reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

to teraz moje sprawozdanie z wizyty:
wczoraj nie miałam już siły, było 2,5 godz opóźnienia. Najważniejsze, że wszystko jest w porządku. Mała waży 1360 g, nadal jest kobietką, co bardzo chętnie pokazywała
yes2.gif
Jest już ułożona główką w dół i się raczej nie przekręci bo nie ma na to miejsca, zdj niestety nie ma bo jest już za ciasno i ciężko ją uchwycić. Widzieliśmy jak mała mrugała oczkami, lekarz nam kilka razy cofał nagranie-boskie to było
yes2.gif
aaa i widzieliśmy coś jeszcze...nie zgadniecie co?... ona ma już włosy, tak dobrze czytacie włosy
shocked.gif

co do KTG to badanie bardzo jej się nie podobało, lekarz stwierdził, że widocznie dźwięk jej nie odpowiadał a paski ograniczały ruchy co pokazywała kopiąc sprzęt he he
Moje wyniki troszkę się poprawiły, nadal mam brać żelazo i dodatkowo kwas foliowy, no i tyle;-)

Martusia &&&&&&&&&&&&&&& za wizytę
 
reklama
ciesze się, zawsze chciałam włochate dziecko, ciekawe co to wyjdzie za mieszanka z ciemnego blondyna i rudzielca:-)
 
Złotowłosa:))ale przeważnie blond włoski dzieic maja z początku...ja mam brąz a M blondyn i dzieci me urodziły się czarne włosiaste gdzie potem blondaski sie z nich zrobili a teraz coś ciemnieją tzn.dalej blond ale już taki nieco ciemniejszy...
 
ja jak się urodziłam miałam bardzo ciemny rudy, teraz mi zjaśniały a rodzice oboje czarne włosy:-)
a mąż miał białe, dosłownie białe włosy a teraz ciemny blondyn heh
 
Mój też blond jak mleczko hehe a teraz nieco zciemniały ale nie wiadomo ile nie...a skoro smyki teraz mają własnie kolorek jak M to hmm później beda mieli jeszcze ciemniejsze?tak mi się wydaje...
 
Miq Gratuluję wizyty!!!! ślicznie Maleńka rośnie!!!
Mój M ma ciemne włosy, w każdym bądź razie te co mu zostały:rofl2:, a ja szara mysz jestem naturalnie, tylko jak byliśmy mali to oboje mieliśmy białe włosy, teraz Kacuś takie ma i mam nadzieję, że mu takie zostaną, i marzy mi się, żeby Adusia też takie miała:-D
Za dziś&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Kobitki!!!!
 
A tu wam dziewczynki wstawie linka z cwiczeniami które moga pomóc w przekręceniu sie główka do porodu.A na ile sa skuteczne to nie wiem. Położenie dziecka w macicy | Porady Położnej

Super, przyda się ten link, bo właśnie jestem po wizycie i mój Hubert jest tak dziwnie ułożony, że chciałabym coś z tym zrobić :) otóż jest ułożony poprzecznie, głowa po prawej pikuje w dół, pośladki po lewej i też pikują w dół a grzbiet ma pod moimi żebrami, jest tak jakby złożony w scyzoryk :confused2: i w sumie nie wiem o co chodzi, bo ruchy trochę się nie zgadzają z tym ułożeniem, wygląda na to że on tam się jeszcze dość często obraca w różne strony. W każdym razie miesiąc temu był zupełnie inaczej ułożony.
No i jestem spokojniejsza, bo waży 1900 gram z hakiem, czyli trzyma normę wagową i wód płodowych się nie zmniejszyło od ostatniego razu więc też jest ok.
Ogólnie bardzo mnie uspokoiła ta wizyta. Co prawda łożysko nadal przoduje, ale nie zakrywa szyjki tylko dochodzi do jej brzegu na jakiś 1 mm, ponoć jest szansa że będę rodzić normalnie :)
 
reklama
Też miałam wczoraj wizytę. Lekarz powiedział że wszystko jest w porządku maleństwo waży 1564 więc wydaje mi się że nie jest źle, W ciągu miesiąca przytyłam 2 kg a ogólnie mam 8 kg do przodu. Następna wizyta 2 sierpnia.
 
Do góry