reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
tygrysku, jednym slowem prze**** masz:-:)crazy: niech dzieci pija jak najwiecej, jutro leccie z nimi do lekarza. mama nie moze pojsc zamaist ciebie?


kobietki, jak wstawic jakis napis/tekst w podpisie? niby czytalam instrukcje harsh, ale brakuje tam chyba kilku informacji, albo moja tepota siega tak dlaeko:zawstydzona/y:
 
Cześć BB-ony ja tylko na chwilkę bo muszę jeszcze posprzątać kuchnie a ledwo skończyłam prasowanie :baffled:
Carioca Hrudzia Maraniko jak kiedyś będziecie się wybierały w sobotę to dajcie znać

Tygrysku
dużo zdrówka dla dzieciaczków oj rozumiem że się martwisz bo ciężko się patrzy jak dzieciom coś dolega. Może faktycznie poproś mamę żeby poszła z Szymonkiem do lekarza?

Donkat
woda się zbiera właśnie przy zamkniętych oknach jak je rozszczelnisz to powinna zniknąć.
 
Tygrysku - oto ten sprzedawca z allegro:
Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro

Co do tej wody, to moze gotuj dluzej w czajniku wode przed spozyciem, a moze warto narazie zakupic te baniaki 5 litrowe do celow spozywczych?
Podziwiam Cie za ten spadek wagi, ja narazie po wakacjach 3 kg do przodu. W zasadzie jak na rzucenie palenia i totalnie olewcze podejscie do tematu diety to i tak niezle, jak na mnie.

Doti - niebawem będziemy w ciąży i te dodatkowe kg znikną nam wraz z karmieniem piersią (tak samo pocieszalam sie przed pierwsza ciaza:dry:).

Justyna - :-) idź do kobity, niech weźmie pod uwage ze ptaki srają i istnienie grawitacji.

Hruda - mamy, bo mamy wlasne ogrzewanie i podgrzewanie cieplej wody. Nie slyszalam o tej awarii, na Zaspie ok?

Dobra ide wreszcie poprasowac, nazbieralo sie :crazy:
 
reklama
Do góry