reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

Tak... Miałam takie mdłości i wymioty, że przez 2 tygodnie byłam wyjęta z życia, teraz już jest lepiej, zdarza się gorszy dzień. Mam przepisane te cudowne tabletki, wzięłam dwa razy, i od wtedy znacznie mi się poprawiło, tylko się trochę boję brać je regularnie🙈
Ja wczoraj marudziłam, a dziś... zero objawów 🤯 wróciłam właśnie z pracy i poza tym że jestem padnięta to nic... oczywiście staram się nie wkręcać sobie nic, ale wiadomo jakie myśli od razu krążą po głowie
 
reklama
Mnie z 40 minut temu dopadły bóle - skurcze jakbym miała dostać miesiączki. Na razie nie plamię ani nie krwawię ale ból jest tragiczny. Jeśli coś się pogorszy to IP. 😭
 
Ja wczoraj marudziłam, a dziś... zero objawów 🤯 wróciłam właśnie z pracy i poza tym że jestem padnięta to nic... oczywiście staram się nie wkręcać sobie nic, ale wiadomo jakie myśli od razu krążą po głowie

To w sumie też normalne☺️ w pierwszej ciąży to czułam trochę biust, czasem głowa zabolała, i kilka razy jakieś delikatne mdłości, a teraz jest zupełnie inaczej....do niczego się nie nadaje,.do południa jeszcze jakość a potem się zaczyna. Dzisiaj znowu leżę i wymiotuje. Wracam do tych tabletek, bo tak już nie dam rady😔

Także u mnie znowu za mocne te objawy i też już zaczynam się obawiać czy aby wszystko w porządku..
 
Mnie z 40 minut temu dopadły bóle - skurcze jakbym miała dostać miesiączki. Na razie nie plamię ani nie krwawię ale ból jest tragiczny. Jeśli coś się pogorszy to IP. 😭
Oby wszystko było dobrze, wydaje mi się że takie bóle są czasem normalne bo tam się wszystko rozrasta i przygotowuje na niego sublokatora 🤓 każdy ma inny próg bólu więc ciężko powiedzieć, jak cię bardzo niepokoi to jedź na IP. Trzymam kciuki żeby wszystko się dobrze skończyło 😘
 
Jak sytuacja? Lepiej coś? 🙏

Pocę się z bólu, jest mega mega silny. Wzięłam nospe i zobaczymy. Jeszcze nie miałam takiego bólu w ciąży… do tego jak wstałam po tabletkę to czułam takie uczucie ciężkości w podbrzuszu i to potęgowało ból. Zobaczę jak zadziała nospa ale naprawdę jest ciężko…
 
Pocę się z bólu, jest mega mega silny. Wzięłam nospe i zobaczymy. Jeszcze nie miałam takiego bólu w ciąży… do tego jak wstałam po tabletkę to czułam takie uczucie ciężkości w podbrzuszu i to potęgowało ból. Zobaczę jak zadziała nospa ale naprawdę jest ciężko…


Ja dziś też czułam taki bol jak na miesiączkę po południu, do tego zrobiło mi się wilgotno jak wstałam i już byłam całą zlana potem, że pewnie kolejne krwawienie. Na szczęście na papierze czysto ale od popołudnia już tylko leżałam i zdrzemnęłam się. Po tej drzemce przeszło ale czuję jakby macica twardniała, nie wiem jak to wyjaśnić, takie uczucie jakby się raptownie napompowala powietrzem i napiela.

Jeśli dalej Cie boli to może podjedź na IP. Lepiej jechać kilka razy za dużo niż raz za mało i każdy niepokój warto skonsultować. Chyba że po nospie przechodzi to pewnie te skurcze rozszerzające macicę. Mi lekarz na NFZ mówił, że będzie tylko gorzej bo się więzadła i ściegna rozciągają i to będzie boleć.
 
reklama
Do góry