieci pewnej się czują jak wiedzą co będzie po... ale to nie dla Nas : ) poza tym to takie nudne wiedzieć co będzie za chwile : P jedno co jest zawsze planowane i o czasie to drzemka Kuby. Zawsze jest koło 11.

Agulka i poszłam do Kuby a R obrócił dupsko na bok i za chwile chrapał : /
 
Dziewczyny macie może na chomiku "Dr House"??? Nie mam uprawnien do szukania plików, może Wy wiecie kto ma wszystkie serie z lektorem???
 
No to jestem spowrotem!Tuska śpi a plan się powiódł w 100% o 12:10 byłyśmy już w domku:tak: Szczepienie zniosła dzielnie oczywiści był płacz przy ukłuciu ale jak już ją puściłam to moment i uśmiech był na twarzy. Dostała pierścionek, naklejkę i długopis w nagrodę od pielęgniarki:tak:

anetasa to u Was tak smiesznie jest że nie jesteście przyjęte na godz na którą się umówiłyście?? masakra masz siedzieć godzinę czasu z dzieckiem w przychodni gdzie jest tyle zarazków:crazy:

No niestety tak to wygląda :crazy: Szczepienia tylko we wtorki od 12 do 14 i kto pierwszy ten lepszy:wściekła/y:

żadnych planów sam spontan:tak::tak::tak:

:tak::tak::tak:
 
S pojechał po resztę styczniowej wypłaty. Ciekawe kiedy będzie za luty:baffled:
Mateusz ostatnio straszny nerwus się zrobił. Jak coś mu nie wychodzi to piszczy i drze tą japkę, zaraz wszystkim rzuca,aż mamuśkę ręka świerzbi,żeby tą kozinę przez dupkę wypędzić.
Rano znowu ząb mnie napierdzielał,ale na całe szczęście tabletka pomogła. Ciekawe jak długo tak wytrzymam. Raczej jest do wyrwania,ale i tak się boję i kasa kasa. U nas za wyrywanie ze znieczuleniem pewnie 100,a za leczenie, zwykłe 100 minimum,no a kanałowe to strach myśleć 300-400, może więcej.
Nie dość,że u nas brzydko to jeszcze przez te czorne okna nic nie widać:crazy:
Tak jakos nie mam weny ostatnio
 
reklama
Tuśka się wyspała i narazie wszystko ok:tak: mam nadzieję że tak zostanie i wieczorem nie dostanie temperatury:tak: za oknem słoneczko zniknęło i jakoś pochmurnie się zrobiło jak na deszcz a chciałam iść z małą na spacerek i do warzywniaka:crazy:
 
Do góry