reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniówki u lekarza.

reklama
Hej dziewczyny, niestety nam się nie udało :( Ostatnie 3 dni spędziłam w szpitalu - w niedzielę przy badaniu dowiedziałam się, że nie ma akcji serca płodu ( 2 tygodnie wcześniej serduszko biło) no i dostałam skierowanie do szpitala. Wykonano farmakologiczną indukcję poronienia a następnie łyżeczkowanie. Na szczęście nic nie bolało, ale psychicznie jestem wyczerpana - nie życzę takiego przeżycia największemu wrogowi. To nasze drugie niepowodzenie - pierwsze poronienie w 5 tygodniu a teraz 9 tydzień ciąży:( Nie mam siły żeby dalej walczyć ......... Pozdrawiam Was wszystkie i życzę wiele radości i szczęścia
 
Hej dziewczyny, niestety nam się nie udało :( Ostatnie 3 dni spędziłam w szpitalu - w niedzielę przy badaniu dowiedziałam się, że nie ma akcji serca płodu ( 2 tygodnie wcześniej serduszko biło) no i dostałam skierowanie do szpitala. Wykonano farmakologiczną indukcję poronienia a następnie łyżeczkowanie. Na szczęście nic nie bolało, ale psychicznie jestem wyczerpana - nie życzę takiego przeżycia największemu wrogowi. To nasze drugie niepowodzenie - pierwsze poronienie w 5 tygodniu a teraz 9 tydzień ciąży:( Nie mam siły żeby dalej walczyć ......... Pozdrawiam Was wszystkie i życzę wiele radości i szczęścia
przykro mi bardzo... :-( [']
 
Pajkaa i widzisz wiele zależy od lekarza naprawdę, ja mojej pytałam się chyba 100 razy :D i mam wrażenie, że każdy liczy po swojemu, inaczej prywatni, inaczej w przychodni a inaczej w szpitalu, nie ogarniam tego, ale zdecydowanie moja gin liczy faktyczne bycie w brzuszku a idące tygodnie, czyli 8t2d to idący 9 tydz.
Za to prywatnie gdzie chodzę na usg zawsze liczą wg om, a najbardziej lubię wg usg i już :) ja się w tym gubię, za każdym razem pytam i jakoś ogarniam :D

idzie 9 ale skonczone masz 8 tygodni o to chodzi:) lekarz powinien liczyć skończone tygodnie ciaży tak jak Patrysia pisze:) jak Ci w karcie ciąży napisała? 8 czy 9 tygodni? no bo jeżeli 9 to trochę zafalszuje Ci długość ciąży i np jeżeli przenosisz to moze byc problem bo w ciaży tydzień czasu to sporo:)

Pajkaa - Pokazał mi te krwiaki, tylko skąd ja moge wiedzieć że to jest krew. Owszem wyglądają jak czarne plamy. Wkręcić mi może wszystko bo ja USG nie umiem czytać:/Tyle kasy bierze a wiadomo że jak to ma uratować dziecko to każda uwierzy i będzie płacić. Na pewno w najbliższym czasie pójdę na konsultacje do innego lekarz. Za dużo się na czytałam o nim. Mój lek nazywa się Crinone 8% progesteron, żel dopochwowy.

no tak jedyne co to musisz mu w tej kwestii zaufać, ale jeżeli masz krwiaki faktycznie to powinnaś brać progesteron bo on powoduje wchłanianie się krwiaków.Mnie miesięcznie kuracja progesteronem kosztuje 120 zł

Dziewczynki trzymajcie kciuki jutro idę do gin i niewiem czy wszystko oki.... Nawet spać nie moge.... i ciekawe co powie na moje wyniki ...

kciuki zaciśnięte

dziewczyny a powiedzcie mi czy USG genetyczne w 11t6d to nie za wcześnie? Bo tak mnie gin zapisał, bo później wyjeżdża. Czy lepiej by było na 13t6d? On stwierdził, że robi takie USG w 13-14 tygodniu, tylko ja pomieszałam i powiedziałam mu, że jestem w 11t, a dokładnie dziś jest 10t3d, a skoro oni liczą skończone tygodnie, to o tydzień pomyliłam nie?

tak usg można zrobić od 11 tc do 13 tyg i 6 dnia ciąży:)po 14 tc nie ma sensu bo wyniki będą zakłamane
 
kalina_ka bardzo mi przykro :-(, jestem z Tobą i wiem co czujesz. Musisz mieć teraz kogoś bliskiego przy sobie.....
Pamiętaj, że my jesteśmy zawsze. Buziaki, trzymaj się.

Jest tu na forum wątek poronienia, wiem, że to nic miłego, jeśli trzeba tam zajrzeć, ale mi dziewczyny z tego wątku bardzo pomogły, gdy tego potrzebowałam.
A później niestety ale musiałam przestać tu zaglądać, bo było to dla mnie za trudne, teraz jestem tu "od nowa".
Życzę Ci więc tego samego, żebyś wróciła do nas szczęśliwa. paaaaaa
 
Ostatnia edycja:
tak usg można zrobić od 11 tc do 13 tyg i 6 dnia ciąży:)po 14 tc nie ma sensu bo wyniki będą zakłamane
[/QUOTE]

właśnie wiem, że trzeba w tym okresie, dlatego pytałam kiedy lepiej: w 11t6d czy 13t6d, bo tylko tak pasuje lekarzowi. Ja jestem umówiona na 11t6d i zastanawiam się czy przepisać się na 2 tygodnie później? tylko to już będzie ostatni dzień?
 
anmika mi się wydaje, że może to być późno ten 13t6d (tak w ostatnim dniu przedziału), bo co jeżeli dzidziuś się trochę szybciej rozwija??i będzie o parę dni "starszy"? a 11t6d przecież jest idealnie w granicach w których powinno się to usg zrobić :) ale najlepiej chyba będzie zadzwonić do lekarza i się upewnić...
kalina_ka bardzo mi przykro... wiem co czujesz... trzymaj się Kochana!
 
reklama
Hej dziewczyny, niestety nam się nie udało :( Ostatnie 3 dni spędziłam w szpitalu - w niedzielę przy badaniu dowiedziałam się, że nie ma akcji serca płodu ( 2 tygodnie wcześniej serduszko biło) no i dostałam skierowanie do szpitala. Wykonano farmakologiczną indukcję poronienia a następnie łyżeczkowanie. Na szczęście nic nie bolało, ale psychicznie jestem wyczerpana - nie życzę takiego przeżycia największemu wrogowi. To nasze drugie niepowodzenie - pierwsze poronienie w 5 tygodniu a teraz 9 tydzień ciąży:( Nie mam siły żeby dalej walczyć ......... Pozdrawiam Was wszystkie i życzę wiele radości i szczęścia
tak mi przykro :((
[*]
 
Do góry