reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

Dziewczyny, które bolą biust. Czy w ciągu dnia to natężenie sie zmienia? Czy prysznic może łagodzić ten objaw? Ja się nad tym zastanawiam , bo bolą mnie mniej a właśnie pod prysznicem w ogóle.

Zmienia! Po nocy mam wrażenie, że te piersi są takie wymacane piżamą, kołdrą, że mniej przewrażliwione, ale nadal lekko bolesne. Zakładanie stanika jest już przeprawa bo sutki są jak drażliwe jak rana posypana solą. W ciągu dnia je czuję, ale nie jest to turbo uciążliwe jak ich nie dotykam 🤣
Natomiast wieczorem jest horror przy ściąganiu stanika, jak jeszcze kropla wody trafi w sutek, to dramat!!!
 
reklama
A i u mnie objawy się zaczęły dopiero po wdrożeniu dupka. Bo wcześniej przy moim progu 20, to ja nie czułam absolutnie nic. Ani mdłości, ani piersi. Natomiast te bóle też nie od razu - jakoś pod koniec 5 tygodnia bardziej.
 
Dziewczyny, które bolą biust. Czy w ciągu dnia to natężenie sie zmienia? Czy prysznic może łagodzić ten objaw? Ja się nad tym zastanawiam , bo bolą mnie mniej a właśnie pod prysznicem w ogóle.

U mnie jest różnie. Czasami czuję bardziej wrażliwe czasami mniej. Teraz mam wrażenie, że nie mam żadnych objawów już a u mnie 6+3. Nie wiem jak wytrwam do tej soboty, to moja pierwsze wizyta 🙄
 
Mamy małego człowieka, 8,5mm! ❤️ Tym razem było widać już elegancko jak bije serduszko, a nie jakaś migająca dioda 🤣

Dostałam górę badań do zrobienia i najgorzej że tylko ze 3 rzeczy z tymi z NFZ się pokrywają, albo po prostu napisał to inaczej 😊

Następna wizyta 24.01 u tego na NFZ i 9.02 prywatnie 😊

A tutaj ciocie przedstawiam fasolkę 🥹❤️
Gratulacje! Rośnij zdrowo Fasolko ❤️
 
Mamy małego człowieka, 8,5mm! ❤️ Tym razem było widać już elegancko jak bije serduszko, a nie jakaś migająca dioda 🤣

Dostałam górę badań do zrobienia i najgorzej że tylko ze 3 rzeczy z tymi z NFZ się pokrywają, albo po prostu napisał to inaczej 😊

Następna wizyta 24.01 u tego na NFZ i 9.02 prywatnie 😊

A tutaj ciocie przedstawiam fasolkę 🥹❤️

Gratulacje! Świetne wieści 😍
 
Mamy małego człowieka, 8,5mm! ❤️ Tym razem było widać już elegancko jak bije serduszko, a nie jakaś migająca dioda 🤣

Dostałam górę badań do zrobienia i najgorzej że tylko ze 3 rzeczy z tymi z NFZ się pokrywają, albo po prostu napisał to inaczej 😊

Następna wizyta 24.01 u tego na NFZ i 9.02 prywatnie 😊

A tutaj ciocie przedstawiam fasolkę 🥹❤️
Ale radość❤️ cudownie
 
reklama
Dziewczyny, które bolą biust. Czy w ciągu dnia to natężenie sie zmienia? Czy prysznic może łagodzić ten objaw? Ja się nad tym zastanawiam , bo bolą mnie mniej a właśnie pod prysznicem w ogóle.
U mnie rano jest OK, w ciągu dnia trochę bolą, a czasami nie, ale najbardziej odczuwam je wieczorami. I tak, prysznic, ciepła woda nieco łagodzą tę dolegliwość.
 
Do góry