reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Xeone-My zdecydowalismy sie na POLSKI BANK KOMOREK MACIERZYSTYCH.Teraz jest promocja na dzien matki do 30 czerwca 2190zl za wszystko a bylo drozej.Umowa sklada sie jakby z dwoch etapow 1.600 zł za zestaw a potem dwa tygodnie po porodzie przychodzi faktura na 1590 gdzie wliczona jest juz oplata na rok. Wiecej info na Polski Bank Kom�rek Macierzystych - krew p�powinowa, kom�rki macierzyste, bank krwi p�powinowej Wszystko profesjonalnie prowadzone,przyjechala do mnie konsultantka z warszawy,odpowiedziala na wszystkie moje pytania.Rozmawialam o tych bankach ostatnio z lekarzem ktory powiedzial ze generalnie sytuacja jest dziwna bo banki zamiast sie laczyc rywalizuja ze soba,ale ten ma jednak jak narazie najwiekszy zasieg bo nieoficjalnie jest w trakcie przejmowania juz jedneo z tych mniejszych :yes: Jest on rowniez ubezpieczony w razie jakis problemow kasy nie tracisz bo jezeli cos pojdzie nie tak z ich winy wyplacaja ci 10-krotnosc poniesionych przez Ciebie kosztow.Dobra struktura prawna bo wiadomo ze w Pl roznie bywa,polityka naszeo kraju nie jest w stanie ingerowac np. w zamkniecie banku poniewaz chroni go jakis dokument podpisany z bankiem na wegrzech...zreszta jak sie umowisz z tymi konsultantami Ci wszystko fajnie powiedza:tak: Moj szpital wspolpracuje z tym bankiem tak ze bylam juz jakos z gory ukierunkowana i mysle ze trafnie.Buzka :-)
 
reklama
Witam po południowo
Ja niestety na chwilunię, bo przyjechali rodzice i korzystam z faktu, że poszli do lidla;-) Wizyta ok, tzn z maluszkiem wszystko w porządku i pięknie rośnie i póki co wygląda na to, że będzie dość długi, za to chudy. Narządy wewnętrzne jak i wszelkie pomiary w normie co mnie bardzo cieszy. Tylko niestety ja jak się okazało mam podwyższone ciśnienie- 140/90:-( Kazano mi zmierzyć jeszcze raz po wizycie, ale prawie to samo, bo 135/100 no i mam teraz mierzyć dwa razy dziennie i jakby się utrzymywało to dzwonić. Jestem zdziwiona, bo raczej czuję się jakbym miała za niskie niż na odwrót, poza tym do tej pory miałam wręcz książkowe i to trochę mnie martwi. Ale mam nadzieję, że to tylko chwilowe. Inne wyniki czyli mocz i krew w porządku. Ale najważniejsze, że maleńki już dość duży i pięknie się rozwija, już nie mogę się doczekać kiedy go przytulę:-) Ale płyty nie nagrywałam, bo w porę mnie ginka uprzedziła, że w tak późnej ciąży obraz 4d nie wychodzi ładnie no i miała rację. Dzidziulec już w tym okresie jest dość spory i bliziutko głowicy więc ta robi częściej przekroje niż pokazuje to co powinna. Ale wydrukowała mi jedno zdjątko i tylko jak zeskanuję to wrzucę. A tym mamom, które wybierają się dopiero teraz na 4D radzę się zastanowić czy to nie strata kasy. Bo jak się maluszek ułoży niezbyt dobrze, to prawie nic nie widać, a do tego obraz jest naprawdę zniekształcony. Tyle tylko, że zobaczyłam jak teraz ma tam malutko miejsca, nóżki tak podkurczone, że stópki prawie przy buziuńce no i póki co niestety pośladkami do dołu, i jak mówiła mi ginka teraz na dniach powinien się obrócić, no oby:tak:
A teraz wkleję Wam zdjątko tego co można wyczarować haftem krzyżykowym.

U nas wszyscy takie mają w rodzinie oczywiście chłopcy mają niebieską kolorystykę no i częściowo różnią się też kolorem włosków i kilkoma kolorystycznymi szczegółami. I jak widać jest tutaj godzina narodzin, waga, wzrost i data. Mam nadzieję, że nasz synuś też dostanie takowy od cioci:tak:
Póki co serdecznie Was ściskam i wieczorkiem nadrobię zaległości BB :tak:
 
Witam dziewczyny,ja szybciutko,bo mi klawiatura nie działai męcze się na takiej ekranowej. Pakuję się kiedy tylko mogę,bo Staszek non stop w pracy,i końca nie widać..
Maraniko zmartwiłaś mnie tym Usg,bo my chcąc wykorzystać,że Staszek będzie dwa dni w kraju zarejestrowaliśmy się właśnie na 4D tam,gdzie poprzednio,żeby mąż był przy badaniu.Może coś zobaczymy,poza tym oni tam przy okazji dokładnie badają,a o oto nam chodzi.
Ok,uciekam,bo ciężko się tak pisze.
Miłego weekendu
 
Jestem po wizycie u ginekolog i sluchajcie dzisiaj na usg zobaczylam ze niebede miala chlopaka jak do tej pory myslalam tylko DZIEWCZYNKE:-):-):-):-).


Niechce sie nastawiac teraz na dziewczynke bo moze sie okazac tak jak bylo teraz ze pozniej okaze sie chlopak.Chociaz ja bym bardzo chciala miec corke.


Szkoda ze niewidzieliscie miny mojego meza jak uslyszal ze bedzie dziewczyynka.W pierwszej czwili myslalam ze zemdleje.:szok::szok:


No i musze isc na krzywa cukrowa.Zobaczymy jak to bedzie:dry:


Mam nadzieje ze bedzie dziewczynka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Andżelika! Gratuluję córci :D
Maraniko! Fajnie że synek się pięknie rozwija :)
Jeśli chodzi o bliźnięta to też chcieliśmy przy pierwszej ciąży. Teraz już mniej ;-)
Ale założenie było - jak nie bliźniaki to jedno po drugim :-) I póki co wszystko pięknie sie układa :laugh2:

Ja dziś intensywnie szykowałam dom i smakołyki na jutrzejszą imprezkę urodzinową Syncia :-D
Szczerze powiedziwaszy padam na twarz a jeszcze parę rzeczy by się przydało zrobić...
Może rano sobie jakoś z tym poradzę.

Życzę Wam kolorowych snów!!!
 
witam porankow, nieuwierzycie, zaglądam na onto meza tak przypadkiem żeby zobaczy stan zadłużenia a tam urząd skarbowy przelał pieniążki za zwrot kosztów poniesionych na remont domu, nierozumiem tylko dlaczego nie dostałam najpierw decyzji, może tu zawaliła poczta polska jak już nie jeden raz, a ja się zastanawiałm skąd wziąś pieniązki na bieżące wydatki i na nowe materiały budowlane bo B cały czas coś remontuje i woła a to na worek cementu a to na klej a to na farbe a to na to i tamto. azsię popłakałam bo ta kasa jest na końcie od 18 a jest 23.
pozatym się oszczędzami i leniu****ę
 
Tygrysku cieszę się bardzo razem z Tobą:tak: to naprawdę niespodzianka i to w takim momencie gdzie bardzo tego potrzebujesz super.
Andżeliko córeczka :-)jak mam to rozumieć że poprzednio na Usg lekarz się pomylił? Czy nie był pewien bo już się pogubiłam. ale oczywiście GRATULUJĘ
Maraniko śliczny ten obrazek a jaka pamiątka super. Gratuluje zdrowego synusia:-) ja uwielbiam czytać że z maluszkami wszystko w porzadku to tak miło.

Dziewczyny ja was podziwiam naprawdę chciałyście mieć bliźniaki ja bym się bała że sobie nie poradzę z dwójka na raz. No ale jakby Bóg dał to oczywście byłyby najukochańsze. Ale póki co ciesze się z jednego maluszka w moim brzuchu.
 
Witajcie weekendowo:)
Ja żadnych planów nie mam na weekend, czekam na M żeby mnie uratował o tej nudy... Czytam sobie książkę "pierwszy rok życia dziecka" ale tam jest tyle informacji na raz, że nie jestem tego w stanie wszystkiego przyswoić ;) Pewnie będę tam regularnie zaglądała jak już synek sie pojawi na świecie i konkretne problemy wynikną...;-) Oby było ich jak najmniej....

maraniko - no ja się wybieram na usg 3D dopiero 6 lipca, mój lekarz z kolei uważał, że to bedzie dobry czas na to badanie .. hmmm, no zobaczymy, i tak chciałam żeby M był przy tym, a on wraca 5 lipca, więc wcześniej nie chcę iść sama... No trudno, jeśli nie będzie widać za dużo to jakoś to przełknę... A może się uda podglądnąć buziulkę? ;-)
tygrysku - no to super się ułożyło :-) Czasem jednak US potrafi nas miło zaskoczyć ;)
Andżelika - gratuluję dziewczynki i mam nadzieję, że już tak zostanie :-)
AsiaKC - no to życzę Wam miłej imprezki urodzinowej :-)
Nuśka - oby lte eki nie były potrzebne...

pozdrawiam wszystkie wrześniówki...
 
Nuska-na pierwszym moim usg lekarka powiedziala ze 75% bedzie chlopak bo tak sie wiercilo ze niemogla zobaczyc konkretnie.A wczoraj niespodzianka,pieknie sie ulozylo i odslonilo i okazalo sie ze dziewczynka:szok::szok::szok:.


Tez jestem bardzo zdziwiona :eek:bo mialam i mam zachcianki jak na chlopca i wiele innych rzeczy wskazywalo ze bedzie chlopiec.Prawde mowiac to wole zeby zostalo na dziewczynce,bo juz jestem bardziej nastawiona na nia:tak::tak::tak: niz bylam na chlopaka.


Ale mowie wam dziewczyny jak zobaczylam na tym monitorze ze to dziewczynka,bo bylo tak wyraznie widac,jakby sie widzialo to na zywo,to omalo sie niepoplakalam z radosci.Wiec jak na nastepnym usg okaze sie ze chlopcu jego to i owo sie podwinelo gdzies i schowalo to chyba ze zlosci rozwale jej ten gabinet.:wściekła/y::angry::wściekła/y::angry::wściekła/y::angry::wściekła/y::angry:
 
reklama
Tygrysku! To super niespodzianka! :-) Fajnie tak zobaczyć prezent i to jeszcze z US :tak:

U nas dziś impreza była!
Było suuuper! Dzieciaki sie wybawily! Ja nie mogłam za dobrze ogarnąć wszystkiego ;-) Ale się udało :-D Goście udani nie narzekali i jak trzba było obsługiwali się sami:cool2:
Teraz jeszcze musze zakończyć sprzątanie i zmywarkę nastawić i mogę odpocząć troszkę.
 
Do góry