reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

reklama
Boże co mnie dzisiaj męczą mdłości…
Jeszcze do tego boli mnie brzuch. Nie wiem czy to przez to dzisiejsze badanie czy co… 🙄
Dzisiaj jest najgorszy ciążowy dzień dla mnie…
 
Ja dziś pol dnia przespałam 🙄 Położyłam się na 30 min o 12 I wstałam o 14:30 🙈 Teraz muszę robotę nadrabiać 😂
A sny mam ostatnio tak powalone, że masakra.
 
Hej dziewczyny, ja jestem dzisiaj po powtórzeniu bety.
10.01 było 30,60 a dzisiaj 71,90 i dodatkowo progesteron 24,99 😻
Od 3 dni codziennie robię popołudniowe drzemki, bo nie mogę wytrzymać do wieczora, a wieczorem meczę się 3 godziny, żeby zasnąć 😃
 
Co u Ciebie? Byłaś na wizycie? Mam nadzieję, że wszystko w porządku.
Bardzo dziękuję, że pytasz ❤️ byłam wczoraj na tej wizycie u mojego lekarza, który prowadził moją poprzednią ciążę, na tą chwilę nie widać jeszcze zarodka, ale mi już jakoś lepiej wiedząc, że ten pęcherzyk jest widoczny i że właściwie się ulokował (jestem po cc więc różnie to bywa) ☺️ kolejna wizyta za 2 tyg, a moj mąż jak zwykle miał rację mówiąc, że jak tylko wyjdę od lekarza to przyjdą wszystkie objawy i przestanę narzekać 😄 faktycznie dzisiejszy dzień mnie już przeorał, byłam dość krótko w pracy a zasypiałam na stojąco, do tego zaczęła mi się pojawiać wrażliwość na zapachy i odrzucą mnie powoli od mojej ukochanej kawy 🙈 a Wy jak tam dziewczyny?❤️
 
Dziewczyny, u mnie źle. Od południa plamię krwią. Nie jest to intensywne czerwone krwawienie jak przy okresie, ale jest czerwone. Dzwoniłam do lekarza. Jutro o 9 wizyta 🥺 Chyba nic tu po mnie 😭😭
Jesteś teraz na lekach ? Może nie wszystko stracone, może lekarz zapisze ci luteinę czy duphaston i się uda. Trzymaj się ❤️

Ja dzisiaj też kiepsko stoję przed jutrzejszym badaniem bety. Brzuch mnie boli nie wiem czy z nerwów czy coś się dzieje. Jeszcze w poniedziałek rano mąż musi wyjechać i sama zostanę z kolejnym badaniem i wizytą u ginekolog.
 
Jesteś teraz na lekach ? Może nie wszystko stracone, może lekarz zapisze ci luteinę czy duphaston i się uda. Trzymaj się ❤️

Ja dzisiaj też kiepsko stoję przed jutrzejszym badaniem bety. Brzuch mnie boli nie wiem czy z nerwów czy coś się dzieje. Jeszcze w poniedziałek rano mąż musi wyjechać i sama zostanę z kolejnym badaniem i wizytą u ginekolog.
Biorę acard. Nie wiem, czy to on powoduje, czy co. Nie byłam jeszcze na wizycie, nie wiem, może to pozamaciczna.
Ale chyba bólu brzucha od acardu nie mam.
Ty też się trzymaj 😔😭🙏🏻
 
reklama
Do góry