reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniówkowe mamy

Agulka wygląda bardzo ładnie ale ja już raz miałam nauczkę zrezygnowałam z sonego bo się napaliłam jak szczerbaty na suchary na nokie i co po miesiącu płakałam M żeby coś zrobił bo mnie ten telefon wkurza teraz mam ten Sony Ericsson K770i i jestem bardzo z niego zadowolona tylko że ja to nudzę się telefonem i średni raz w roku wymieniam tego którego teraz mam używam od lutego ale trochę już zniszczony nie ukrywam że niestety dzięki Tuśce. Mam nadzieję że M stanie na wysokości zadania i dostanę go na gwiazdkę.:tak:
 
reklama
Hej dziewczyny!

Wpadam znów jak po ogień :/

Ale Wy macie pare dziewczyny :) wielki podziw i szacunek dla tak zorganizowanych kobiet.

Ja jak kiedyś pisałam chętnie kupiłabym pare kilo wolnego czasu, a Wy tu kwitniecie :)

U Nas ok Kuba absorbujący jak zawsze, ale lubię ten stan ;)

Pozdrawiam serdecznie!!!!!
 
teraz mam ten Sony Ericsson K770i i jestem bardzo z niego zadowolona.

Mam taki sam, brązowy.


Hej dziewczyny!

Wpadam znów jak po ogień :/

Ale Wy macie pare dziewczyny :) wielki podziw i szacunek dla tak zorganizowanych kobiet.

Ja jak kiedyś pisałam chętnie kupiłabym pare kilo wolnego czasu, a Wy tu kwitniecie :)

U Nas ok Kuba absorbujący jak zawsze, ale lubię ten stan ;)

Pozdrawiam serdecznie!!!!!

Witaj! Heh, pamiętam jak miałąś mnóstwo czasu jak jeszcze nie pracowałaś a ja miałąm ledwie-ledwie... Teraz to moje malutko to mnóstwo przy Tobie ;-)
Zaglądaj ile się da i pisz co u Was. Troszkę obszerniej :tak:
 
S już pojechał. Teraz jesteśmu u moich rodziców. Śniegu trochę napadało,ale Mateusz był bardziej zainteresowany samochodami niż śniegiem:sorry2: Faceci... Coś słodkiego bym zrzarła, a moja mamuśka tylko czekoladę ma:-(
 
Oj Justynka mnie też coś wzięło na słodki dzisiaj a że w sklepiku obok nic ciekawego nie było to wzięłam właśnie czekolade z zamiarem zjedzenia kilku kostek i tyle a wciągnęłam całą aż wstyd się przyznać:zawstydzona/y:
 
Asia to niefajnie jak nie możecie wyjśc na chwilunie
my dziś już 2 razy byliśmy raz w kościele raz na górce
ale wiki to nie amatorka białego szaleństwa na razie zobaczymy później bo coś dzisiaj Wika podejrzana jest
od rana zaliczyła 3 mega duże i mega luźne i śmierdzące kupy na brzuszku ma jakąs wysypkę i w sumie nic więcej ale to i tak za dużo anomali jak na nią nie wiem czy to jakiś wirus czy ząbki bo w przeciągu tygodnia 2 wyszły czy to przewitaminowanie bo Szymek nie zakręcił kinder biowital gumisie i Wiki zjadła chyba ze 6 na raz przed wczoraj hm
 
Witajcie witajcie
weekend to i na forum luzniej sie zrobilo :-)
u nas sniegu niet i hcyba nie bedzie taka ta pogoda w tym hamburgu juz jest typowo angielska z deszczami a snieg jak popruszy to zaraz w chlape sie zamienia :-(
a my weekend spedzamy z hanifka sami chlop moj na nowym mieszkaniu tapetowac pomaga
 
reklama
Asiu a jak Pawełek jest poprawa?A Łukasz nie podłapał mam nadzieję?
Ja już wypatruję na monitoringu przyjazdu zmienniczki bo chcę do domku M jakieś pół godziny temu poszedł z małą na spacer a ja tu kwitnę mam tylko nadzieję że się nie spóźni i pojadę sobie o 16:tak:
 
Do góry