reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Justyna ten syrop co ty dawalaś Mateuszkowi na kaszel ten na A... (niepamiętazm nazwy:zawstydzona/y:) to on jest na receptę ? skuteczny jest?
 
reklama
Ambroksol, Ambrosol, Mukosolwan i Deflegmin to sa na moje jednakowe syropy oparte na ambroksolu. Z tym,że różnią się ceną. Te pierwsze są najtansze. Dobre sa, no zawsze pomagały Mateuszowi. Ja idę w poniedzialek, chyba,że mu przejdzie. Kaszle jak diabli. Wiecie co mam zrobione na te jutrezjsze gowniane imieniny? Przyprawione udka, ugotowane na sałatkę i upieczonego biszkopta. Musze rozbić 10 schabowych na roladki,a tak mnie ręce już bolą :-(
 
Wlaśnie przyjeechal D po recepty to napisalam mu jeszcze na kartce żeby kupil albo ten ambroksol albo ambosol . Wpadl tylko do domu zjadl na szybko klka placków zwinol recepty i pojechal dalej na fuchęi wróci dopiero wieczorem pewnie po 20 :wściekła/y::-(
 
Ja zaraz zwariuję! Oskar jojczy i jojczy. Nie chce nic jeść, karmienie kończy się pełnym złości wywaleniem talerza. Siedzi/chodzi/stoi i ciągle jojczy, wyje i ględzi. Dzień i noc - w nocy nie spałam od 0-3, a potem od 6 rano. Wstawałam do niego co najmniej 15 razy. Przecież ja wyląduję w psychiatryku. :baffled:
 
O matko dziewczyny...walsnie dostalam krwawienie..6 tydzien ciazy...niewiellki ale jednak...zadnych boli...czyzby...

Ja juz ma tego wszytskiego dosc...jade zaraz na izbe przyjec..mama wezmie Stasia
 
Ostatnia edycja:
O matko dziewczyny...walsnie dostalam krwawienie..6 tydzien ciazy...niewiellki ale jednak...zadnych boli...czyzby...

Ja juz ma tego wszytskiego dosc...jade zaraz na izbe przyjec..mama wezmie Stasia
miejmy nadzieję że to nie to o czym myślisz:no:trzymam kciuki za fasolkę żeby wszystko bylo dobrze. Hurdzia trzymaj się i daj znać jak juz będziesz cos wiedzieć.
Dobrze że jedziesz odrazu
 
Hrudzia trzymam kciuki... bedzie dobrze musi byc....

Doti życzę duuuuzo wytrwałości - dasz rade kochana a zachowanie Oskara jest przejściowe- minie :happy:
 
reklama
Do góry