reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witam promiennie:-)
Namieszlam BaBony jak tylko mozna ech... Otoz pojechalam dzis do mojej mamy a tam z mecenasiem napisalm list polecany do szanownego parcodawcy o tym ze anuluję to rozwiazanie ( zgodnie z tym co tu podala Luandzia - "bledne orzeczenie woli" ) i wnioskuje o 2 lata urlopu wychowawczego. I tego juz nie napisalam ale jesli szanowny parcodawca sie nie zgodzi to spotakmy sie w sadzie pracy i nawet bede miala jakby co tegoz mecenasa za pomoc.
Malo tego. Owy mecens poradzil mi ze nawet moge zadac odszkodowania od pracodawcy za poniesione straty na zdrwoiu:szok:...ale to juz sobie daruje:dry:.

Przede wszystkim chce podziekowac baaardzo Luandzi, ktora z dobrej woli wykazala sie pomoca prawna i namawiala mnie na privie do walczenia o swoje prawa....Po calej sparwie wysle Ci jakies dziekuski:tak::-)nie ma to tamto:-)

Wam tez Dziewczyny dziekuje za wparcie i mobilizowanie mnie do walki o swoje!!!!!!
:tak::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
kochana Hrudzina:tak::tak::tak::tak::tak:dobra decyzja, potrzebowałas popostu "kopniaka" do przodu od kogos kto sie na tym zna czyli Luandzia i ten mecenas.
Tak trzymaj kobito:-)

Ja też walczyłam , byś się nie poddawała:-:)sorry2:
 
reklama
Wczoraj był brrrrrrrrrrrrrrrrr dzień:wściekła/y:, Adaś korzystał z każdej okazji, alby bic Maję. Wyjął szczebelek z łóżeczka i pierdyknął z całej siły w głowę az jej przeciął troszeczkę:szok::crazy:. Cały dzień był taki i doigrał sie:tak:, dostał wciry.:szok: A potem siedzieli razem z Maja na podlodze przytulenie i ryczeli. :tak::sorry2::sorry2:

Co dzis macie na obiadek? U nas sa kluski śląskie ( MAja dzielnie mi pomagał robić:baffled::baffled::baffled:) z sosikiem, mięskiem i kapusta kiszoną.
Wasze dzieci lubią kapustę kiszoną? Adaś wręcz przepada, trzęsie się a za to córcia mówi bleeee.:confused:
 
witam kobietki!!!

dopiero zdoalalm pocytac wasza wczorjasza produkcje:szok::szok:
szalone:rofl2:

P dzis w domku, wiec poszlismy sobie we 3 na godzinny spacerek do lasu. nasze dziecko juz niby zasypialow wowzku, ale nie chciaal sie plozyc i tak jej lecialal glowka do przodu jak pijakowi. w koncu po kilki sekundach drzemki oprztomniala i nie usnela. w domu musiala jecze poszlace i dopeiro padla!oj, znow bedzie problem w nocy:crazy:

u nas pada sniezek, ale jeszce go maluuutko:-(

Witam.

Okazało się, ze mały ma zapalenie gardła i migdałków i dostaliśmy Augmentin ES, Eurespal, syrop Malia, do tego probiotyki oczywiscie i do Euphorbium do noska. Poczytałam o tym Augmentynie i normalnie boje sie zapodać małemu:zawstydzona/y: ale chyba nie mam wyjscia bo dziecko sie męczy niesamowicie:-(i katar i kaszel-brrrrr
.

uuuuu, wizelo go powanie i ile lekow:szok::szok:
zdroweczka!:tak:

[/b]
:-:)-:)-(
Jeżeli jutro nie zadzwonią to znaczy, że znaleźli kogoś z większym doświadczeniem. Ale sama rozmowa bardzo przyjemna, Pan Prezes bardzo sympatyczny i "życiowy", pożartowaliśmy, pośmialiśmy się i mam czekać.. Nie zadzwonią- trudno- od poniedziałku wracam na stare śmieci, na pół etatu:tak:

no i jak, zadzwonili?:sorry2:

Witam i ja! Melduję że my po kontroli i Tuśka zdrowa jak rybka.

dosc szybko Natalce minelo, prawda? obu juz nie wracalo:no:

tak tu się zasiedzialam a u góry zosawilam wlączone żelazko:szok::zawstydzona/y: lecę tam...


skleroza w tym wieku???:szok::szok:

hruda, oby Ci sie udalo!:-)
 
Wczoraj był brrrrrrrrrrrrrrrrr dzień:wściekła/y:, Adaś korzystał z każdej okazji, alby bic Maję. Wyjął szczebelek z łóżeczka i pierdyknął z całej siły w głowę az jej przeciął troszeczkę:szok::crazy:. Cały dzień był taki i doigrał sie:tak:, dostał wciry.:szok: A potem siedzieli razem z Maja na podlodze przytulenie i ryczeli. :tak::sorry2::sorry2:

Co dzis macie na obiadek? U nas sa kluski śląskie ( MAja dzielnie mi pomagał robić:baffled::baffled::baffled:) z sosikiem, mięskiem i kapusta kiszoną.
Wasze dzieci lubią kapustę kiszoną? Adaś wręcz przepada, trzęsie się a za to córcia mówi bleeee.:confused:


uuuuuuuuuuu, Adas ma chyba za duzo energi;-)
a to musial byc piekny widok:-D

ja mam dzis na obiad kotlety mielone i kiszona kapusta. julitka kapusty nie lubi, ale goroki kiszone moze jesc tonami!:rofl2:
 
:tak::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
kochana Hrudzina:tak::tak::tak::tak::tak:dobra decyzja, potrzebowałas popostu "kopniaka" do przodu od kogos kto sie na tym zna czyli Luandzia i ten mecenas.
Tak trzymaj kobito:-)

Ja też walczyłam , byś się nie poddawała:-:)sorry2:
Oj to i Tobie wysle caluski-dziekuski:-):tak:


Co dzis macie na obiadek? U nas sa kluski śląskie ( MAja dzielnie mi pomagał robić:baffled::baffled::baffled:) z sosikiem, mięskiem i kapusta kiszoną.
Wasze dzieci lubią kapustę kiszoną? Adaś wręcz przepada, trzęsie się a za to córcia mówi bleeee.:confused:
Ja dzis lece po calosci...:szok:przez nerwy nie mialam w ogole apetytu wiec dzis jem devolajka z frytkami a Stas nalesniki z twarogiem i owocami...a kapuste kiszona Stas bardzo lubi...zreszta, czego on nie lubi:sorry2:

witam kobietki!!!

P dzis w domku, wiec poszlismy sobie we 3 na godzinny spacerek do lasu. nasze dziecko juz niby zasypialow wowzku, ale nie chciaal sie plozyc i tak jej lecialal glowka do przodu jak pijakowi. w koncu po kilki sekundach drzemki oprztomniala i nie usnela. w domu musiala jecze poszlace i dopeiro padla!oj, znow bedzie problem w nocy:crazy:
Oj jak mi sie marzy taki spacer do lasu...wokol 3Miasta mamy bez łaski mase lasow ale ja jakos nigdy nie bylam w nich a spacerze:baffled::zawstydzona/y: - zawsze jade na Kaszuby, w Bory Tucholskie. Jak J przybedzie to musze go namowic na piknik:-)
 
Ostatnia edycja:
ja jak bylam mala, to jadlalam tylko ogorki pod kazda postacia. cioca sie smieje ze mnie, ze zawsze na imprezach u babci jak podchodzilam do stolu i pytali co zjem to byla jedna odpowiedz: odójta:-D:-D:-D (ogorka)
Kochana dobry odójtek nie jest zły:-D Mateusz też bardzo lubi ogórki i kapuśniak.
Hrudzia Ty normalnie nie do podrobienia jesteś:-D najwidoczniej musiałaś się przespać z tym problemem.
 
reklama
\

Co dzis macie na obiadek? U nas sa kluski śląskie ( MAja dzielnie mi pomagał robić:baffled::baffled::baffled:) z sosikiem, mięskiem i kapusta kiszoną.
Wasze dzieci lubią kapustę kiszoną? Adaś wręcz przepada, trzęsie się a za to córcia mówi bleeee.:confused:
mniam mniam kluski śląskie uwielbiam chyba zrobie jutro albo w niedzielę:tak:
ja dziś zrobila placki ziemiaczane bo :
1)wiem że dzieci zjedzą z milą chęcią
2) w piątki nie jadamy mięsa
3) tanie a my ostatnoi musimy oszczędzać bo jakos mamy za duzo dlugów a coraz więcej kasy idzie na lekarstwa:-(
Hurdzia podjelaś dobrą decyzje mam nadzieje że szybko ci się ta sprawa zakończy i nie będzie za bardzo stresująca bo ja to się stresu i newów najadlam ale bylo warto

amy byliśmy dzis u lekarza na kontroli i dzieci dostakli antybiotyki Ola ma zapalenie ucha i przepisal jej Aumentin (tak mi się wydaje bo za bardzo nie umiem rozczytac co napisal na recepcie) , krople do ucha i kolejne wziewy na te jej duszności a Mateuszowi coś tam wysluchal przy badaniu i przepisal mu Ospamox no i kolejny tydzień musimy siedzieć w domu:crazy::-(
 
Do góry