reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

Też się z wami witam nieśmiało, bardzo czekałam na ten wątek. ❤️ Dziś odebrałam wynik kolejnej bety i jak na razie jest jeszcze niska bo 38,5 ale najważniejsze że rośnie. 🙂 To moja pierwsza ciąża. Według kalkulatora termin 12.09. Obecnie czekam na informację od swojej ginekolog kiedy mam przyjść na pierwszą wizytę i jakie leki kontynuować.
 
reklama
Super, ze powoli nas przybywa 🥰
Ja właśnie dzwoniłam do mojego lekarza, mam zadzwonić w przyszły wtorek i wtedy do niego przyjdę na wizytę 🤞🏻
Jeszcze nie jestem na takim etapie jak Wy, bo beta u mnie 96,5 dopiero 🙈


Może w pierwszym poście wpisuj wrzesniowki z terminami tak jak w innych postach? Potem ciężko będzie to odkopać a tak będzie widać na pierwszej stronie kto co i kiedy 😁
Jeszcze nas tu przybędzie pewnie i będziemy do końca 9 miesięcy plotkować 😏
 
Hej 🥰
Ostrożnie zakładam wątek wrześniowych mam 2024 🙈
Jestem po dwóch stratach, mam nadzieję, że w moim przypadku sprawdzi się powiedzenie „do trzech razy sztuka” 🤭 Termin wychodzi na 08.09.2024 😍
Mam nadzieję, że zostanę tu do końca ciąży 😚
Zapraszam inne dziewczyny do dołączenia i niezmiennie trzymam kciuki za wszystkie staraczki 🤞🏻🩷💜💙
Kochana trzymam za Ciebie kciuki 😍
Niech tym razem się uda i obyś za 9 miesięcy tuliła swojego obsranego bombelka 🤞🤞🤞💩
 
Kochana trzymam za Ciebie kciuki 😍
Niech tym razem się uda i obyś za 9 miesięcy tuliła swojego obsranego bombelka 🤞🤞🤞💩
Dziękuję Kochana 🥹🥹🩵🩷💜

Thank You So Much GIF by euphoria
 
Powiedzcie mi dziewczyny, macie jakieś objawy? Szczerze mówiąc u mnie oprócz braku miesiączki i rosnącej bety nie miałam nic (a jak myślę o poprzednich to miałam mdłości, ból piersi od samej owulacji, senność). W piątek na wizycie dostałam duphaston i tak naprawdę od niego zaczęłam czuć objawy - ból i drażliwość sutków, mdłości i lekką senność. Pytałam lekarza ale twierdzi, że ciąża ciąży nie równa 🤷🏻‍♀️
 
Powiedzcie mi dziewczyny, macie jakieś objawy? Szczerze mówiąc u mnie oprócz braku miesiączki i rosnącej bety nie miałam nic (a jak myślę o poprzednich to miałam mdłości, ból piersi od samej owulacji, senność). W piątek na wizycie dostałam duphaston i tak naprawdę od niego zaczęłam czuć objawy - ból i drażliwość sutków, mdłości i lekką senność. Pytałam lekarza ale twierdzi, że ciąża ciąży nie równa 🤷🏻‍♀️
Bolą mnie piersi (ale to jak zwykle, czy przed okresem, czy w trakcie każdej z ciąż), tak 1x dziennie poboli mnie lekko brzuch jak na miesiączke i to wszystko. No i brak okresu 🙈
Badałaś progesteron? Miałaś niski, że musisz aplikować, czy po prostu bierzesz profilaktycznie?
 
Bolą mnie piersi (ale to jak zwykle, czy przed okresem, czy w trakcie każdej z ciąż), tak 1x dziennie poboli mnie lekko brzuch jak na miesiączke i to wszystko. No i brak okresu 🙈
Badałaś progesteron? Miałaś niski, że musisz aplikować, czy po prostu bierzesz profilaktycznie?

U mnie w ciąży poprzedniej miałam plamienie. Nic do tej pory się w tej nie zdarzyło, ale lekarz stwierdził, że da mi profilaktycznie. I właśnie po nim mam wrażenie, że pojawiły się ciążowe objawy 😵‍💫 jutro mamy sprawdzić czy pęcherzyk jest w macicy, bo teoretycznie beta powinna na to pozwolić. Już zapomniałam w tej przerwie między ciążami, jaki temu wszystkiemu towarzyszy wieczny stres.
 
reklama
U mnie w ciąży poprzedniej miałam plamienie. Nic do tej pory się w tej nie zdarzyło, ale lekarz stwierdził, że da mi profilaktycznie. I właśnie po nim mam wrażenie, że pojawiły się ciążowe objawy 😵‍💫 jutro mamy sprawdzić czy pęcherzyk jest w macicy, bo teoretycznie beta powinna na to pozwolić. Już zapomniałam w tej przerwie między ciążami, jaki temu wszystkiemu towarzyszy wieczny stres.
Yhm, rozumiem. Ja się właśnie zastanawiam, co robić, bo w ciągu 3 dni prog spadł mi o 6 jednostek 😭 mam w domu utrogestan, mam nadzieję, że nie będzie potrzebny 🥺 Powtórzę badania jeszcze w czwartek, może coś podskoczy 🤞🏻
Niestety, ale ciąża po stracie chyba będzie strachem aż do samego końca ☹️
 
Do góry