reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

reklama
Matko jakie ja mam nudności. Do tego ciągle ślinotok, nie wiem czy też macie taki objaw, że ciągle macie pełną buzię śliny.
Dzisiaj jestem tak słaba i bez życia, że to jest koszmar. Cały dzień w łóżku, ledwo zrobiłam obiad. A jak Wam mija dzionek?

Jak się czujecie dziewczyny przed wizytami? Emocje już pewnie są! Trzymam kciuczki ❤️
 
Ja już po wizycie, jest pęcherzyk ciążowy dobrze umiejscowiony. Lekarz stwierdził, że widzi tam zalążek zarodka i już wie, że to nie będzie puste jajo. Zła wiadomość jest taka, że mam 4cm torbiel na jajniku lewym, no jest duża a to grozi skrętem jajnika itp więc muszę się mocno oszczędzać - wypisal mi zwolnienie. Następna wizyta 5 lutego.
 
Matko jakie ja mam nudności. Do tego ciągle ślinotok, nie wiem czy też macie taki objaw, że ciągle macie pełną buzię śliny.
Dzisiaj jestem tak słaba i bez życia, że to jest koszmar. Cały dzień w łóżku, ledwo zrobiłam obiad. A jak Wam mija dzionek?

Jak się czujecie dziewczyny przed wizytami? Emocje już pewnie są! Trzymam kciuczki ❤️


Ja też mam sliny więcej a na nudności zauważyłam, że u mnie działają ssane cukierki jakiekolwiek, więc teraz laze i ssam 😂
 
Ja już po wizycie, jest pęcherzyk ciążowy dobrze umiejscowiony. Lekarz stwierdził, że widzi tam zalążek zarodka i już wie, że to nie będzie puste jajo. Zła wiadomość jest taka, że mam 4cm torbiel na jajniku lewym, no jest duża a to grozi skrętem jajnika itp więc muszę się mocno oszczędzać - wypisal mi zwolnienie. Następna wizyta 5 lutego.


Cudownie, że jest pęcherzyk. A torbiel przy oszczędzaniu się może szybko zniknie? ❤️
 
reklama
No mam nadzieję, że zniknie... Widziałam ją też na USG 8 stycznia i od tamtego czasu do dziś nie zniknęła.
hejka, mówił jaka ta torbiel- czynnościowa/krwotoczna/czekoladowa? Moje torbiele (po stymulacji miałam dwie czynnościowe i to jedna miała 6cm) wchłonęły się dzięki działaniu progesteronu 😉 czy lekarz zlecił suplementację? Jeśli nie, to naturalnie też będziesz teraz produkować dużo proga, więc myślę, że ta torbiel może się wchłonąć ale oszczędzać się trzeba😉🤞🏻
 
Do góry