reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

reklama
23.12 pierwszy dzień ostatniej miesiączki
No to dzisiaj jest 4+1 jeżeli chodzi o ciążę. A beta czy jest prawidłowa czy nie na tym etapie to nie określamy, bo każda beta startuje od 0, w innym dniu mogło nastąpić zagnieżdżenie itp.
po 48h lub 72h robimy przyrost i w tedy oceniamy czy jest prawidłowy :) warto też do badania dorzucić progesteron :)
 
reklama
Dzień dobry, to też się przywitam ;) brzuch minimalnie boli „jak na okres”, ból piersi z rana, wieczorem zanika 🙈 i mimo 8H snu to obudziłam się mega zmęczona.
Byle do poniedziałku 20:15.

Jeszcze Was zapytam o poradę, czy zdecydowałybyście się na powtórne badanie beta hcg w poniedziałek? Robiłam we wtorek i czwartek, przyrost 187%, progesteron 38 i 33,60. Lekarka mówi, żeby nie robić, mąż żeby nie robić. A ja nie wiem… a i jeszcze w poniedziałek mam wizytę na której po uwidocznieniu pęcherzyka w macicy dostaje heparynę.
 
Do góry