reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Wczoraj pojechaliśmy do Castoramy i zaczęło mnie kłuć w brzuchu:szok:Podczas spaceru również mam te kolki nawet jak idę bardzo powoli:confused: Je tego nie miałam przy Olce????Nie wiem co się dzieje????Czy Wy też tak macie czasami????Czy jak najszybciej skonsultować się z lekarzem????Wizytę mam dopiero umówioną na 16.05:szok:

Ja mam cigle takie kolki... czasami mnie kluje z jednej strony a czasami z obu naraz... i sie tym w ogole nie przejmowalam a teraz mnie nastraszylyscie:szok::szok:
Mnie tez kluje nawet jak ide powoli ale zawsze przechodzi a dziecko sie rusza normalnie do lekarza ide dopiero 24 maja i teraz tez sie bede stresowac, kurcze
Dziewczyny a macie jakas wydzieline bo ja czesto mam taki sluz jak w czasie jajeczkowania moze to tez nie jest normalne:/:confused::confused:
 
reklama
Grazia ja farbowałam włosy szamponem jakieś 1,5 miesiąca temu. Pytałam o to lekarza i powiedział mi, że nie ma żadnych przeciwwskazań i dzidzi nic sie nie stanie. Powinno sie tylko wybierać klimatyzowany salon żeby zapach farb i innych kosmetycznych chemikaliów ci nie przeszkadzał i nie doprowadził np. do wymiotów.

Słyszałyście i tym, że w ostatnim tygodniu przemroziło od 50 do 90% kwiatostanów owocowych? Jestem załamana. Ponoc nie będzie truskawek, czereśni i innych pysznych owoców :-( :-( :-( . A ja tak nie mogłam sie doczekać tych wspaniałości.
 
Xeone i anu dziekuje wam slicznie za pomoc :) myslałam ze wogole nic nie wolno robic z wlosami w czasie ciazy :( byac moze mnie tez nic sie nie przytrafi a dzidzi tymbardziej jeszcze raz dziekuje za pomoc :-)



blimka- wiesz ja rowniez mam taki problem ..ale pytalam mojego gin. to usłyszalam ze to normalne, ze tak w ciazy jest, i moze on utrzymywac sie do konca ciazy. Ale napewno bedziesz spokojniejsza jak zapytasz o to swojego gin. Nie martw sie napewno jest wszystko ok :) Pozdrawiam i zycze zdrowka ;-):-)
 
No, wreszcie mam chwilkę, żeby napisać parę słów.

W piątek byliśmy z Kubaskiem w J. Górze u chirurga z tymi jego guzkami na siuraku. Okazało się, że to nic poważnego, na szczęście. Dostaliśmy maść do smarowania i za 4 tygodnie z powrotem do kontroli.

U nas pogoda zrobiła się dzisiaj taka jakaś jesienna. Pochmurno i pada. Łeb mi pęka, a na dodatek okazało się, że mam zapalenie gardła. Lekarka przepisała antybiotyk, ponoć bezpieczny dla maluszka. Czuję się fatalnie...

Grazia - ja też miałam takie wątpliwości bo przede mną dwa wesela, a wyglądam w swoich włosach jak potwór:-D, więc pewnie też coś z sobą zrobię.
 
a ja sie ciesze, ze dzisiaj pada, w sumie nie za intensywnie ale ciągle pada i jest chłodniej ale nie zimno, wreszcie nasze roiślinki odrzyja, truskawy u nas nie pomarzły, tak mi sie wydaje, a i z drzewek owocowych nie liczymy na duzo owoców bo dokonaliśmy scięcia odmładzającego prawie wszystkich drzewek bo poprzedni własciciele włości nie dawali rady z sadem (kupiliśmy dom od emerytów). I jeszcze jedno B sie cieszy bo nie będzie musiał podlewacogrodu i nowo nasianego trawnika.
Dalej utrzynuje mi się ten zapchany nos, ale gardziołko nie boli juz tak mocno no i jeszcze te spuchniete oczy, ale liczę że jak nie ma słonka to roślinki nie pyla i przejdzie, przemywam sobie ślepka tylko sola fizjologiczną tak jak b obaskom.
 
Witam wszystkie mamy,tez dolanczam sie do waszej listy.Termin mam na 28 wrzesnia,mamusia Andzelika,tatus Marcin,oczekujace malenstwo Kuba lub Noemi.Na 100% jeszcze nie wiemy co bo malenstwo niedaje sie podgladnac.Pozdrawiam:-)
 
hej wpadłam się tylko pochwalić bo własnie wróciłam z USG i będe miała córeczke i jestem szczesliwa :-)
 
Witaj na forum Andżelika.:-) Ja mam zbliżony do ciebie termin porodu - dzień wcześniej.
Wiecie co mam następną wizytę 21 V i mam zrobić test na obciążenie glukozą. Czyli będę go robić w 22 tyg.ciąży - czy to nie za wcześnie,jak myślicie? A poza tym dowiedziałam się,że w ośrodku zdrowia mi tego nie zrobią i muszę jechać do laboratorium przyszpitalnego.:confused:
 
reklama
dziwne bo mi ginka da dopiero w czwartek skierowanie do laboratorium na krzywa cukrową, ale to robi się chyba pomiędzy 22-28 tygodniem, czy jakoś tak.
carioca mówisz, żebym sobie darowała ta szczepionke jesli wyniki na przeciwciała będą ok. zaczynam się zastanawiac czy sobie jej nie odpuścić, bo po pierwsze to ponad 300 zeta a po drugie trzeba za granicepo to pojechać. zapytam sie jeszcze w czwartek położnej i lekarki.
 
Do góry