reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2024

@Żonkaa dzieki 🥹 już się zdążyłam popłakać… a prawda taka, że dzisiaj ledwo 4+0. Ja nawet terminu okresu nie mam jeszcze.
Bo nawet teraz są nie bolesne i nie nabrzmiałe.

Bo to z tymi objawami tak jest - raz je mamy, następnego dnia nie mamy. Ja jednego dnia mam piersi jak nadmuchane, a następnego dnia bardziej tylko sutki. Innego jeszcze mdłości nie do wytrzymania a innego nic! Na takim wczesnym etapie jak u ciebie to miałam tylko bóle jak na miesiaczke, które zelżały mi po terminie okresu (tak ze dwa dni później). Kilka dni potem miałam kolosalne bóle jajników, że znowu wkręcałam sobie CP. Także tutaj spokojnie, daj sobie i dziecince czas na rozbudzenie tych hormonów i na zmiany w ciele 😘

Ja wizytę mam jednak przesunięta z jutra na poniedziałek.

To już będziesz miała przyrosty 😊 Jest szansa na zobaczenie pęcherzyka, to całkiem dobra wiadomość 😘
 
reklama
Mamy małego człowieka, 8,5mm! ❤️ Tym razem było widać już elegancko jak bije serduszko, a nie jakaś migająca dioda 🤣

Dostałam górę badań do zrobienia i najgorzej że tylko ze 3 rzeczy z tymi z NFZ się pokrywają, albo po prostu napisał to inaczej 😊

Następna wizyta 24.01 u tego na NFZ i 9.02 prywatnie 😊

A tutaj ciocie przedstawiam fasolkę 🥹❤️
🥰🥰🥰🥰 Pięknie! Witaj, maluszku❤️❤️❤️
 
Bo to z tymi objawami tak jest - raz je mamy, następnego dnia nie mamy. Ja jednego dnia mam piersi jak nadmuchane, a następnego dnia bardziej tylko sutki. Innego jeszcze mdłości nie do wytrzymania a innego nic! Na takim wczesnym etapie jak u ciebie to miałam tylko bóle jak na miesiaczke, które zelżały mi po terminie okresu (tak ze dwa dni później). Kilka dni potem miałam kolosalne bóle jajników, że znowu wkręcałam sobie CP. Także tutaj spokojnie, daj sobie i dziecince czas na rozbudzenie tych hormonów i na zmiany w ciele 😘



To już będziesz miała przyrosty 😊 Jest szansa na zobaczenie pęcherzyka, to całkiem dobra wiadomość 😘
Właśnie ze względu na zobaczenie pęcherzyka została zmieniona po konsultacji telefonicznej. Niechętnie lekarka przepisze mi heparynę bez umiejscowienia ciąży w macicy. Stawia nadrzędne moje życie i zdrowie.

A z tymi objawami to ja znam teorię i jak inne mają. Ale przetłumacz to mojej głowie, która brak objawów ma skolerowane z jednym 😔 powiem tak, nie jest na razie łatwo schować spokój 😏
 
@Mademoiselle_Nika ja to kompletnie rozumiem, 3 tygodnie temu byłam w tym samym miejscu! Jak jechałam na betę to chciało mi się wyć, a jak logowałam się na stronę labu żeby sprawdzić wyniki to miałam wrażenie że stracę przytomność z nerwów! I tak pokolei jedno za drugim, a czy w macicy, a czy zarodek się pojawi, a czy serce zabije… teraz nie wiem czym się martwić, nigdy nie byłam tak daleko w ciąży 🤣 pewnie tym czy prenatalne będą git 😁

Nie ma uniwersalnych słów, które uspokoją, ale nastawienie do całości jest bardzo ważne (mówi to naczelna pesymistka 😁). Tym razem uznałam, że będę wierzyć że będzie dobrze, na razie jest. I oby tak zostało. W każdą z Was wierzę, będą z tego cudowne dzidziusie ❤️
 
Mamy małego człowieka, 8,5mm! ❤️ Tym razem było widać już elegancko jak bije serduszko, a nie jakaś migająca dioda 🤣

Dostałam górę badań do zrobienia i najgorzej że tylko ze 3 rzeczy z tymi z NFZ się pokrywają, albo po prostu napisał to inaczej 😊

Następna wizyta 24.01 u tego na NFZ i 9.02 prywatnie 😊

A tutaj ciocie przedstawiam fasolkę 🥹❤️


Cześć Fasolko ❤️
Dobrze Cie widzieć, rośnij duża i silna!

Mnie dziś zmiotło z planszy, cały dzień miałam mdłości, pol dnia przespałam. U mnie dziś 6+6 wg OM. Na NFZ wizyta we wtorek, zobaczymy jakie badania mi przepisze i czy pokryją się z tymi prywatnymi i coś zaoszczędzę 😂
 
@Żonkaa dzieki 🥹 już się zdążyłam popłakać… a prawda taka, że dzisiaj ledwo 4+0. Ja nawet terminu okresu nie mam jeszcze.
Bo nawet teraz są nie bolesne i nie nabrzmiałe.


Nie martw się, ja nie miałam żadnych objawów do chyba 6tego tygodnia, jak miałam 5+1 to jakoś delikatnie zaczęły mnie piersi boleć. Jedyne co odczuwałam to ciągnięcie w podbrzuszu jak na okres. I to był jedyny objaw. A cycki jak flaki miałam 😂

Wiem, że łatwo powiedzieć nie martw się a głowa swoje robi, ale wierzę, że jeszcze będziesz miała dość objawów 🫂🫂
 
reklama
Do góry