reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Hej.
Jestem za jednym miejscem i jednym terminem, najlepiej troche odległym to wtedy wszystkie by miały czas na:
* zarezerwowanie terminu
* udobruchanie mężów
* zebranie kasy
 
zróbmy wątek z ankietą kilku wiekszych miast i tam wiekszoscią wybierzemy ja proponuje warszawe, kraków albo wrocław no moze tez byc trójmiasto bo nigdy nie byłam

Oj z wiadomych powodów jestem za:-) wątek nie głupi pomysł tylko ja z ciemnogrodu nie wiem jak taką ankiete zrobić:zawstydzona/y: Kto mądrzejszy niech działa:tak:
 
zróbmy wątek z ankietą kilku wiekszych miast i tam wiekszoscią wybierzemy ja proponuje warszawe, kraków albo wrocław no moze tez byc trójmiasto bo nigdy nie byłam

:tak::tak::tak: ktoś taką już kiedyś robił w innym temacie na zamkniętym o wiem to była Majandra i co zrobisz????:-)
 
Hej.
Jestem za jednym miejscem i jednym terminem, najlepiej troche odległym to wtedy wszystkie by miały czas na:
* zarezerwowanie terminu - pewnie i tak będe musiała wziąc urlop więc mi wszystko jedno
* udobruchanie mężów - już prawie na walizach siedzi i gotowy do wyjazdu:-D
* zebranie kasy - choćbym miała wziąć pożyczkę z prowidenta to kasa się znajdzie:-D

:tak::tak::tak:
 
Nie ma reguły bo ja w ciąży przytyłąm 12kg czyli ważyłam na koniec 66kg a skurcze łydek potrafiły mnie budzić w nocy dopiero duża dawka magnezu pomogła

dokładnie u mnie to samo przytyłam w ciąży 10 kg a skurcze ałłł jak sobie przypomnę wrrrr no i przeklęta zgaga też mnie męczyła


Co do wyjazdu myślę że Warszawa i Poznań są ok ale czekam na listę :-)

I dobrej nocki kochane bo jutro muszę wcześnie wstać
 
Nuśka śpij smacznie a my tu może coś wreszcie ustalimy choć mój M już marudzi i mówi że mi zaraz ten net odetnie bo zamiast z nim to z Wami siedzę:zawstydzona/y:;-)
 
Ja też zaczekam na sondę ale o ile nie padnie lepsza propozycja typu Opole, Wrocław albo Kotlina Kłodzka:-D to ten Poznań mi naprawdę odpowiada:-)
 
reklama
Ja uciekam spać bo rano już nie będzie kuzynki co by się Tuśką zajęła a ja sobie pośpię do 9:zawstydzona/y: oj będzie mi jej brakować :tak: ale temat zlot czarownic:-D uważam za otwarty i nie popuszczę do póki się jakos nie dogadamy;-) a tylko zapomniałam Was poprosić żeby termin nie zbiegał się z jakimś tzw długim wekendem bo wtedy ja odpadam mamy w pracy nie pisany układ że w takich dniach i w Święta nikt urlpou nie bieże. Miłej nocy kochane!
 
Do góry