reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

reklama
A jaką witaminę D bierzesz, lek, suplement, w kroplach, kapsułkach? Mi się kończy ibuvit i w sumie coś nowego bym wzięła 🙈
Zamówiłam z Vital Osavi 2000. Coś takiego. Szczerze mówiąc, nie wiem, czy to dobra firma...🤔
 

Załączniki

  • 17048130296378305200648447842794.jpg
    17048130296378305200648447842794.jpg
    832,4 KB · Wyświetleń: 26
Dzwoniłam do lekarza, wizyta w przyszły poniedziałek o 14:30. Oszaleję, tyyyyle czasu jeszcze 🫣

A wtedy ile będziesz już miała t+d? 😁 To czekanie jest najgorsze. Co chwilę sprawdzam aplikacje, korci mnie umówić się do kogoś na znanym lekarzu, a to bym pojechała jeszcze możne na betę, czuję się z tej niecierpliwości jak 🤡.
 
To czekanie jest najgorsze😉 U mnie wizyta za tydzień i też już mi przeszło przez myśl, żeby może jeszcze betę zrobić w środę i w piątek. Z drugiej strony nie chcę się stresować, bo i tak nic nie zrobię. I ciągle sobie powtarzam: "Myśl pozytywnie!"
 
Niby kalkulator pokazuje 126%, poprzednio przyrost miałam koło 180 % i to mnie właśnie zaniepokoiło że ten % spadl


U mnie też słabo rosła na początku. Drugi przyrost miałam chyba na poziomie 120%

Ja już po wizycie. Czekałam bo oczywiście opóźnienie, wizyta 5 min. Wsadził, powiedział że ciąża jest jeszcze bez człowieka i do widzenia. Uwielbiam nfz 🙄 Mam za 2 tyg przyjść. Nawet mi na monitorze nie pokazał tego pęcherzyka. Ale jak wychodziłam to zerknęłam i widziałam go
 
U mnie też słabo rosła na początku. Drugi przyrost miałam chyba na poziomie 120%

Ja już po wizycie. Czekałam bo oczywiście opóźnienie, wizyta 5 min. Wsadził, powiedział że ciąża jest jeszcze bez człowieka i do widzenia. Uwielbiam nfz 🙄 Mam za 2 tyg przyjść. Nawet mi na monitorze nie pokazał tego pęcherzyka. Ale jak wychodziłam to zerknęłam i widziałam go

Matko, takie podejście żebyś już więcej nie przyszła… słabo. Aż jestem ciekawa co mnie w piątek spotka, zważając że to mój pierwszy raz na NFZ od 9 lat 🫣
 
Matko, takie podejście żebyś już więcej nie przyszła… słabo. Aż jestem ciekawa co mnie w piątek spotka, zważając że to mój pierwszy raz na NFZ od 9 lat 🫣


Nie spodziewałam się niczego lepiej patrząc że 4 lata temu uciekłam na prywatne wizyty po pierwszej na NFZ odbytej 😂
 
reklama
Ja dziś mega aktywny dzień. Korzystam z urlopu i ogarniam trochę zaległych i bieżących spraw. Rano mdłości, ale po zjedzeniu śniadania widzę, że mijają. Wieczór w łóżeczku spędziłam, bo jednak nie mam tyle sił i energii co jeszcze niedawno. Jutro idę na bete i chyba morfologie i mocz zrobię, żeby od razu dr pokazać. Wizyta 400zl. Wolałabym za tydzień nie musieć do niej jechać znowu
 
Do góry