reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Ciekawe czy Justyna juz wstała czy jeszcze kima?
No naprawdę baaardzo śmieszne;-) fakt wstałam jakąs godzinkę temu,ale młody w nocy szalał. Nie wiem,czy zęby,czy poprostu mu odbija. Kimnął po kąpaniu do 23,a później dziczał do 1.45:szok: Myślałam,że hujozy dostanę.
Carioca zegarek baardzo ładny, szwagierka ma podobny i bardzo ładnie prezentuje się na ręce. Ale tej maszynki to Ci zazdroszczę jak cholera. Ja nie mam maszynki,ale już wiem jaką sobie kiedyś kupię. Jest taka full wypaśna.
 
reklama
Naomi - laminowanie jest na ciepło, a fotki z usg na papierze termoczułym, one tak ściemnieją. przy prasowaniu tez sciemnieją, po wlozeniu do lodowki by wyblakły. Fotki z usg z ciazy ze Stasiem fotografowałam zwyklym aparatem w swietle dziennym bez flesza, wychodzily super.
 
witam kobietki!!!


spiaca dzis jestem. julitka jakos niespokojnie spala, a ja niestet razem z nia:baffled:


A ja siedzę i wcinam smażona cebulę, tak jakos mojego J natchnęło i cała patelnię zrobił, lubie tak, pycha.


ja tez luibie, ale o tej pooorze??????????:szok::szok:

nawet nie myśl. Jak mam przestać palić jak nie mam motywacji,ani silnej woli ani nic innego:baffled:

a motywacja finansowa nie wystarcza?
moja mama to po tych podwuyzkach zamaist rzucic palenie, to zaczela robic sama paieorsy:szok::rofl2:

Oj wy hedosnistki:-):-):-)...a ja tez sobie dogadzam - twarog z dzemem truskawkowym z tatinej spizarni hehe
I ciesze sie bardzo bo Stas nie bedzie mial operacji wiazadelka:-):tak:. oglodala go dzis laryngolog i wszytsko gra. Tylko cwiczyc - weic bede z nim chodzic na zjecia do poradni logopedycznej!

czyli z takimi maluchami tez juz mozna cwiczyc? a mnie pediatra mowila ze za wczesnie:crazy: musze i ja sie udac do specjalisty:tak:

a przede mną chyba nie przespana noc Zuzka co chwile budzi się z kaszlem :-( dałam jej jeszcze jakiś czas temu ibum i położyłam w pokoju lekko rozgnieciony czosnek (dwa ząbki) jutro idę do pracy chociaż szefowa powiedziała że mogę wziąć opiekę ale wole nie przesadzać bo jeszcze nie przedłuży mi umowy ...
poza tym w dzień Zuzia jest ok najgorzej jest w nocy bo wszystko jej spływa więc niania na pewno sobie poradzi ewentualnie W nie pójdzie do pracy ...
dzwoniłam do tej mojej cioci która jest pediatrą i niestety potwierdziła to co powiedział Tygrysek czyli że ten antybiotyk zacznie działać dopiero po dwóch trzech dawkach :-( lecę bo znowu kaszle

ale ja dopadlo! na calego!! miejmy nadzieje, ze zkazdym dniem bedzie lepiej:happy:

Glupi to ma szczescie...zamowilam na allegro koszulke z czacha dla mojego 'doroslego';-)meza i facet pomyslil sie w adresie:crazy:...w ramach rekompensaty wyslal mi jeszcze dodatkowa...ale J bedzie mial wypasny prezent:happy2::-D:-p

suuper!!:-D

Maraniko - wybrałam sobie maszynkę do mięsa :) bo nie mam, malakserem porbowalam sie obejsc, ale to nie to.
Maszynka ZELMER 986.83 Zestaw * MAX *4in1 BAYZONE (498999016) - Aukcje internetowe Allegro

Kolezanka ma podobna i jest bardzo zadowolna, mnie sie podoba opcja przecierania, bo mozna w mig miec starte ziemniaki do plackow ziemniaczanych. I to ze jest sokowirówka. My mamy, ale takie wielkie pudło, a uzywam 5 razy do roku. Wiec wywiozlabym do rodzicow gdzie jest sad.

myslalam, ze maszynka do miesa jest tylko do miesa, jak sama nazwa wskazuje:-D:-D:-D

Łeb mnie nawala. Po obiadku idziemy na wyżerkę, moja mama ma imieniny, a jadło zawsze ma wypasione

wszystkiego najlpeszego dla mamy!!!
podrzuccie kawlaek ciasta- mniam;-)


Majandra[/B] - na tą funkcję do robienia kiełbas napalił się mój mąz, zobaczymy czy bedzie robił. Ja skolei chcialabym czasem jakies miesko z rosolu przemielic, zrobic pulbety itp. mysle ze soki bym tez robila, niby wszystko sie przyda, a znajac zycie na sama mysl o rozkladaniu, skladaniu i myciu tego wszystkiego odejdzie mi chec na gotowanie :-D

gdyby nie ten zapal do robienia kielbas, to polecilalbym wam duzy robot wieloczynnosciowy , on ma mnostwo funkcji
 
Majandra - na tą funkcję do robienia kiełbas napalił się mój mąz, zobaczymy czy bedzie robił. Ja skolei chcialabym czasem jakies miesko z rosolu przemielic, zrobic pulbety itp. mysle ze soki bym tez robila, niby wszystko sie przyda, a znajac zycie na sama mysl o rozkladaniu, skladaniu i myciu tego wszystkiego odejdzie mi chec na gotowanie :-D
Też tak na początku myślałam, ale teraz to jest hop siup.
 
I ciesze sie bardzo bo Stas nie bedzie mial operacji wiazadelka:-):tak:. oglodala go dzis laryngolog i wszytsko gra. Tylko cwiczyc - weic bede z nim chodzic na zjecia do poradni logopedycznej!
to super:-)więc teraz ćwiczcie ile się da i juz za niedlugo Stasiu powie upragnioneMAMA:tak:

a przede mną chyba nie przespana noc Zuzka co chwile budzi się z kaszlem
lecę bo znowu kaszle
Luandzia jak Zuzia się dziś czuje ?antybiotyk pomaga ?życzę dużo zdrówka dla małej księżniczki:tak:

Maraniko - wybrałam sobie maszynkę do mięsa :) bo nie mam, malakserem porbowalam sie obejsc, ale to nie to.
Maszynka ZELMER 986.83 Zestaw * MAX *4in1 BAYZONE (498999016) - Aukcje internetowe Allegro

I kupilam sobie na mikołaja zegarek :-)
ta maszynka jest extra bardzo mi się spodobala. Ja nie posiadam maszynki zawsze kupuje mięsko w mamy miejscowości i mamusia zawsze mięsko zmieli:-p

Carioca maszynka ekstra, ja mam wielkie pudło Kasia, ale tez jestem z niej zadowolona.

U nas w domu jakoś dziś gorąco, latamy w krótkich rękawkach.

Łeb mnie nawala. Po obiadku idziemy na wyżerkę, moja mama ma imieniny, a jadło zawsze ma wypasione
piszesz o robocie wielofunkcyjnym Kasia? ja też go mam ale mięsa w nim nie mielę raz na samym początku próbowalam ale bylo niebardzo:no:
u nas też cieplutko mamy 22st i dziś jak byla u mnie koleżanka to jej bylo barzo cieplo az musialam uchylać okna:tak:
 
Hruda a do tej poradni musisz mieć skierowanie? Bo ja się zastanawiam czy też nie powinnam się wybrać. Co do wiązadełka to jestem pewna, że wszystko ok, bo widziała go logopeda, a i nasz lekarz potwierdził, że Tymek mówiłby tyle, że niewyraźnie. Więc już sama nie wiem co jest grane. Bo póki co on ciągle po swojemu więc pewnie i nam przydadzą się takie ćwiczonka. Jak już będziecie po pierwszej wizycie proszę daj znać jak to wygląda.
Nie wiem czy do takiej poradni potrzebne skierowanie. Ja mam to szczescie ze znajoma jest logopeda pracujaca wlasnie tam i po ogledzinach Stasia pogadala z szefowa czy mozna Stasia przyjac. Zgodzila sie.Nie rozmawialam z nia konkretnie jeszcze, ale jak cos to dam ci znaka.
Donkat - z tego co wiem do Poradni Logopedycznej raczej chodza ciut starsze dzieci i...wszyscy to chlopcy:szok::tak::-p
 
hej koietki
ja dziś pomyłam okna i piorę teraz firanki i powiem wam że te okna pomłam po ciemku tzn po pracy i ciekawa jestem czy nie będzie smug hm a w d.... co będzie to będzidelegacji ziś nocuje u babci a B jest w delegacji i nie będzie gada do piątku
jak ja zasnę to nie wiem
mała od soboty odmawia picia mleka i takiego z kartonu i takiego w proszku po tym zatruciu ma lęki
wczoraj nie mogła zsnąc z powodu wyjazdu B i dziś też porzed 6 wstała zanim pojechal, Szymek od tygodnia ma luźne kupki jest jakis blady i ma sine oczy a najgorsze jest to ze musze chodzic do pracy a nasz pediatra przyjmuje do 13 i nie mam jak z nim pojsc a lekarz dyzurny który przyjmuje do 18 to ginekolog który leczy wszysto doxycikliną i ospamoksem wiec to bez sensu
co do wody to krążą plotki ze cos wykryli i dlatego ją tak mocno na chlorowali i dlaczego nic nam nie powiedzieli hm i ani w sanepidzie babka pary z ust nie puściła
Carioca fajny sprzęcik ja marze o zelmerze robot wielofunkcyjny fenomen i kiedys sobie sprawie taki co do zegarka to gdzie kupiłas bo mi się tez podoba jezeli w necie to daj namiary albo podaj siec sklepów gdzie można dostac

wiecie co udało mi się zjechac z wagą do 74 kilo jeśli o mnie chodzi to wielki sukces na nobla i wpracy usłyszałam słowa niepokoju czy czasem nie jestem chora, bo jakaś blada jestem i nawet kolezanka się mnie pytała tak troszkę żartem troszke serio czy finansowo dobrze stoję bo moze oszczędzam na jedzeniu i niedojadam eh
jak człowiek się wkońcu za siebie weźmie to już innym przeszkadza, a z kasą fakt krucho ale mam co jescgorzej z kasą na ubrania bo są za duze nawet te z pomiędzy ciąż a z przed Szymka (6 lat mineło) mam niewiele rzeczy i sa jeszze przy małe wiecie jak śmiesznie wyglądam a najlepsze jest to że dałam 4 rzeczy do zwężenia do krawcowej skroiłam mnie 30 zika i co te ubrania robią się już znowu przyduze bo zanosiłąm je przed anginą a ostatnio zgubiłą\am 3 kilo i żeby moje bmi mieściło się w zdrowym przedziale muszę warzyc max 71 kilo wiec jeszcze troszke ale to po świetach teraz to trzeba pilnowac zeby jojo nie był a i już od 2 tygodni nie jem tej linei bo kasy nie miałam i zresztą chora byłam
dobra nie nudze ide dalej sprzatac
 
Carioca

U nas w domu jakoś dziś gorąco, latamy w krótkich rękawkach.

Zazdroszczę. My mamy teraz jakieś 17 stopni i mi zimno. :crazy: Ale ma to swoje plusy: nie chorujemy za bardzo.

Witam sie i ja.:-)
U nas piekny sloneczny dzien,az trudno uwierzyc ze jest to juz grudzien.Ja wczoraj zaszalalm w sklepie i pokupywalam se pare laszkow i plaszcz.Niestety nie znalazlam kozakow takich jak chcialam i nadal latam w polbutach,ale u nas to nic dziwnego,czasami bez sensu jest wydawac kase na kozaki zeby miec je kilka razy na nogach.Dzisiaj mam isc jeszcze do fryzjera oile dziewczyna znajdzie dla mnie czas.Ale jak nie dzisiaj to na 100% jutro.


Marianko i ja cie witam spowrotem;-)

Jestem troche zla bo maz wziol ostatnio zdjecia malego z USG do pracy zeby sie pochwalic wszystkim synem,a ja go poprosilam zeby je zalaminowal bo one z czasem plowieja a tak to bede miala pamiatke na dluzej no i dzieci jak dorosna to beda mogly zobaczyc jak wygladaly u mamusi w brzuszku.I na moje nieszczescie zdjecie cale szczernialo przy laminowaniu:crazy::crazy::crazy::crazy:Nawet meza menadzer byl w szoku jak to sie moglo stac.I chol......zostalam bez fotki malego.

Zmykam sie ogarnac bo jeszcze w pizamie latam.


Ja je po prostu kserowałam.

hej koietki
ja dziś pomyłam okna i piorę teraz firanki i powiem wam że te okna pomłam po ciemku tzn po pracy i ciekawa jestem czy nie będzie smug hm a w d.... co będzie to będzidelegacji ziś nocuje u babci a B jest w delegacji i nie będzie gada do piątku
jak ja zasnę to nie wiem
mała od soboty odmawia picia mleka i takiego z kartonu i takiego w proszku po tym zatruciu ma lęki
wczoraj nie mogła zsnąc z powodu wyjazdu B i dziś też porzed 6 wstała zanim pojechal, Szymek od tygodnia ma luźne kupki jest jakis blady i ma sine oczy a najgorsze jest to ze musze chodzic do pracy a nasz pediatra przyjmuje do 13 i nie mam jak z nim pojsc a lekarz dyzurny który przyjmuje do 18 to ginekolog który leczy wszysto doxycikliną i ospamoksem wiec to bez sensu
co do wody to krążą plotki ze cos wykryli i dlatego ją tak mocno na chlorowali i dlaczego nic nam nie powiedzieli hm i ani w sanepidzie babka pary z ust nie puściła
Carioca fajny sprzęcik ja marze o zelmerze robot wielofunkcyjny fenomen i kiedys sobie sprawie taki co do zegarka to gdzie kupiłas bo mi się tez podoba jezeli w necie to daj namiary albo podaj siec sklepów gdzie można dostac

wiecie co udało mi się zjechac z wagą do 74 kilo jeśli o mnie chodzi to wielki sukces na nobla i wpracy usłyszałam słowa niepokoju czy czasem nie jestem chora, bo jakaś blada jestem i nawet kolezanka się mnie pytała tak troszkę żartem troszke serio czy finansowo dobrze stoję bo moze oszczędzam na jedzeniu i niedojadam eh
jak człowiek się wkońcu za siebie weźmie to już innym przeszkadza, a z kasą fakt krucho ale mam co jescgorzej z kasą na ubrania bo są za duze nawet te z pomiędzy ciąż a z przed Szymka (6 lat mineło) mam niewiele rzeczy i sa jeszze przy małe wiecie jak śmiesznie wyglądam a najlepsze jest to że dałam 4 rzeczy do zwężenia do krawcowej skroiłam mnie 30 zika i co te ubrania robią się już znowu przyduze bo zanosiłąm je przed anginą a ostatnio zgubiłą\am 3 kilo i żeby moje bmi mieściło się w zdrowym przedziale muszę warzyc max 71 kilo wiec jeszcze troszke ale to po świetach teraz to trzeba pilnowac zeby jojo nie był a i już od 2 tygodni nie jem tej linei bo kasy nie miałam i zresztą chora byłam
dobra nie nudze ide dalej sprzatac

Tygrysek, znów zadyma ze sprzątaniem, Ty to jesteś! No i gratuluję takiej wagi! Jestem pełna podziwu :-) Trzymaj tak dalej.

Ja niestety z tego całego stresu i siedzenia w domu już przytyłam jakieś 5 kg i czuję się okropnie. I najgorsze to że nic mi się z tym nie chce robić... Masakra.Aż mi wstyd.:baffled::no::zawstydzona/y:
 
Donkat - z tego co wiem do Poradni Logopedycznej raczej chodza ciut starsze dzieci i...wszyscy to chlopcy:szok::tak::-p

to jakim cudem Stas bedzie chodzil, prywatnie?

to julitka bedzie miala powodzenie:-D:-D:-D:cool2:

hej koietki
ja dziś pomyłam okna i piorę teraz firanki i powiem wam że te okna pomłam po ciemku tzn po pracy i ciekawa jestem czy nie będzie smug hm a w d.... co będzie to będzidelegacji ziś nocuje u babci a B jest w delegacji i nie będzie gada do piątku
jak ja zasnę to nie wiem
mała od soboty odmawia picia mleka i takiego z kartonu i takiego w proszku po tym zatruciu ma lęki
wczoraj nie mogła zsnąc z powodu wyjazdu B i dziś też porzed 6 wstała zanim pojechal, Szymek od tygodnia ma luźne kupki jest jakis blady i ma sine oczy a najgorsze jest to ze musze chodzic do pracy a nasz pediatra przyjmuje do 13 i nie mam jak z nim pojsc a lekarz dyzurny który przyjmuje do 18 to ginekolog który leczy wszysto doxycikliną i ospamoksem wiec to bez sensu
co do wody to krążą plotki ze cos wykryli i dlatego ją tak mocno na chlorowali i dlaczego nic nam nie powiedzieli hm i ani w sanepidzie babka pary z ust nie puściła
Carioca fajny sprzęcik ja marze o zelmerze robot wielofunkcyjny fenomen i kiedys sobie sprawie taki co do zegarka to gdzie kupiłas bo mi się tez podoba jezeli w necie to daj namiary albo podaj siec sklepów gdzie można dostac

wiecie co udało mi się zjechac z wagą do 74 kilo jeśli o mnie chodzi to wielki sukces na nobla i wpracy usłyszałam słowa niepokoju czy czasem nie jestem chora, bo jakaś blada jestem i nawet kolezanka się mnie pytała tak troszkę żartem troszke serio czy finansowo dobrze stoję bo moze oszczędzam na jedzeniu i niedojadam eh
jak człowiek się wkońcu za siebie weźmie to już innym przeszkadza, a z kasą fakt krucho ale mam co jescgorzej z kasą na ubrania bo są za duze nawet te z pomiędzy ciąż a z przed Szymka (6 lat mineło) mam niewiele rzeczy i sa jeszze przy małe wiecie jak śmiesznie wyglądam a najlepsze jest to że dałam 4 rzeczy do zwężenia do krawcowej skroiłam mnie 30 zika i co te ubrania robią się już znowu przyduze bo zanosiłąm je przed anginą a ostatnio zgubiłą\am 3 kilo i żeby moje bmi mieściło się w zdrowym przedziale muszę warzyc max 71 kilo wiec jeszcze troszke ale to po świetach teraz to trzeba pilnowac zeby jojo nie był a i już od 2 tygodni nie jem tej linei bo kasy nie miałam i zresztą chora byłam
dobra nie nudze ide dalej sprzatac

tygrysku, ty jestes nie do zdarcia!!!:-D:-D

ja mylam okna w okolicach Wszystkich Swietych i do wiosny nie zamierzam:cool: nie mama hopla na tym punkcie, a ze juz brudne, to sie nie przejmuje:-p

dobrze by bylo, zebys szybciutko poszla z malym do lekarza, skro tak niewyraznie wyglada. bez sensu, ze po poludniu nie ma zadnego dyzuru. to chorowac mozna tylko do 13?:szok:

fajnie, ze chudniesz.:tak:(ja znow 1kg do przodu, przez obzarstwo u mamy:crazy:). kolezanki tak mowia, bo zauwazaja zmiane. ciesz sie:-). a ciuszkow poszukaj w ciuchowni, bedzie taniej, niz przeszywanie:tak:
 
reklama
Ja niestety z tego całego stresu i siedzenia w domu już przytyłam jakieś 5 kg i czuję się okropnie. I najgorsze to że nic mi się z tym nie chce robić... Masakra.Aż mi wstyd.:baffled::no::zawstydzona/y:

:szok::szok::szok: nie bede klamac: sporo jak na tak krotki czas:szok:
moze to jescze delikatna hormonalna pozostalosc po ciazy? moja bratowa po poornieniu tez zaczela tyc, potem zaszla w ciaze i przytyla, a zrzucic juz nie mogla
 
Do góry