reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Anetasa z pewnością nie czułaś się jak w filmie :/ dla tak małego dziecka taka sytuacja - tragedia taty musiała być okropna.
 
Ja uciekam spać:zawstydzona/y: jakoś mi teraz smutno nie potrzebnie o tym pisałam teraz znów wspomnienia ożyły:-( chyba sobie jutro zafunduję dzień z tatusiem :tak:
 
Mam nadzieje, że nie sprawiłam Ci przykrości tak ciągnąc ten temat.

Dobranoc śpi dobrze :)

Ja też uciekam do wyrka tu pisze i co chwile zerkam na ekran tv oglądam "Zawód szpieg" z Pittem nawet nawet ten film.
 
Ja uciekam spać:zawstydzona/y: jakoś mi teraz smutno nie potrzebnie o tym pisałam teraz znów wspomnienia ożyły:-( chyba sobie jutro zafunduję dzień z tatusiem :tak:
Kochana najważniejsze że jest happy end :-) głowa do góry a dzień z tatuniem to dobry pomysł na pewno będzie mu miło
Dobrej nocki pa pa
 
A pamiętam że kiedyś pisałyśmy o filmach :) tak więc mogę polecić film ze Stallonem "De-tox" dobre kino akcji :)
 
Mam nadzieje, że nie sprawiłam Ci przykrości tak ciągnąc ten temat.

Dobranoc śpi dobrze :)

Ja też uciekam do wyrka tu pisze i co chwile zerkam na ekran tv oglądam "Zawód szpieg" z Pittem nawet nawet ten film.

Nie no coś Ty :no: gdybym nie chciała to bym tego tu nie napisała a tak jak pisze Nuśka najważniejsze że wszystko dobrze się skończyło i mam tate w jednym kawałku kompletnego no może brakuje mu czegoś ale jak zacznę o jego chorobie pisać to już napewno się poryczę. Może innym razem:sad:
 
no proszę mamuśki jeszcze śpią- takim to dobrze :-D

Mam nadzieje, że Agulka i Adaś jakoś przetrwali nockę...
Ciekawe co Hars i Aneczki...

a ja jutro wracam do pracy więc dzisiaj akcja sprzątnie, pranie gotowanie:baffled: na obiadek robie klopsiki w sosie pomidorowym a co u Was będzie serwowane( tak się podpytuje bo watek z pomysłami na obiad jakoś zamarł:-()
 
reklama
Witam ja tak na szybko sie witam
jakos przez kilka dni nie pisalam bo czasu nie mialam ale nadrobie,
a teraz do szkoly uciekam
papa i milego dnia zycze
 
Do góry