reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

reklama
Dopiero wróciłam do domu. Dzisiaj było ogromne opóźnienie. Właśnie o dziwo wszystko dobrze mały człowiek nadrobił 3 dni i ma 2,68, czyli 9t3d. Czyli prawie równy z Twoim @Ina85 .
Ale super! ❤️ Gratuluję! Dlaczego "o dziwo"? Jesteś w ciąży i dzidziuś pięknie rośnie🥰 Wiem, że trudno w to uwierzyć , ale tak jest i będzie😊 Pisałaś o ciąży geriatrycznej. A mogę wiedzieć ile masz lat?
 
Ale super! ❤️ Gratuluję! Dlaczego "o dziwo"? Jesteś w ciąży i dzidziuś pięknie rośnie🥰 Wiem, że trudno w to uwierzyć , ale tak jest i będzie😊 Pisałaś o ciąży geriatrycznej. A mogę wiedzieć ile masz lat?
Mam 40! Już dawno wyszliśmy z pieluch i nie planowaliśmy więcej dzieci. 2 wystarczyło w zupełności. No ale widocznie mój cykl nieoczekiwanie bardzo się wydłużył. Dlatego o dziwo, bo byłam przekonana, że ta ciąża się źle rozwija, dlatego jest tak w tyle, już miałam poronienie zatrzymane, ale chyba juz na tym etapie ciąży, w którym jestem teraz, serce za wolno biło.
 
Mam 40! Już dawno wyszliśmy z pieluch i nie planowaliśmy więcej dzieci. 2 wystarczyło w zupełności. No ale widocznie mój cykl nieoczekiwanie bardzo się wydłużył. Dlatego o dziwo, bo byłam przekonana, że ta ciąża się źle rozwija, dlatego jest tak w tyle, już miałam poronienie zatrzymane, ale chyba juz na tym etapie ciąży, w którym jestem teraz, serce za wolno biło.
To ja niewiele mniej, bo 39 skończę w kwietniu, tyle że nie mam dzieci, a ciąża trzecia. Dobrze Cię rozumiem. Ciężko uwierzyć, że wszystko jest dobrze, człowiek jest ostrożny i nawet w myślach przez jakiś czas nie wybiegałam w przyszłość. Ale wierzę w to maleństwo i pozwalam sobie na coraz więcej ... I tego spokoju również życzę Tobie❤️
 
Mam 40! Już dawno wyszliśmy z pieluch i nie planowaliśmy więcej dzieci. 2 wystarczyło w zupełności. No ale widocznie mój cykl nieoczekiwanie bardzo się wydłużył. Dlatego o dziwo, bo byłam przekonana, że ta ciąża się źle rozwija, dlatego jest tak w tyle, już miałam poronienie zatrzymane, ale chyba juz na tym etapie ciąży, w którym jestem teraz, serce za wolno biło.
Aaaaale fajnie.
No to jesteśmy 3 w podobnym wieku i na tą chwilę na identycznym etapie ciąży.
Ja 37 i dziś też 9tc +3d, 2,67cm człowieka
 
Cześć Dziewczyny. Mam termin na 15.09, byłam dopiero na jednej wizycie. Kolejna 12.02.
Mam małego skarbka w domu, synka 2l. Będę nieskromna, ale to mały geniusz, zna wszystkie literki i umie policzyć do 9. 2 lata skończy 15.02 😁
Marze o tym by zostać po raz kolejny Mama, mam za sobą długą historię, jak w sumie większość z Was. Proszę dopisać mnie do wątku prywatnego.
Z forum baby boom z lutowych mam 2022 zawiązała nam się grupa 6 mam, spotykamy się z dziećmi, a nawet miałyśmy damski wypad do kina na „Barbie”.
Czytałam Was od początku ☺️
Jestem z Warszawy. Kto również?
Pozdrawiam
 
Jeszcze jedno proszę łopatologicznie wyjaśnić mi znaczenie „magnez dzieciorobny” 😁 padło kilka razy, próbowałam pojąć co to, ale nawet Google nie zna odpowiedzi 😉
To jakiś specjalny suplement wskazany przy staraniach?
 
Aaaaale fajnie.
No to jesteśmy 3 w podobnym wieku i na tą chwilę na identycznym etapie ciąży.
Ja 37 i dziś też 9tc +3d, 2,67cm człowieka
4 bo ja też mam 37 latek 😁 etap ciąży trochę późniejszy bo 10+1 ale ja jeszcze nie byłam na żadnym USG tak że tylko nadzieja żyje, 13 mam położna i mam nadzieję usłyszeć serduszko.. ale będzie to stresujące 😥
 
reklama
Aaaaale fajnie.
No to jesteśmy 3 w podobnym wieku i na tą chwilę na identycznym etapie ciąży.
Ja 37 i dziś też 9tc +3d, 2,67cm człowieka

Aaaaale fajnie.
No to jesteśmy 3 w podobnym wieku i na tą chwilę na identycznym etapie ciąży.
Ja 37 i dziś też 9tc +3d, 2,67cm człowieka
Wow, mamy nawet ten sam dzień. Mi dzisiaj lekarz powiedział, że termin jest na 10.09. nie inny. Wg om powinnam mieć na 2.09. Pewnie mu chodzi o to, że lubią kłaść do szpitala i wywoływać jak się przenosi. Ja pewnie nie przenoszę.
 
Do góry