reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

Witam dziewczyny serdecznie !
Termin wstępny 15.09. Wizyta 07.02 i wtedy już będzie termin dokładny, ciąża bardzo wczesna na tą chwilę 6t3d ale też do 3 dni w to czy tanto mogła się pomylić bo dzidzius miał wczoraj 4mm. Mało szczegółów na tą chwilę wiadomo tylko ze ciąża wewnątrz maciczna na tą chwilę wszystko ok, serducho biję. :) staraliśmy się 6 lat! Jesteśmy po 3 inseminacjach. W ciążę zaszliśmy naturalnie z totalnego zaskoczenia gdy zmieniłam pracę, zmieniłam swoje życie, po bardzo poważnych problemach osobistych gdy wgl nie liczyłam dni płodnych i nawet przez myśl mi ciąża nie przeszła wiec jeśli chodzi o tą blokadę psychiczną rzeczywiście coś w tym jest. Szczęścia opisać nie umiem. Cieszę się że tu z Wami jestem i obyśmy wszystkie pozostały tu do końca dziewuszki ! ❤️🧡 będziemy dyskutować. :)
Gratulacje❤️
 
reklama
Hej. Jestem tu nowa i szukam pomocy bo martwi mnie przyrost bety..
Wiem, że wraz z wiekiem ciąży jej przyrost zwalnia. 30 stycznia wyniosła 12 tys a dziś 5 lutego 41tys. Myślicie, że jest w porządku?
Jestem w 6t3d ciąży.
W maju straciłam ciaze, beta zatrzymała się na 800 i dlatego teraz tak wariuje.
 
Hej. Jestem tu nowa i szukam pomocy bo martwi mnie przyrost bety..
Wiem, że wraz z wiekiem ciąży jej przyrost zwalnia. 30 stycznia wyniosła 12 tys a dziś 5 lutego 41tys. Myślicie, że jest w porządku?
Jestem w 6t3d ciąży.
W maju straciłam ciaze, beta zatrzymała się na 800 i dlatego teraz tak wariuje.

Na takim etapie nie bada się bety, bo beta żeby się podwoić potrzebuje nie 48h a np. 96h. Przyrosło, ale nie patrz na to ile. Bez sensu badać w ten sposób betę, jeśli jest ciąża już na takim etapie, a dwa - z taką dużą przerwa między badaniami. Tymi zbędnymi badaniami zgotujesz sobie tylko niepotrzebny stres. Bo prawda jest taka - że nie wiemy jak nasze prawidłowe ciążę tworzą betę, niby przyrost, ale jaki, czy na pewno zawsze? Nie wiadomo - bo żadna z nas tego nie bada ciągle. Tylko USG! Jeśli na wizycie wszystko ok, to nie zadręczaj się, nie stresuj. Myśl pozytywnie, bo dzieciątko potrzebuje szczęśliwej, spokojnej mamy.
 
Hej. Jestem tu nowa i szukam pomocy bo martwi mnie przyrost bety..
Wiem, że wraz z wiekiem ciąży jej przyrost zwalnia. 30 stycznia wyniosła 12 tys a dziś 5 lutego 41tys. Myślicie, że jest w porządku?
Jestem w 6t3d ciąży.
W maju straciłam ciaze, beta zatrzymała się na 800 i dlatego teraz tak wariuje.
Na tym etapie to trzeba iść do lekarza, szczególnie jak masz historię poronienia na koncie :) kiedy masz wizytę?
Ja byłam dzisiaj 6+5 i mamy serduszko a betę badałam w 4 tygodniu i po dobrym przyroście już nie robiłam
 
Na tym etapie to trzeba iść do lekarza, szczególnie jak masz historię poronienia na koncie :) kiedy masz wizytę?
Ja byłam dzisiaj 6+5 i mamy serduszko a betę badałam w 4 tygodniu i po dobrym przyroście już nie robiłam

Byłam już. Widoczny pęcherzyk w usg.
Kolejną mam 13 lutego.
Trochę mnie uspokoiłyście.
Dziękuję !
 
reklama
Do góry