reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

reklama
U mnie dzisiajsza beta 1299 czyli nadal za mało. Przyrost o 38,9% czyli prawie o 5% mniejszy niż ostatnio. W poniedziałek kolejne badanie, pewnie będzie jeszcze mniejszy przyrost. Jak się nie pogniewacie to jeszcze będę tu z wami przynajmniej do najbliższej wizyty.
 
Ostatnia edycja:
Moim marzeniem jest podwoje szczęście. Zapomniałam z wrażenia o to zapytać. Bo ja tam nie wiele widziałam, ale coś pulsowało, facet, który robił USG mówił, że to serduszko. Ale nie powiedział, że jedno. Nie powiedział też, że więcej🤣

Jak w 2012 roku zaczęłam pisać na forum ciążowym tak do tej pory piszemy z dziewczynami🥰 także nasza znajomość już 12 lat trwa.. może i tu też tak będzie🥰


Ja też mam grupkę na messengerze, gdzie od 2019 roku utrzymuje kontakt z 5cioma mamami poznanymi tu na forum 😁 Reszta się jakoś wykruszyła, ale z tamtymi kontakt wciąż jest i ich dzieci to jak rodzina dla mnie. Na urodziny wysyłaliśmy dzieciakom kartki, kontakt praktycznie codzienny jest co słychać u maluchów i w naszych życiach. Babyboom sprawia, że niektóre znajomości zostają na zawsze 🥰
 
U mnie dzisiajsza beta 1299 czyli nadal za mało. Przyrost o 38,9% czyli prawie o 5% mniejszy niż ostatnio. W poniedziałek kolejne badanie, pewnie będzie jeszcze mniejszy przyrost. Jak się nie pogniewacie to jeszcze będę tu z wami przynajmniej do najbliższej wizyty.
Kochana, wiem, co czujesz😭 W lipcu zeszłego roku przechodziłam przez to samo... Mimo wszystko, lekarka dawała nadzieję. Zatem jeszcze się nie poddawaj. Zostań z nami! My tu trzymamy kciuki i myślimy o Tobie🫂🫂🫂
 
U mnie dzisiajsza beta 1299 czyli nadal za mało. Przyrost o 38,9% czyli prawie o 5% mniejszy niż ostatnio. W poniedziałek kolejne badanie, pewnie będzie jeszcze mniejszy przyrost. Jak się nie pogniewacie to jeszcze będę tu z wami przynajmniej do najbliższej wizyty.


Kochana siedź z nami i ja trzymam kciuki za cud 🤞🤞🤞
 
Badacie betę dla dla swojego spokoju czy lekarze każą?
Moja lekarka kazała badać aż do wizyty serduszkowej i progesteron też.
w poniedziałek idę znowu na pobranie.
 
Badacie betę dla dla swojego spokoju czy lekarze każą?
Moja lekarka kazała badać aż do wizyty serduszkowej i progesteron też.
w poniedziałek idę znowu na pobranie.

Ja badałam przyrost tylko i potem po wyliczeniu własnym jak była bliżej tysiąca zbadałam raz by umowić się do lekarza. Potem już nie badałam
 
reklama
Badacie betę dla dla swojego spokoju czy lekarze każą?
Moja lekarka kazała badać aż do wizyty serduszkowej i progesteron też.
w poniedziałek idę znowu na pobranie.
W tej ciąży zbadałam trzy razy. Dwie kreski pokazały się 30 grudnia, więc szybko pobiegłam na betę, bo musiałam ogarnąć receptę na heparynę. Później po Nowym Roku zrobiłam jeszcze raz i przyrost. To była moja decyzja. W ciąży lipcowej na betę latałam co chwilę na polecenie lekarki. Miałam takie zrosty, że gdy znalazłam się w szpitalu, pielęgniarki nie mogły się wkłuć... Kusi mnie, żeby zbadać betę w poniedziałek przed wtorkową wizytą, ale z drugiej strony wiem, że będę się stresować🤷‍♀️ I czy coś mi to da?
 
Do góry