reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

hejka:) byliamy na usg fasolka ma3mm jest serducho i ma byc wszystko dobrze tylko dzis w nocy 3 plamki brazowe krwi:-(moze byc po usg czy gnac do szpitala?? luteine biore8tabletek na dobe
 
reklama
Piękny bobasek :) ciekawe czy chłopczyk czy dziewczynka co obstawiacie? :)

mąż by wolał dziewczynkę, ale ja czuję że to chłopiec :-)

pok, oby ten tydzień szybko ci minął :)

Polisia, a pewnie że fasolka śliczna :tak:

Co do plamień, słyszałam od lekarzy że takie brązowe plamki się zdarzają i nie są powodem do zmartwień, jak już pojawia się żywo czerwona krew to wtedy już trzeba do szpitala. Ale pewnie każdy przypadek inny więc najlepiej poradzić się swojego gina. Jeśli bierzesz lutkę i dużo odpoczywasz, to powinno być wszystko ok.
 
Ostatnia edycja:
Wlasnie zrobilam sobie termin u gina. 3luty o 10.45!:-)

Maja takie skape plamienie to nie jest nic zlego. Co innego jakby bylo obfite to mozesz skontaktowac sie z lekarzem tak dla uspokojenia samej siebie!Bedzie dobrze;-)
 
Maja, Madelaine, Karol_in-a, KasiaP-P - gratuluję pomyślnych wizyt.

Ja serduszko mojej fasolki usłyszę dopiero 9 lutego - już nie mogę się doczekać, a czas tak wolno płynie :(

Mam do Was dziewczyny pytanie - jak często chodzicie na wizyty?
 
demetrios- ja byłam teraz na pierwszej i następna mam za dwa tygodnie, a później podobno co miesiąc. i jak tak czytam czy rozmawiam to więcej dziewczyn tak ma ;)

maja- to może być po usg, bo... ja miałam jednorazowe plamienie różowe rano po wieczornym seksiku i okazało się, że coś tam podrażniłam, bo to wszystko bardziej wrażliwe ;))) i dlatego obstawiam, że to może być po badaniu ;)
 
Maja ja teraz po badaniu miałam 2 plamki brązowe. Nie ma co sie martwić mi lekarz tylko powiedział zeby seksik był taki spokojny bo sie mogą takie rzeczy powtórzyć. Gratuluje maleństwa i serduszka

Madelaine gratuluje jak i pozostałym wrześniowym mama

Demetrios ja miałam wizyty w 6 i 8t teraz będę miała tak jak KasiaP znowu za dwa tygodnie czyli 1 lutego bedzie to 10 tydzień i 2 dni

Coś mi sie wydaje ze znowu będę miała wielkoluda . Patryk (urodził sie z waga 4240 58 cm) w 9t+3 dniu miał 18,6 mm a fasolina ma w 8t+2 dni 17,5 mm

Znalazłam normy dla fasolek ale na moim przykładzie sie nie sprawdzają.
Wielkość dziecka w ciąży | Serwis świadomych rodziców radosnych dzieci
 
wow :szok: olbrzymek :)
mi jak byłam w ciąży z twinsami to też lekarz powiedział że mam skłonności do dużych dzieci :) bo twierdzi że gdyby było 1 to mogło by mieć ok 5 kg :szok: teraz w 4 tyg 4 dniu było 3,5 mm ale na szczęście wydaje mi się że to jeszcze norma :sorry2: ciekawe ile teraz będzie :)
 
Ja jeszcze nie wybiegam na koniec ciazy i nie mysle o wadze malucha hehe a wiem ze moze byc problem. niby Tom mial 3740, ale ja mam taką budowę, ze ledwo go urodziłam, lekarz prowadzacy byl bardzo zdziwiony ze nie mialam CC. a ze drugie dziecko zaklada sie, ze bedzie wieksze... no to powinnam sie bac ;-)
 
reklama
ja tez juz po pierwszej wizycie u gina,
chodze prywatnie bo do NFZ starcilam zaufanie, po tym jak przez rok nie potrafili zrobic mojemu pierwszemu dziecku badan hormonow tylko faszerowali ja tonami nieskutecznych lekow, ktore nic nie pomagaly, a po badaniu hormonow okazlo sie, ze to bardzo silna niedoczynnosc tarczycy i teraz tez ja lecze prywatnie,
lekarz do ktorego chodze prowadzil mnie pod koniec pierwszej ciazy i robil mi cc,
teraz mam przyjsc za dwa tygodnie zrobic wyniczki,
a usg w 10 tygodniu bedziemy robili,
 
Do góry