reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2024

Hej dziewczyny, mam na imię Sara dołączam do grupy. Wczoraj byłam na pierwszej wizycie, mamy fasoleczke 7+2 i termin na 26 września - ciekawe czy bobo będzie ostatnie w grupie :) Mój starszak ma obecnie prawie 11 miesięcy (z marca 2023) więc będziemy mieli półtora roku różnicy 😅 hardkor jednym słowem. pozdrawiam wszystkie mamusie i wyrażam chęć do dołączenia do prywatnej grupy :)
Ja też mam 35 a rocznikowo już nawet 36 lat! :) Fajnie że jest nas trochę w tak dorosłym wieku ;) damy radę!
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej :)
W tym roku kończę 35 lat i jak to usłyszałam jestem stara kobieta 😳 a w cale się tak nie czuję 😆
Haha nie jesteś.
Na wizycie mówię lekarzowi: Panie doktorze, byłam w zdrowej ciąży 16lat temu i było wszystko idelanie, ale teraz jestem stara i boję się o kazdy tydzień?
A lekarz na to: Proszę Pani stare kobiety w ciążę naturalną nie zachodzą 😉😂
 
Serio? Od kogo? Ja mam wrażenie że teraz to jest więcej dziewczyn w ciąży w naszym wieku 30+ niż młodszych, ale może to kwestia bańki w której żyje…

Znajoma urodziła w wieku 41 i 43...właśnie karmi 8miesieczniaka.
Późno się im drogi z mężem połączyły.
Wydaje mi się, że właśnie jest teraz więcej mam 30+, ale też może przez to, że nie mam już koleżanek ok 20 i kazda 30+. Zła grupa kontrolna😉
 
Haha nie jesteś.
Na wizycie mówię lekarzowi: Panie doktorze, byłam w zdrowej ciąży 16lat temu i było wszystko idelanie, ale teraz jestem stara i boję się o kazdy tydzień?
A lekarz na to: Proszę Pani stare kobiety w ciążę naturalną nie zachodzą 😉😂
O to to! :)
 
Haha nie jesteś.
Na wizycie mówię lekarzowi: Panie doktorze, byłam w zdrowej ciąży 16lat temu i było wszystko idelanie, ale teraz jestem stara i boję się o kazdy tydzień?
A lekarz na to: Proszę Pani stare kobiety w ciążę naturalną nie zachodzą 😉😂
Hehe, czuje się młodziej ;-) Generalnie mojej kolezanki znajoma pierwszą ciążę nosiła, gdy miała 47 lat. Ja teraz się boję wysokiego prawdopodobieństwa trisomii np.
 
Hehe, czuje się młodziej ;-) Generalnie mojej kolezanki znajoma pierwszą ciążę nosiła, gdy miała 47 lat. Ja teraz się boję wysokiego prawdopodobieństwa trisomii np.
Pewnie wszystkie dziewczyny tego się boją niezależnie od wieku, tak myślę.
Ryzyko statystyczne dla 35 latki to 1:356 czyli niecałe 0,3%
 
Hej dziewczyny :) pozwolę sobie dołączyć ☺️ termin mam na 21go września 🙂 pierwsza wizyta już za mną, ciąża potwierdzona.

Mam pytanie czy któraś z Was brała progesteron besins? Czy on wychodzi w badaniu krwi? Odebrałam wyniki progesteronu przed poniedziałkowa wizyta u ginekologa, a tam aż 120 ng/mg gdzie norma zaznaczona jest na 3,45-46,98 😳😳🫣
 
Hej dziewczyny :) pozwolę sobie dołączyć ☺️ termin mam na 21go września 🙂 pierwsza wizyta już za mną, ciąża potwierdzona.

Mam pytanie czy któraś z Was brała progesteron besins? Czy on wychodzi w badaniu krwi? Odebrałam wyniki progesteronu przed poniedziałkowa wizyta u ginekologa, a tam aż 120 ng/mg gdzie norma zaznaczona jest na 3,45-46,98 😳😳🫣


Hej, z tego co czytałam kiedyś to bensis wychodzi w badaniu krwi ale nie jestem 100% pewna tego, więc może któraś dziewczyna mnie poprawi albo potwierdzi
 
reklama
Do góry