reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

reklama
Narazie jest ok , czuję się dobrze może chwilowe uczucie przeziębienia lekkiego miałam wczoraj 😁 torby mam 2 nie są nie wiadomo jak ciężkie 😁
 
Napisałaś crp, dlatego postanowiłam dopytać...

Ja z testem PCR dałabym sobie spokój, zaczęłabym od domowego testu combo na covid+grypa+rsv.

@chantal98 pewnie są ograniczone odwiedziny, ale jak to się ma aktualnie w tym konkretnym szpitalu to dowiesz się tylko u nich. Jeśli masz mieć poród rodzinny, to faktycznie się dowiedz jaka jest sytuacja, czy nie zawiesili możliwości wejścia ojca na blok. Ale tak poza tym to nie wydaje mi się, żebyś miała cokolwiek nadzwyczajnego robić. Torbę spakuj sobie taką, żebys była w stanie sama/z pomocą personelu się przemieścić z izby przyjęć na oddział. Czyli na kółkach a nie dźwiganie w ręce.


To nie ja akurat napisałam żeby zrobić crp 😁 Ale dobrze, że dopytujesz
 
U mnie dopiero 35+3 🙈 więc może już odpadac? Wcześniej też tak chwilami miałam ale szyjka była zamknięta, chyba że tym razem jest inaczej 🙈
 
reklama
Z tego co mówiła mi dr jeśli odchodzi szybciej to zazwyczaj się jeszcze odbudowywuje także myślę,że nie masz się o co martwić.
Mi się wydaje że to może przez te globulki które biorę na noc, bo nawet wcześniej kilka razy miałam taki śluz bardziej zbity ciągnący a szyjka zawsze zamknięta 🙈
 
Do góry