reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

Miałam podobny test ciążowy z marki „Vitam” i on ładnie pokazał ciążę, także myślę kochana, że to nie fałszywie dodatni test 😘
Jeśli masz możliwość to zrób betę i przyrost, będziesz wiedziała na czym stoisz, tymczasem ja już witam na wrześniówkach 😁

Edit: teraz dopatrzyłam się, że jest nawet sporo ciemniejsza więc to na bank to 😍
Zrobię betę pewnie w pon, a przyrost w środę. Żeby to trwało.
 
reklama
Zrobię betę pewnie w pon, a przyrost w środę. Żeby to trwało.
Trzymam kciuki za betę! O jakiej czułości masz test?

Ja dziś od 5 nie śpię, na 8:00 mam wizytę u ginekologa, jestem tak zestresowana… Dzisiaj w teorii mam 6+1, ginekolog nawet sugerował na początku stycznia, że to jeden dzień starsza ciąża. I mam duże oczekiwania co do tej wizyty… trzymajcie kciuki bo zejdę na zawał, jak nic.
 
Trzymam kciuki za betę! O jakiej czułości masz test?

Ja dziś od 5 nie śpię, na 8:00 mam wizytę u ginekologa, jestem tak zestresowana… Dzisiaj w teorii mam 6+1, ginekolog nawet sugerował na początku stycznia, że to jeden dzień starsza ciąża. I mam duże oczekiwania co do tej wizyty… trzymajcie kciuki bo zejdę na zawał, jak nic.
Będzie dobrze, trzymam kciuki za twoją wizytę ❤️ daj później znać jak było 😉
 
Trzymam kciuki za betę! O jakiej czułości masz test?

Ja dziś od 5 nie śpię, na 8:00 mam wizytę u ginekologa, jestem tak zestresowana… Dzisiaj w teorii mam 6+1, ginekolog nawet sugerował na początku stycznia, że to jeden dzień starsza ciąża. I mam duże oczekiwania co do tej wizyty… trzymajcie kciuki bo zejdę na zawał, jak nic.
Musi być dobrze. Musimy mieć nadzieję. Mam test o czułości 10.
 
Trzymam kciuki za betę! O jakiej czułości masz test?

Ja dziś od 5 nie śpię, na 8:00 mam wizytę u ginekologa, jestem tak zestresowana… Dzisiaj w teorii mam 6+1, ginekolog nawet sugerował na początku stycznia, że to jeden dzień starsza ciąża. I mam duże oczekiwania co do tej wizyty… trzymajcie kciuki bo zejdę na zawał, jak nic.
Trzymam kciuki. Ja wczoraj jak z domu wychodziłam to się popłakalam z nerwów i stresu. Ledwo weszłam a w rejestracji już mi kartę ciąży założyła. To moja pierwsza wizyta była. Weszłam do gabinetu tak zestresowana i zdezorientowana, że nie umiałam odpowiedzieć co było powodem, że córka się przedwcześnie urodziła🙈
 
Dziewczyny wróciłam! Ciąża faktycznie starsza o jeden dzień, termin porodu na ten moment zmienił się i to 4 września 🤣
Widziałam małą pulsującą kropkę, ciałko żółte i taki cypelek zarodka. Jakie to wszystko mini mini 😁 Mam też założoną kartę ciąży i dostałam skierowanie na badania.
I powiem, że wizyta na NFZ a tam warunki sztos i jeszcze wizyta trwała 45 minut, także jestem bardzo zadowolona 😊
 
reklama
Dziewczyny wróciłam! Ciąża faktycznie starsza o jeden dzień, termin porodu na ten moment zmienił się i to 4 września 🤣
Widziałam małą pulsującą kropkę, ciałko żółte i taki cypelek zarodka. Jakie to wszystko mini mini 😁 Mam też założoną kartę ciąży i dostałam skierowanie na badania.
I powiem, że wizyta na NFZ a tam warunki sztos i jeszcze wizyta trwała 45 minut, także jestem bardzo zadowolona 😊


O widzisz to super ze na NFZ u Ciebie zupełnie inaczej niż u mnie 😄 Może w poniedziałek prywatnie też coś zobaczę, bo będę 6+4 ❤️
 
Do góry