reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

Mam pytanie
Jak ustawić to żeby na maila nie przychodziły powiadomienia że są nowe odpowiedzi w wątku ?? Mi zasypuje pocztę 100 maili dziennie !
 
reklama
Och to może taki etap po prostu bo znów mamy tak samo. No ta dętka jest okropna, w pracy produktywna jestem tak do 12-13 właśnie, potem odpuszczam, ogarniam przed 15 czy nikt ode mnie nic nie chce i idę na godzinna drzemkę. Po drzemce wstaje jeszcze bardziej wypompowana i córa wraca z przedszkola 😂😂

Ja też się martwię czy po tym krwawieniu jest wszystko ok. Do tego strasznie boję się cokolwiek zrobić żeby to nie wróciło. Nawet seks odpuściliśmy bo i mój się boi i ja się boję, bo tego dnia co w nocy miałam krwawienie się trochę pomizialismy ale bez penetracji, więc u mnie strach że to dochodzenie wywołało 🙄🙄 No oszaleć idzie...

Oby w poniedziałek się okazało, że wszystko jest ok
Wszystko bedzie dobrze 😌 nie martw sie kochana
 
Matko dziewczyny jak ja się ujowo ostatnio popołudniami czuje. Słabo mi, kręci mi się w głowie, nie mam w ogóle mocy. Zastanawiam się czy to nie od duphastonu bo zaczęło się jakoś chwilę po szpitalu 🙄 Normalnie sama ze sobą nie mogę.
Też tak miałam. Przeszło w poniedziałek. Choć dziś też mam cięższy dzień. Do południa spoko a teraz nie mam sił na nic.

Przełożyli mi wizytę z 8.02 na 12.02. zwolnienie mam do 8.02. będzie dobrze jak pójdę 12.02 na wizytę, czy lepiej iść do rodzinnego i poprosić o ten jeden dzień L4 żeby przerwy nie było?
 
Też tak miałam. Przeszło w poniedziałek. Choć dziś też mam cięższy dzień. Do południa spoko a teraz nie mam sił na nic.

Przełożyli mi wizytę z 8.02 na 12.02. zwolnienie mam do 8.02. będzie dobrze jak pójdę 12.02 na wizytę, czy lepiej iść do rodzinnego i poprosić o ten jeden dzień L4 żeby przerwy nie było?
A może zadzwoń do lekarza/rejestracji i zapytaj czy wystawią zwolnienie , abyś miała ciągłość. Przecież to nie Ty przekładasz wizytę.
 
Jestem dziś u rodziców, którzy nic jeszcze nie wiedzą o ciąży. Spostrzegawczy tata zapytał czy coś jest na rzeczy, bo jestem jakaś blada i chudsza na twarzy 😅 jestem w szo

Matko dziewczyny jak ja się ujowo ostatnio popołudniami czuje. Słabo mi, kręci mi się w głowie, nie mam w ogóle mocy. Zastanawiam się czy to nie od duphastonu bo zaczęło się jakoś chwilę po szpitalu 🙄 Normalnie sama ze sobą nie mogę.
Nie Ty jedna, też tak mam właściwie od początku. A żadnych leków od lekarza nie mam dodatkowych, jedyne co biorę to kwas foliowy, magnez, omegę. Dla mojego organizmu to chyba szok, pierwsza ciąża, a jestem niewielka 158cm 47 kg, apetytu nie mam przez mdłości, jem 3 razy mniej niż wcześniej. Mam wydolność 3 letniego buldoga francuskiego, razem śpimy całe dnie :) a przed ciążą, pracowałam byłam codziennie na siłowni, pełna energi itd
 
No ja właśnie w pierwszej ciąży czułam się super oprócz rzyganka, nie byłam tak słaba jak teraz ale teraz mam kilka koło więcej niż wtedy i nie łażę na siłownię jak 4 lata temu więc to też może być u mnie efekt.
Dziewczyny mamy prywatny wątek 😁 Możecie wchodzić i sprawdzać czy działa ❤️
 
Mam pytanie
Jak ustawić to żeby na maila nie przychodziły powiadomienia że są nowe odpowiedzi w wątku ?? Mi zasypuje pocztę 100 maili dziennie !
W ustawieniach forum, na tel klikasz na górze swoje logo i masz ustawienia, tam jest dość dużo opcji odznaczania itp, wiec musisz poszukać 😌
 
No ja właśnie w pierwszej ciąży czułam się super oprócz rzyganka, nie byłam tak słaba jak teraz ale teraz mam kilka koło więcej niż wtedy i nie łażę na siłownię jak 4 lata temu więc to też może być u mnie efekt.
Dziewczyny mamy prywatny wątek 😁 Możecie wchodzić i sprawdzać czy działa ❤️
Mam Pani moderator :)
 
reklama
Do góry