reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

Ja w nocy śpię dobrze, biorę magnez przed snem, polecam, naprawdę lepiej się śpi. Też się denerwuje, czy cokolwiek będzie w poniedziałek w tym pęcherzyku, ale nerwami nic nie zrobię 🤷🏼‍♀️
Dzisiaj mnie pierwszy raz tak konkretnie zmuliło w pracy 🤢
 
reklama
Ja w nocy śpię dobrze, biorę magnez przed snem, polecam, naprawdę lepiej się śpi. Też się denerwuje, czy cokolwiek będzie w poniedziałek w tym pęcherzyku, ale nerwami nic nie zrobię 🤷🏼‍♀️
Dzisiaj mnie pierwszy raz tak konkretnie zmuliło w pracy 🤢

To ja borę ten dzieciorobny, ale jedną tabletkę zamiast trzech 😁
 
Ma to jakiś smak? Tak się lepiej przyswaja?
Po prostu omijam to „rozpuszczanie” kapsułki XD no i myślę, że dzięki temu też szybciej działa. Nie chce aż tak wątroby obciążać, bo już tych tabletek trochę biorę 😒 nie ma smaku, jak wypijesz, to potem czuć ten proszek między zębami, dlatego ja jeszcze potem płuczę buzię XD
 
Hej dziewczyny. Ja dzisiaj mam groszy dzień. Wczoraj wieczorem niepotrzebnie naczytałam się o pustych pęcherzykach itp. i chyba sobie coś wkręcam przez ten brak objawów 🙄 Jutro rano zrobię betę to może jakoś dotrwam na spokojnie do wizyty.

A jak u was nastroje i samopoczucie ? 😊
U mnie oczywiście ciągła burza myśli i też błagania, aby tym razem w pęcherzyku był zarodek. Dobrze, że chodzę do pracy. Przynajmniej przez połowę dnia mój mózg musi ogarniać inne sprawy🙈 Niestety martwi mnie moje dobre samopoczucie...
 
Ja od dzieciństwa mam problem z połykaniem dużych tabletek. Jeżeli można wysypać proszek, wsypuję go na łyżeczkę i połykam z wodą. Wielkie tabletki stałe dzielę na części. To bardzo upierdliwe, ale wolę najgorszy smak niż męczarnię z połykaniem🤷‍♀️
 
reklama
Jest beta

W poniedziałek 50541 albo coś koło tego
Dziś 69341
Nie za mało wzrosło? Oreontuje się któraś?
 
Do góry