reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Ty chudniesz,a ja muszę przytyć,bo ludzie, którzy nie widzieli mnie jakiś czas pytają,czy coś się stało albo ,czy chora jestem. Nawet mojej mamie się pytają. Oglądałam dzisiaj zdjęcia z czasów panieńskich. Wtedy narzekałam,że byłam gruba,a teraz żal mi dupę ściska,że tak ładnie wyglądałam.
Oj dziewczyny jak współczuję Wam choróbsk w domu. Ciężko jest jak mama jest niepracująca,a jak pracuje to nie wyobrażam sobie...Pracujące dziewczyny - podziwiam Was:tak:
Posprzątalm dzisiaj trochę. Powynosiłam co się da, tzn. co było zbędne w domu do piwnicy. Jutro naprawię sobie lampkę,którą potomek konana niszczyciela złamał,a tatuś potomka robi ją pół roku:crazy: No tak, chcesz na kogoś liczyć, licz na siebie. Aaa i bardzo ambitnie umyłam parapety,bo stara baba z 2 piętra postawiła sobie karmnik na balkonie. Ja nie mam nic przeciwko starszym paniom, ptaszkom i ziarenkom,ALE! jak zasrywają mi notorycznie parapety tak,że powstaje na nich gówniana skamielina to furia:angry: Jeszcze raz i zawitam do tej przemiłej staruszki:happy2:
 
reklama
doti ta waga na + to przez starania o dzidzię i przezo to że się dobrze odrzywiasz ja też tak miałam jak się starałam o Wiki zanim zaciążyłam to 4 kilo na plus hehehe

a mozna dzieciom nospe podac hm
albo cos odruwajacego jesli to jakis syf poza proibiootykami??
 
:szok::szok::szok: nie bede klamac: sporo jak na tak krotki czas:szok:
moze to jescze delikatna hormonalna pozostalosc po ciazy? moja bratowa po poornieniu tez zaczela tyc, potem zaszla w ciaze i przytyla, a zrzucic juz nie mogla

Przesadziłam ;-) Ale 3kg doszły w te 2 miesiące. Tak też myślę, że to będzie związane z hormonami, bo nie dość że po poronieniu, to jeszcze przestałam karmić. No i fakt że mniej się ruszam.
 
Justyna, ja na Twoim miejscu to już bym u tej staruszki od gołębi chyba była. Ja mam taką bohaterkę za ścianą: w środku nocy włączała na full telewizor, a Oskar za ścianą się budził. Poszłam do niej i okazało się że telewizor to... lampka, bo pani jest obłożnie chora i nie dosięgnie do kontaktu. Dałam jej starą lampkę i raczej już jest spokój (chociaż różnie to bywa).
 
Donkat - nie wiem jakim cudem Stasia tam przyjma...widocznie rozmowa znajomej logopedy z szefowa cos zdzialala i Stas bedzie mial fory. To publiczna placowka.
Tygrysku - gratuluje utraty wagi:tak::-)
Carioca - masz ogrzewanie???:szok:
Pytam sie bo jest awaria i 40 tys mieszkancow 3Miasta nie ma ani cieplej wody ani ogrzewania:szok::baffled:..u mnie na razie ok.:baffled:
 
mozna dac nospę:tak: ja dawałam Adasiowi i pomogło:tak:

a po co w tym prypadku Nospa? ona jest rozkurczowa, wiec w czym pomoze przy dolegliowsciach zoladkowych??


gdize sie podziewa AsiaKC? juz kilka dni jej nie ma?:-(

kobietki powiedzcie mi, dlaczego zbiera mi sie owda na dole okien. gdy jest niska temp na dworze (np jak teraz -2st), a wdomu jest cieplo 18-19st, to na dole framug okiennych zbiera sie woda. czym to jest spowodowane? nieszczelnoscia okien? zawsze straam sie miec deilkatnie rozszczelnione, zeby byla filtracja, ale jak pamietam z poprzednich zim, to przy calkowiecie zamknietych jest to samo
 
a może słaą wentylacją
wiecie co jestem załamana Szym już którys raz był w toalecie a mama zadzwoniła że wiki tez ma biegunke i nie wiem co to czy rota czy to cos od tej przekletej wody płakac mi sie chce bo B gdzies tam sobie popija pomiedzy szkoleniem a ja sie zamartwiam
i chyba pójde jutro do lekarza z szymkiem ale jakie badania poiwiedza mi dlaczego tak jest im jak sprawdzic czy to rota czy zateruie jakąs inną bakterią i co z Wiki czy mama sobie znia da rade i czy sie nie odwodnio cos tam je i popija ale swojego przysmaku czyt. mleka od soboty nie rusza
 
reklama
Do góry