reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

Ale tu cicho. Jak tam życie. Byłam dzisiaj na krzywej. Wynik niestety nie jest dobry. Nie mogłam dojść do siebie po tym badaniu. W ogóle nie mogę dietą tej cukrzycy ogarnąć. Czuję się z tym źle i ogólnie przez te cukry źle. Nie wiem jak to ogarnąć w pracy. Nie będę miała czasu w niektóre dni na jedzenie regularne. Muszę coś wymyślić, jakieś przerwy dodatkowe, czy coś. No nie wiem. Zobaczymy jak uda mi się to zorganizować.
 
reklama
Ja walczę z mdlosciami już trzeci dzień. Wróciły po chwili przerwy. Do tego przeziębienie bardzo wolno odpuszcza i cały czas zatkany nos mam.
Glukoza naczczo wyszła mi 82, więc się pozytywnie nastrajam, że nie będę mieć cukrzycy tak jak w pierwszej ciąży ale krzywa jeszcze przede mną 🙄 Niestety przy obecnych mdlosciach na bank nie dam rady jej zrobić 😂
 
Ja walczę z mdlosciami już trzeci dzień. Wróciły po chwili przerwy. Do tego przeziębienie bardzo wolno odpuszcza i cały czas zatkany nos mam.
Glukoza naczczo wyszła mi 82, więc się pozytywnie nastrajam, że nie będę mieć cukrzycy tak jak w pierwszej ciąży ale krzywa jeszcze przede mną 🙄 Niestety przy obecnych mdlosciach na bank nie dam rady jej zrobić 😂
Ja mam mega mdłości, ale dałam spokojnie radę ten napój wypić, więc spokojnie, dasz radę. 82 to super wynik.
 
Ja mam mega mdłości, ale dałam spokojnie radę ten napój wypić, więc spokojnie, dasz radę. 82 to super wynik.


Dzięki ale wiem po pierwszej krzywej, że może być u mnie ciężko 😅 Zobaczę w przyszłym tygodniu, może wbije się w lukę między mdlosciami i się uda. Póki co odliczam do jutra bk mają być wyniki Panoramy i mam wizytę ma nfz 🤞🤞
 
Ale tu cicho. Jak tam życie. Byłam dzisiaj na krzywej. Wynik niestety nie jest dobry. Nie mogłam dojść do siebie po tym badaniu. W ogóle nie mogę dietą tej cukrzycy ogarnąć. Czuję się z tym źle i ogólnie przez te cukry źle. Nie wiem jak to ogarnąć w pracy. Nie będę miała czasu w niektóre dni na jedzenie regularne. Muszę coś wymyślić, jakieś przerwy dodatkowe, czy coś. No nie wiem. Zobaczymy jak uda mi się to zorganizować.

Wszystko się w sumie dzieje na prywatnym.
Cukry już konsultowałaś w lekarzem czy już sam wynik na oko jest zły?
@Owca91 dziewczyny muszą długo czekać na wpisanie na prywatny?
 
Wszystko się w sumie dzieje na prywatnym.
Cukry już konsultowałaś w lekarzem czy już sam wynik na oko jest zły?
@Owca91 dziewczyny muszą długo czekać na wpisanie na prywatny?

Tak jak pisałam wcześniej- pod koniec miesiąca będę wysyłała listę admince z osobami do usunięcia z prywatnego wątku i do dodania nowych osob
 
Wszystko się w sumie dzieje na prywatnym.
Cukry już konsultowałaś w lekarzem czy już sam wynik na oko jest zły?
@Owca91 dziewczyny muszą długo czekać na wpisanie na prywatny?
Na samo oko. Na czczo: 98, po godzinie: 69, po dwoch: 78. Więc cukrzyca plus hipoglikemia reaktywna. Mój nastrój poleciał dzisiaj na łep i szyję, jak ta moja glukoza po wypiciu tego napoju.
 
@Owca91 myślę że już nie będą nowe dziewczyny dochodzic z taką częstotliwością, może warto to zrobić już? Tutaj niewiele się dzieje a chciałybyśmy uczestniczyć w wątku.
 
Na samo oko. Na czczo: 98, po godzinie: 69, po dwoch: 78. Więc cukrzyca plus hipoglikemia reaktywna. Mój nastrój poleciał dzisiaj na łep i szyję, jak ta moja glukoza po wypiciu tego napoju.
Hej, ja miałam tą hipoglikemię reaktywną przy pierwszej ciąży (ten ostatni pomiar miałam chyba ok 50 😬) ale nic z tym nie robiłyśmy z Panią doktor bo na codzień mi ten cukier e ogóle tak nie skakał. Masz może glukometr? Jeśli nie to może warto zainwestować, żeby śledzić sobie po jakich posiłkach ten cukier tak Ci skacze.
 
reklama
@Owca91 myślę że już nie będą nowe dziewczyny dochodzic z taką częstotliwością, może warto to zrobić już? Tutaj niewiele się dzieje a chciałybyśmy uczestniczyć w wątku.


Tu nie chodzi o to czy będą dochodzić czy nie tylko o fakt, że Adminka jest jedna i nie chce co chwilę pisać do niej z usuwaniem/dodawaniem nowych osób a ustaliłyśmy, że po miesiącu od założenia prywatnego wątku usuniemy osoby tam nieaktywne :) Chciałabym wysłać jej listę do dodania i do usunięcia jednocześnie by nie zawracać głowy. Także jeszcze chwilka cierpliwości
 
Do góry