reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2024

Mamuski bardziej doświadczone, podpowiedzcie czy kokon się przydaje?


Mi się przydawał przy pierwszych 3 miesiącach życia. Mam dwa psy i dzięki temu jak kładłam córkę na kanapie, to było też jakieś ograniczenie dla zwierzaków. I byłam spokojniejsza :) Teraz dla syna też kupilam kokon jeden węższy, jeden szerszy na później
 
reklama
Hej! A ja dzisiaj chciałabym Was zaprosić na moje konto na Instagramie ☺️ o czym jest ? Atopowe zapalenie skóry, polecajki, wspieranie siebie nawzajem ❤️ jeśli wy albo wasze dzieci również się z tym borykacie to serdecznie zapraszam ❤️ Link do: Login • Instagram
 
podbijam:) u nas termin na 4.09
Pierwsza ciąża i może być zarówno już zaraz albo i w połowie. Kto to wie. A teraz wsparcie innych kobietek bedzjd ważne w tych ostatnich chwilach i przy noworodziu


Odnośnie terminu to ja z OM mam na 5 września, z usg 3 września a cesarkę ustawiona mam na 29 sierpnia 😁 Także podobny tc do Ciebie. U mnie ciąża druga, bo mam już prawie pięciolatkę urodzona w grudniu 2019 :) Tym razem syn będzie
 
reklama
Cześć dziewczyny :) umarł trochę ten wątek, a my coraz bliżej...
Ja mam termin na 6 września, ale ze względu na cukrzycę troszkę szybciej zapewne indukcja. Synek już waży piękne 2800 więc rośnie zdrowo :D
Jak się czujecie ? Jakieś skurcze przepowiadające? Mnie czasami pojedyncze męczą, ale najbardziej właśnie doskwiera cukrzyca na insulinie, bo teraz wyjątkowo wszystko szaleje.
 
Do góry