reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Cześć babonki witam się i właściwie zaraz idę spać bo miałam dzisiaj ciężki dzień w prawdzie spoglądają na mnie dwie ustawy które mam na jutro przeczytać ale trudno spróbuję się zaprać za nie rano
Zuzka jest już lepsza ale jeszcze trochę kaszle
trzymaj się Tygrysku i jeżeli tylko dasz radę to koniecznie idz z dziećmi do lekarza a może a pogotowie??? macie gdzieś dyżur w pobliżu?
 
reklama
jak z miksera poleciał trochę dym to spalił sie w pizdu,czy tylko się nadprogramowo zmęczył?? Niby jeszcze chodzi,ale zostawiłam go do odsapnięcia.


niech odsapnie, to sprawdzisz, czy jescze zyje:-D:-D:-D

mialam dzis tylko zobaczyc co u was i leciec spac, bo po 1. bylam spiaca, a po 2. musze wstac ok.4 rano, bo p tak wczesnie wyjezdza do pracy:szok:

spadam!!!papapap!
 
na pięknej wsi bez auta nic się nie da zrobic a zresztą mam w domu tylko jedno dziecko i nie wiem jak te drugie się ma, poaje mu ukryte probiotyki moze to pomoze wazne ze pije i cos tam je
 
30Agulka dzięki, miło mi będzie poznać:tak:
Nuśka :-):-):-):-) kochana ja to na razie na lasce Cariocy jestem jeżeli chodzi o edwarda, bo mam rozbity samochód i dzięki tej dobrej kobiecie mogłam tam pojechać, bo nas zabrała ze sobą:tak: Mam nadzieję, że przy kolejnej okazji też o mnie nie zapomni :sorry: Ale niestety na razie Tymo zwalcza resztki kataru więc musimy sięnajpier porządnie wykurować.
Hruda dzięki:-)
justyna800717 :cool2:
 
Naomi01dzięki:tak:
Tygrysku dużo zdrówka dla dzieciaczków życzę, swoją drogą to jesteś nie do zdarcia:tak: No i gratulacje osiągnięć wagowych,ja niestety znowu sporo na plusie, ale mam mocne noworoczne postanowienie, ż
e do marca musze zgubić 10kg. A tak swoja drogą jak Ty to zrobiłas:confused::confused::confused:
 
Naomi01dzięki:tak:
Tygrysku dużo zdrówka dla dzieciaczków życzę, swoją drogą to jesteś nie do zdarcia:tak: No i gratulacje osiągnięć wagowych,ja niestety znowu sporo na plusie, ale mam mocne noworoczne postanowienie, że do marca musze zgubić 10kg. A tak swoja drogą jak Ty to zrobiłas:confused::confused::confused:

dzięki kochana i nawet nie wiesz jak strasznie tęskniłam za tobą
co do dzieci to całą noc jedno w domu drugie u babci miało biegunkę i rzadne nie chce jesc i pic ide z nimi do pediatry a ten sanepid i wodociągi to zalatwie mediami bo nerwa juz mam takiego i strach przed szpitalem bo jesli szymek sie wyłga to nie wiem czy wika da rade

maraniko to ty dla mnie jestes su[per babka większsc czasu sama, zaradna i dotego jeszcze piesiunio z którym trzeba wychodzic, a co do wagi to zaczełam od linea 3 razy po 1 ale teraz juz nie łykam no i zmieniłam pory posiłków tzn nie obrzeram sie po nocach nie jem tłustych tanich kiłębas, mało parówek a kiedys często tak jadłam no i jem mniej po prostu dieta mż żadne tam specyficzne jadłospisy
 
oj Tygrysku widze że u was nieciekawie z tym choróbskiem:-(wspólczuję bo niedość że B w delegacji to jeszcze praca, dom i chore dzieciaczki na twojej glowie jednym slowem przewalone:-(oby sprawę z tą wodą szybko zalatwili no a dzieciaczi niech zdrowieją:tak:
maraniko ja też mimo że nie mialam jeszcze okazji cię poznać to cieszę sie że wrócilaś na forum:tak:
Justyna jak mikser żyje:confused::confused::confused::-D

obcielam wczoraj pierwszy raz Mateuszka bo już mial takie te wlosy dlugie ale ciężko bylo bo kręcil glową na wszystkie strony a jak tylko widzial nożyczki to kręcil glówką że nie no i trochę krzywo jest obcięty:baffled:chociaż D mówi że fajnie to ma to ja zastanawiam się czy nie wziąść go do fryzjera tylko czy on tam usiedzi:confused::sorry:
 
Witam się i spadam. Stachu dał mi w nocy do wiwatu, teraz cwaniak sobie łapie drzemkę.
Tygrysku - oj niedobrze z dzieciaczkami, oby szybko się pozbierały. Namawiałabym na zakup tych baniaków 5 litrowych do celów spożywczych, moze tata może Ci pojechać, albo sąsiad? albo chociaż ze 2 litry wody mineralnej, zeby na tym przygotowywac picie dzieciom. jak dzieciaczki były malutkie to dawano na biegunkę ORS Hippa, moze to by nie zaszkodziło?
A te wodociągi... brak mi słów, jak w Chinach, k*^&a nie liczą się z tym że są dzieci, z ludzkim zdrowiem.
 
Melduję się przed pobudką:-p Mikser przeżył, ciastka skończone. Wyszły dobre.Miałam jeszcze wczoraj zajrzeć,ale mojemu synowi coś ostatnio w główce szwankuje i po 23 obudził się ,a po 1 zasnął. Kurwicha mnie już bierze:wściekła/y: Właśnie bąbnoł kupę na nocnik,bo śmierdzi:-)
 
reklama
Cześć ja sie tylko szybko witam. Jestem u mamy, ona się zajmuje OSkim a ja się mam uczyć a jak narazie to podczytuję :-)
Tygrysek, zdrowiejcie szybko! Trzymaj się dzielnie!

Maraniko, ale fajnie że wróciłaś, myślałam sobie czasem o Tobie, tak zniknęłaś nagle przy tym choróbsku :-( Buziaki
 
Do góry