reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

reklama
Będzie wszystko dobrze :) wchłoną się nam te torbiele. Trochę od tego może brzuch nudzić. Dostałaś jakieś leki?
Duphaston i sama ze swojego własnego zalecenia biorę acard 150 (nie sprawdzałam trombofilii, ale nie wykluczone, że na dniach się nie zdecyduje). I nie zapytałam lekarza na który tydzień i dzień wyglada ten mój obraz z USG i teraz nie wiem...
 
Ogólnie super bo większość badań robiłam do iui. Minus taki, że już na następną wizytę muszę mieć krzywa zrobioną i na samą myśl o piciu glukozy mi niedobrze 🤮


Też muszę zrobić krzywa na wizytę 5.02
Póki co zbieram się mentalnie do tego 🙈

No i gratuluję dziewczyny! ❤️ Cudownie, że są pęcherzyki a na następnej wizycie pewnie już będzie serducho 😁
 
Ja na następną mam nie robić żadnych badań . Ale też już robiłam wiele z nich np całą wirusówke. I krzywa cukrowa też pewnie będzie mnie czekała wcześniej niż normalnie.
A czemu krzywa wcześniej? Jakieś wskazania czy profilaktycznie? U mnie była już cukrzyca a do tego dziecko było bardzo duże więc jest prawdopodobieństwo, że skończę z insuliną żeby nie było takich kwiatków jak w poprzedniej ciąży 🤷
 
Duphaston i sama ze swojego własnego zalecenia biorę acard 150 (nie sprawdzałam trombofilii, ale nie wykluczone, że na dniach się nie zdecyduje). I nie zapytałam lekarza na który tydzień i dzień wyglada ten mój obraz z USG i teraz nie wiem...
Mój lekarz z kliniki mówi, że on daje wszystkim ciężarnym acard 150 profilaktycznie
 
Duphaston i sama ze swojego własnego zalecenia biorę acard 150 (nie sprawdzałam trombofilii, ale nie wykluczone, że na dniach się nie zdecyduje). I nie zapytałam lekarza na który tydzień i dzień wyglada ten mój obraz z USG i teraz nie wiem...
jezeli nie miałaś jeszcze widocznego dobrze zarodka, to i tak by Ci nie powiedział na ile wygląda ciąża, bo na USG jej wiek się określa na początku właśnie na podstawie długości zarodka (CRL - od główki do dupki) :)


Tak, podglądam Was i kibicuję 😁
 
reklama
Do góry