reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

reklama
Dziewczyny w takim razie chyba mogę już oficjalnie do Was dołączyć❤️ Wczorajsza beta 73,6 i wysoki próg, dzisiaj powtórzyłam i przyrost ogromny. Starałam się o ta ciążę ponad 3 lata, mam już synka 5 letniego. Za mną dwie straty ale mam dobre przeczucie, że będzie dobrze. A jak widać po wynikach może być podwójne szczęście 🙈😁

Termin z OM wypada mi na 25.09, a wizytę mam mieć już w ten poniedziałek 😏
 

Załączniki

  • IMG_20240113_110232.jpg
    IMG_20240113_110232.jpg
    106,1 KB · Wyświetleń: 127
Dziewczyny w takim razie chyba mogę już oficjalnie do Was dołączyć❤️ Wczorajsza beta 73,6 i wysoki próg, dzisiaj powtórzyłam i przyrost ogromny. Starałam się o ta ciążę ponad 3 lata, mam już synka 5 letniego. Za mną dwie straty ale mam dobre przeczucie, że będzie dobrze. A jak widać po wynikach może być podwójne szczęście 🙈😁

Termin z OM wypada mi na 25.09, a wizytę mam mieć już w ten poniedziałek 😏


Cudownie ❤️ Witamy Cie na wrześniowej grupie I rozgość się na 9 miesięcy 😁 Wpisze Cie na pierwszą stronę razem z resztą dziewczyn jak tylko wrócę z kina z córka 🙈
Dziś idziemy na Puffin Rock bo wczoraj była premiera 😁
 
Cudownie ❤️ Witamy Cie na wrześniowej grupie I rozgość się na 9 miesięcy 😁 Wpisze Cie na pierwszą stronę razem z resztą dziewczyn jak tylko wrócę z kina z córka 🙈
Dziś idziemy na Puffin Rock bo wczoraj była premiera 😁

Przyjemnego filmu 😁

Będziesz przepisywać terminy wszystkich dziewczyn? Jeśli tak, to prosiłabym o zmianę na 4.09 🥹
 
Hej, dzięki wszystkim za dobre słowa i troskę. Niestety plamienie wczoraj ok 22 przerodziło się w okres. Zadzwoniłam do lekarza, że chyba wizyta nie ma sensu, potwierdził. Chciał, żebym poszła do szpitala na kilka dni, oznaczą mi tam betę. Powiedziałam, że szpital mi nie na rękę i zrobię betę prywatnie. Mam mu dać znać jaki będzie wynik. Jestem już po pobraniu krwi.
Trzymajcie się dzielnie do września, powodzenia 🩷🫶🏻🤞🏻
Proszę jakąś dziewczynę, która napisała post na pierwszej stronie o uzupełnianie terminów porodów i wizyt.
Kochana tak mi przykro... Gdybyś chciała pogadać to pisz na priv ❤🖤
 
Dziewczyny w takim razie chyba mogę już oficjalnie do Was dołączyć❤️ Wczorajsza beta 73,6 i wysoki próg, dzisiaj powtórzyłam i przyrost ogromny. Starałam się o ta ciążę ponad 3 lata, mam już synka 5 letniego. Za mną dwie straty ale mam dobre przeczucie, że będzie dobrze. A jak widać po wynikach może być podwójne szczęście 🙈😁

Termin z OM wypada mi na 25.09, a wizytę mam mieć już w ten poniedziałek 😏
Moim marzeniem jest podwoje szczęście. Zapomniałam z wrażenia o to zapytać. Bo ja tam nie wiele widziałam, ale coś pulsowało, facet, który robił USG mówił, że to serduszko. Ale nie powiedział, że jedno. Nie powiedział też, że więcej🤣
W sumie to dłużej niż 9 miesięcy 🤔😅 Bo zapewne po narodzeniu maluszków grupa się zmieni w rodzicielska i wspierającą wioskę z forum 😁
Jak w 2012 roku zaczęłam pisać na forum ciążowym tak do tej pory piszemy z dziewczynami🥰 także nasza znajomość już 12 lat trwa.. może i tu też tak będzie🥰
 
Dziękuję ❤️ wygląda na to, że powoli mogę się z Wami witać, choć nie chciałam się chwalić pozytywną betą skoro dopiero co zalała wrześniówki smutna wieść.
Coś Ty, mną się nie przejmuj i wpadaj ❤️💙 bardzo się cieszę, że komuś z wątku styczniowego udało się tutaj zawitać 🥰
U mnie sprawa jasna- wynik bety 21,20. Na początku rosło pięknie, a potem już nie badałam, bo sądziłam, że przyrosty nadal są prawidłowe, a ona po prostu spadała. No nic, to tyle ode mnie 😘
@aurii_orelii gratulacje podwójne!! Piękne wyniki ❤️💙🩷
 
Coś Ty, mną się nie przejmuj i wpadaj ❤️💙 bardzo się cieszę, że komuś z wątku styczniowego udało się tutaj zawitać 🥰
U mnie sprawa jasna- wynik bety 21,20. Na początku rosło pięknie, a potem już nie badałam, bo sądziłam, że przyrosty nadal są prawidłowe, a ona po prostu spadała. No nic, to tyle ode mnie 😘
@aurii_orelii gratulacje podwójne!! Piękne wyniki ❤️💙🩷
Dziękuję przez łzy i mam nadzieję, że i u Ciebie w końcu zaświeci słońce i zakończy się szczęśliwie ❤️
 
reklama
Moim marzeniem jest podwoje szczęście. Zapomniałam z wrażenia o to zapytać. Bo ja tam nie wiele widziałam, ale coś pulsowało, facet, który robił USG mówił, że to serduszko. Ale nie powiedział, że jedno. Nie powiedział też, że więcej🤣

Jak w 2012 roku zaczęłam pisać na forum ciążowym tak do tej pory piszemy z dziewczynami🥰 także nasza znajomość już 12 lat trwa.. może i tu też tak będzie🥰
Czy to Twoja pierwsza ciąża? Przepraszam ale nie nadrobiłam poprzednich stron 😏
 
Do góry