reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

To mnie też oficjalnie zapiszcie. Na 22 września. Chcę się tym cieszyć. W pierwszej ciąży się jest tylko raz. Betę zrobię w pon. W tym momencie oprócz lekko podwyższonej temp i związanego z tym odczucia zimna oraz opuchniętych piersi (ale to mam prawie w każdym cyklu) nie towarzyszą mi żadne inne objawy.
 
reklama
Ja rozumiem doskonale.
Urodziłam syna mając niespełna 22.
Życie się poukładało bez drugiego małego dziecka w domu, a w tym czasie to małe pierworodne stało się nastolatkiem. Mój w tym roku poszedł do liceum, to już taki facet.
A my?
Większy luz.
Inny rytm dnia, aktywności, inne formy spędzania czasu, inne kierunki wyjazdów niż z małymi dziećmi.
I choć spełnia się teraz marzenie kolejnego dziecka, to mam karuzele myśli i uczuć jak to będzie... i jak dużo się zmieni.
Ale nie da się zjeść ciastko i mieć ciastko...
Oby wszystkie maluszki były zdrowe:*
Dzięki za pocieszenie, że nie tylko ja tak mam. Staram się myśleć pozytywnie. Duża różnica wieku tez je ma. Pierworodne same już się ogarniają. Może co nieco pomogą.
Dziś przyjeżdżają do nas dwie Siostry niemeza więc od rana latam na szmacie 😂

A powiedzcie mi ma któraś z was mocne zawroty głowy? Ale tak mocne, że musi się zatrzymać i czegoś przytrzymać bo się boi, że się wywróci? Mnie takie dopadają, ale to jest chwila i zaraz mija a pod czacha mi wiruje wtedy jak na karuzeli 🫠
Ja wczoraj miałam zawroty głowy. Dość mocne, ale dziś już ok. Czuje się całkiem dobrze. Tylko piersi po wstaniu takie jakieś dziwne. Mrowia i jakby kamienie w nich były.
 
Witam Was dzisiaj, jak samopoczucie?
Ja od kilku dni nie mogę spać, budzą mnie mdłości, ból brzucha. Mam wrażenie że jak śpię na nim to go gniotę i stąd ten ból, bo leżąc na plecach
Może te wielkie banany/ksiezyce poduszki to dla Ciebie rozwiązanie od początku ciąży?

Ja nie mam nic poza ciągnącą/piekącą prawą pachwiną i bolącymi sutkami.
No i to,że jestem jak styczniowy niedźwiedź...spać i spać i spać...
 
I witam wszystkie nowe przyszłe mamy.

A te, które już rodziły...
Wiem,że każda ciąża inna, ale poprzednie porody były w terminie?
U mnie naturalnie, ale w 1 dniu 38tc
 
I witam wszystkie nowe przyszłe mamy.

A te, które już rodziły...
Wiem,że każda ciąża inna, ale poprzednie porody były w terminie?
U mnie naturalnie, ale w 1 dniu 38tc
Rodziłam sn w 35tc
Wczoraj wieczorem wylądowałam w szpitalu. Na usg wyszlo bardzo duzo krwi w jamie otrzewnej,ciąża pozamaciczna. Miałam operację. 😪 3 lata staraliśmy się z mężem o dziecko, jestem załamana 😔
Przykro mi 😟 trzymaj się mocno. Mam nadzieję, że niebawem słonko i u Was zagości na dłużej
 
I witam wszystkie nowe przyszłe mamy.

A te, które już rodziły...
Wiem,że każda ciąża inna, ale poprzednie porody były w terminie?
U mnie naturalnie, ale w 1 dniu 38tc


Moja córka przyszła na świat jako wcześniak. Ale była prawie donoszona bo w 36+4. Raptownie odeszły mi wody w nocy, urodziła się przez cc bo miałam zaświadczenie od psychiatry o tokofobii. Dostała 10/10 i nic jej nie było. Czemu szybciej odeszły wody nie mam pojecia
 
reklama
Wczoraj wieczorem wylądowałam w szpitalu. Na usg wyszlo bardzo duzo krwi w jamie otrzewnej,ciąża pozamaciczna. Miałam operację. 😪 3 lata staraliśmy się z mężem o dziecko, jestem załamana 😔


Tak mi przykro :(( Tule Cie wirtualnie i nie wyobrażam sobie Twojeto bólu:( Bardzo, bardzo mi przykro 😭
 
Do góry