reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

🫣 to ja dziś już tylko odliczam minuty 😐 od wczoraj mam plamienie moja położna mi mówiła że macica się powiększa więc to normalnie dopóki nie ma skrzepów i możnego bólu brzucha a dzis właśnie się obudziłam poszłam siku i bach normalnie jak początek okresu ale bez skrzepów i bólu brzucha albo bardziej taki ból jak od początku czyli nieregularny

Nie czekaj. Leć na izbę przyjęć.
A może już jedziesz?
Ściskam
 
reklama
🫣 to ja dziś już tylko odliczam minuty 😐 od wczoraj mam plamienie moja położna mi mówiła że macica się powiększa więc to normalnie dopóki nie ma skrzepów i możnego bólu brzucha a dzis właśnie się obudziłam poszłam siku i bach normalnie jak początek okresu ale bez skrzepów i bólu brzucha albo bardziej taki ból jak od początku czyli nieregularny


Ja też bym już jechała na IP. Mój ginekolog mówił, że żadne krwawienie w ciąży czy plamienie nie jest normalne i że trzeba to zawsze sprawdzić. Lepiej pojechać raz za dużo niż raz za mało. Ściskam i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze u Ciebie :*
 
Już bym leciała serio ale mieszkam za granicą oni na izbie przyjmą cie jak powiesz ze masz skrzepy i mocny bol brzucha 🫣 także mi zostaje tylko czekanie


To jedz i powiedz, że w domu miałaś skrzepy i mocny bol brzucha Cie od nocy trzyma 💁‍♀️ Po moich wędrówkach po sorach wiem, że czasem lepiej podkolorować, by na Ciebie spojrzeli.

Raz 3 razy od soru się odbijalam z silnym bólem brzucha, dawali przeciwbolowe bo mówiłam że nie jest tak źle i kazali do rodzinnego iść. Rodzinny na niestrawność mnie leczył. Dopiero jak dostałam żółtaczki i na sorze powiedziałam, że cała noc wymiotowałam (choć nie wymiotowałam tylko zolte białka oczu mialam) to mnie przebadali i się okazało, że woreczek zolciowy mam do wycięcia.

Także przy ciąży bym kolorowała jak mogę przy krwawieniu, by mnie zbadali. A jeśli faktycznie nie chcesz na IP jechać to może ktoś prywatnie na cito z ginekologów Cie przyjmie?
 
To jedz i powiedz, że w domu miałaś skrzepy i mocny bol brzucha Cie od nocy trzyma 💁‍♀️ Po moich wędrówkach po sorach wiem, że czasem lepiej podkolorować, by na Ciebie spojrzeli.

Raz 3 razy od soru się odbijalam z silnym bólem brzucha, dawali przeciwbolowe bo mówiłam że nie jest tak źle i kazali do rodzinnego iść. Rodzinny na niestrawność mnie leczył. Dopiero jak dostałam żółtaczki i na sorze powiedziałam, że cała noc wymiotowałam (choć nie wymiotowałam tylko zolte białka oczu mialam) to mnie przebadali i się okazało, że woreczek zolciowy mam do wycięcia.

Także przy ciąży bym kolorowała jak mogę przy krwawieniu, by mnie zbadali. A jeśli faktycznie nie chcesz na IP jechać to może ktoś prywatnie na cito z ginekologów Cie przyjmie?
Hm to w sumie nie glupi pomysł jest zaraz popatrzę i zobaczę może jednak IP zostawię jako ostatnia deskę ratunku ale ginekologa da radę ogarnąć
 
Na tą chwilę leżę I w sumie próbuje o tym nie myśleć niestety ale co ma być to będzie 🥲

Szanuje podejście, ale się z nim nie zgadzam.
Może przejść samo, a może coś się dzieje tu i teraz
Wczesna reakcja czasem może pomóc.
Zobaczą obraz usg, zrobią na szybko badania.
Jeśli będzie ok zrobią zastrzyk z progesteronu
Obejrzą szyjkę.
 
reklama
🫣 to ja dziś już tylko odliczam minuty 😐 od wczoraj mam plamienie moja położna mi mówiła że macica się powiększa więc to normalnie dopóki nie ma skrzepów i możnego bólu brzucha a dzis właśnie się obudziłam poszłam siku i bach normalnie jak początek okresu ale bez skrzepów i bólu brzucha albo bardziej taki ból jak od początku czyli nieregularny
O której masz wizytę? Jak plamiłam zawsze parzyłam sobie meliski to przynajmniej mnie w miarę uspokajało.
I tak jak dziewczyny piszą, skłamałabym o skrzepach byleby sprawdzili czy wszystko ok.
 
Ostatnia edycja:
Do góry