reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy w UK

fiolet to trzymam jeszcze mocniej te kciukasy :-D:-D ... nie martw sie bedzie dobrze ... z porodem tak jest przyspiesza zwalnia ... jak odeszly wody to musowo teraz urodzi, jesli nie sama to podadza jej oksytocyne na wywolanie i lawinka ruszy ;-)
tobie zdrowka szybkiego bo przeciez zaraz bedziesz chciala zobaczyc mala a do tego to przeziebienie musi zniknac !!!!
czekam na wiesci !!!!!!!!!!!!
 
reklama
Trzymaj, trzymaj :-):-) Ja to tylko w komorke sie wpatruje - a tu cisza :dry: Jednoczesnie wiem ze to troche potrwa :-( Przez chwile porozmawialam z siostra - wiem, ze sie cieszy bo malutka w koncu bedzie z nami, ale slyszalam tez zmeczenie i strach w jej glosie - a to moja mlodsza siostra ... a ja nic nie moge zrobic...
Beda czekac do polnocy - potem wywoluja. Az zaczelam sie stresowac swoim porodem :zawstydzona/y::-(
Pozostalo mi tylko sie kurowac, zeby moc je obie jak najszybciej zobaczyc i przytulic :tak:

Dzieki za wsparcie!
Pozdrawiam ;-)
 
Hej dziewczyny!

Mam nadzieje, ze u Was wszystko dobrze... W przeciwienstwie do mnie...:-(Wczoraj okazalo sie ,ze nasze malenstwo nie jest ulozone tak jak powinno... zostalismy skierowani na dodatkowe usg 12 sierpnia, jesli do tej pory sie nie ulozy orawidlowo beda musieli zastosowac "mechaniczna zmiane pozycji"..."zabieg" trwa ok3-4 godz i tylko u 60% pacjetek dziala...jesli u mnie nie podziala zapisza mnie na cesarke...Midwife powiedziala, ze wszystko sie moze zdarzyc i nawet moze zakonczyc sie cesarka!!! jestem w szoku bo myslalam, ze ten ostatni miesiac minie bez komplikacji!! A co u Was? pozdrawiam
 
Hej Maadgaa! Wspolczuje zmartwienia :-( Przesylam ci wirtualny bardzo goracy uscisk !!! Mam nadzieje, ze wszystko dobrze sie skonczy - wierze, ze tak bedzie! Moja kolezanka ma ten sam problem - w poniedzialek idzie do szpitala i beda probowali obrocic jej coreczke :-( Dam znac jak sie zakonczyla ta akcja u niej. A tymczasem trzymam za ciebie kciuki - moze maluszek sam sie obroci ? :tak:

Pozdrawiam!!!!
 
Moj maly dran juz tak czesto nie kopie - tylko sie rozpycha :-D Czasami jak wypchnie stopki to az musze jeknac :tak::tak: A w nocy to maly dyktator - wierce sie az przestanie protestowac tymi swoimi malymi nozkami :-D Juz sie nie moge doczekac gdy bede mogla je wycalowac :-D

Pozdrawiam!
 
Hej Maadgaa!
Kolezanka nie zdecydowala sie na ruszanie malej - jej ciocia jest polozna i wedlug niej ten zabieg ma 50% powodzenia, a moze wywolac wczesny porod. Tak wiec Beata nie pojechala do szpitala - a wlasnie w tej chwili jest na porodowce i szykuja ja do cesarki!!! Dzis po poludniu odeszly jej wody i zaczely skurcze - teraz czekamy na telefon :tak::tak::tak: Przy okazji wiem juz jak wyglada procedura i porodowka bo pojechalam tam z nia i jej facetem;-) Jako tlumaczka i czasomierz skurczy... i uspokajacz :-) Mam nadzieje, ze wszysto bedzie dobrze - personel byl super, a szpital jest dobrze wyposazony ;-) Trzymam kciukasy:-D
A co u ciebie? Decydujesz sie na przekrecanie? Daj znac!
Pozdrawiam!
 
Hej!
Dzieki. My tez nie decydujemy sie na przekrecenie. Dziweczyna mojego szwagra jest polozna i nam odradzala i znalazlam pare inf ktore mnie niepokoja wiec nie decydujemy sie. we wtorek idziemy na usg i moze przy odrobinie szczescia do tej pory sie sama przekreci. my wybieramy sie do naszego szpitala w niedziele. zobaczyc jak to wszystko wyglada z od srodka :) mam nadzieje, ze Twoja kolezanka urodzi pieknego bobaska :) Tak naprawde to juz nie mozemy sie doczekac...:) Chdze juz tylko i przestawiam wszystko w pokoiku malej :) Tak zeby bylo perfekt!
 
reklama
maagdaa trzymam kciuki aby wasze malenstwo postanowilo sie jednak przekrecic ...

dziewczyny a jak u was z wizytami u midwife w tym ostatnim miesiacu ?? ja mam teraz wizyte w 36, potem 38 tyd i chyba bedzie juz koniec :szok: tak mowila w kazdym razie midwife ... hmm zadnych ktg itp ...
 
Do góry