reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Gagulec - a skad sciagsz te filmy? z jakiej stronki? A Zaklinacz koni to nie z Redfordem i mloda Johanson?

...bo moj maz ma jakis kosmiczmny programik ale skubany cos mi nie chce wyjasnic jak co i z czym sie je...z zwiazku z powyzszym sciaga filmy raczej pod siebie czyli inteligentna akcja a rzadko jakis dramat...teraz pojechal do denta:szok: a ja robie obiadek - nasza ulubiona zapiekanke szpinakowa!

Donkat - a Ty gdzie? to twoja godzina na ujawnienie sie hehehe
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kasiu za chwilę będę szła do domku i wówczas Ci podam namiary na film i stronkę z napisami.
taram: NAPiSY.info - wyszukiwarka napisów do filmów: napisy DivX, DVD, TV, DVB wpisujesz szukany film i dopasowujesz do ściągniętej wersji
a tu film:
http://www.osloskop.net/r/46379.html

Gagulec - a skad sciagsz te filmy? z jakiej stronki? A Zaklinacz koni to nie z Redfordem i mloda Johanson?
" zaklinacz koni" chyba tak, a ten o którym wcześniej mówiłam to " Zaklinacz słów":tak:

...bo moj maz ma jakis kosmiczmny programik ale skubany cos mi nie chce wyjasnic jak co i z czym sie je...z zwiazku z powyzszym sciaga filmy raczej pod siebie czyli inteligentna akcja a rzadko jakis dramat...teraz pojechal do denta:szok: a ja robie obiadek - nasza ulubiona zapiekanke szpinakowa!
Hruda , ja ściągam przez emulka. Najpierw wyszukuje film na stronie tj. np.
Osłoskop - eMule, eDonkey, Overnet i wklejam odpowiedni link do emułka i wsio.
U nas do ściągania filmów służę ja:-p
 
Ostatnia edycja:
przyszlam z nadzieją że już będą jakieś wieści od Agulki a tu nic:-(
ja już obiadek mam zrobiony robilam wczoraj o 12 w nocy:tak:D zaczcialo się lazanek:-)no i w nocy naszly mnie chęci na sprzątanie że wysprzatalam calą kuchnie
 
wiitam!!

Donkat - a Ty gdzie? to twoja godzina na ujawnienie sie hehehe


:-D:-D:-D:-Ddzieki hruda za pamiec:tak:
jestem troche opozniona, bo p dzis w odmu, wiec wykorzystalismy spanie niunki na male co nieco:zawstydzona/y:...


julitka cala noc sie wiercila, budzila, albo jej bylo goraco, albo zabek sie przebija-juz go prawie widac:tak:
musze jej zmeinic koldre na lzejsza w te cieplejsze noce, bo pod puchowa sie strasznie poci. az w pewneym momencie jak ja dotknelam, to myslalam, ze ma goraczke:szok:



Korzystam z kompa na sali zabaw w szpitalu.

Dostalismy salę z dzieciem, który ma ADHD ( tak wygląda) rzuca się, krzyczy, bije rodziców, wymusza płaczem, jęczy.... ogólnie do dupy, jak my wytrzymamy to....

trzymajcie sie dzielnie i oby jak najkrocej was tam trzymali w tym wariatkowie:szok::tak:

My żyjemy widzę przeciętnie, tak jak wiekszość dziewczyn. Na szczęście nie mamy kredytu, ale mamy spore miesieczne opłaty mimo wszystko i przyznam szczerze że jestem dość oszczędna pod względem ciuchów dla siebie i Stasia i jestem z tego zadowolona. Mojego męża to prawie trzeba zmuszać, żeby sobie coś kupił.

A poza tym, jak nie urok to sraczka - przeziębiłam się. Wczoraj zaczęło boleć mnie gardło, dziś przeszło, za to pojawił się katar :crazy: Oj ta moja kruszynka bidulinka, niech się tzryma zdrowo...

mozemy sobie podac rece. nigdy nie bylam wylewna w zakupach, a teraz gdy nie pracuje to tym bardziej. raz na jakis czas cos kupimy i to jest dla nas wielkie szalenstwo:zawstydzona/y:

oj, nie dawaj sie chorobskku:no:

miesięcznie wydajemy minimum 7 tysięcy :zawstydzona/y: i to bez żadnych szaleństw


cały czas chodzę podenerwowana i mam już tego wszystkiego trochę dość najchętniej położyłabym się i spała przez tydzień :sorry2: a tak to praca Zuzia kłopoty brak kasy sesja obrona i jeszcze W mnie denerwuje czasami nawet wydaje mi się że dopadła mnie jakaś depresja :sorry2: wczoraj nawet popłakałam się w pracy z tego wszystkiego (na szczęście nikt nie widział)

luandzia, dobrze, ze macie te 7 tys. gdybyscie dysponowali mniejsza kasa to i powody do wydawania by znieknely:tak:

kobietko, zle z toba. pogoda moze miec wplyw na samopoczucie, ale ty jestes najzwyczajniej przemeczona, zestresowana i zdolowana. szkoda ze musisz przezywac takie katusze w pracy:-(

Carioca, jak czytam takie artykuły to doła łapię, bo mimo że staram się świństw nie jadać, to wciąż się okazuje, że je jadam:-:)-(

na dobra sprawe to nigdy nie mozemy miec gwarancji ze jemy zdrowo, bo wlasnie w tych rzekomo zdrowych produktach tez sie cos czai:-(i to jest najgorsze.
a w sumie na cos trzeba umrzec, nie?:-D

Pisałyście o zdrowym odżywianiu się i bez urazy dla nikogo,bo nie o to mi chodzi,ale takie zdrowe odżywianie się niestety jest droższe od takiego zwyczajnego? i tak wydaje mi się,że po prostu niewiele rodzin stać na to.

:tak::tak::tak::tak:

a do endokrynologa cie gin nie skeirowala?

Kurcze dziewczyny jak czytam jak rozważnie kupujecie ubranka to az mi glupio:baffled: bo ja chyba naprawde jestem zakupoholiczką :baffled: jak nie kupie sobie przynajmniej 3 szmatek w miesiącu to normalnie jestem chora... to samo jesli chodzi o garderobe Juli:baffled:
nic mi ak nie poprawia humor jak zakupy... czas isc na odwyk:szok::confused:

teraz jest film o tobie:-D:-D

A moja mama cóż gipsu już nie ma, ale śruby w nodze zostają bynajmniej na jakiś czas (około roku) .

zdrowka dla mamy zycze:tak::-)

No to na tyle...lece ogarniac miesakanie bo przy trzech parach nog syf sie wytwarza z predkoscia swiatla:baffled::crazy:

oooo, to trzecia para przybyla ze swiata? super! jak wam?;-)


ja już obiadek mam zrobiony robilam wczoraj o 12 w nocy:tak:D zaczcialo się lazanek:-)no i w nocy naszly mnie chęci na sprzątanie że wysprzatalam calą kuchnie

szalona kobieta!!!:rofl2:
 
Dziewczyny jest cos takiego w podatkach jak ulga dla samotnej matki? i nie chodzi mi o ulgę prorodzinną
 
Ostatnia edycja:
Monia podziwlam ja jestem takim leniuchem że wieczorem to już mi się nic nie chce i nawet naczyń po kolacji nie pozmywam:-( a co dopiero gotowac:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Donkat jak mój mąż mówi "sexik z rana jak śmietana.":-p:-D:-)
 
Dziewczyny jest cos takiego w podatkach jak ulga dla samotnej matki?

kazdy moze sobie odliczyc z podatku na jedno dziecko 1173,70zl bez wzgledu na to, czy jest samotny czy nie. dodatkowo istnieje ulga podatkowa w wysokosci okolo 600zl dla matek samotnie wychowujacych dziecko
 
Witam mile panie:-)
My juz z powrotem na wyspach.Wiec zostalo mi teraz nadrabianie watku:happy:
Milego dnia.
 
reklama
Do góry